OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pucaj te!

Go down 
+4
provincijalka
P.
It's.Nina.Biatch
P. Sawyer
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Sep 25, 2013 8:20 pm

First topic message reminder :

Ovde me mozete pitati (svasta) kao novog clana, radi bolje upoznavanja... Samo nemoj te biti optimisticni da cu vam odgovoriti na svako pitanje (salim se) ali ne stvarno cenim vise kreativna i interesatna pitanja a ne standardna... ;S for you f
Back to top Go down

AuthorMessage
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyTue Oct 01, 2013 8:30 am

Uf (recicu vise njih) S.A.R.S Lutka,Album Dubioze Kolektiv Apsurdistan (od aprila nisam prestao :D), Beogradski Sindikat Tu sam ja i Glavom kroz zid i Psihomodo Pop pesmu Ja volim samo sebe :) To je ono sto slusam bukvalno svaki dan u poslednje vreme..
Ti?
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 3:05 am

Jesi li gledao spot za pesmu Lutka? Kako ti se čini?
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 6:29 am

Pa onako, uz pesmu mi je ok.. Mislim tako kada slusas pesmu tacno i mozes zamisliti onakav spot :)
Sve u svemu SARS uvek ima neki lepi spot, umeren dobar pravi za bas tu pesmu... A ta pesma mi se inace jako svidja.. Tebi? Inace sto te interesovao horoskop xD Sta si ti u njemu?
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 6:58 am

Nice :D Obično imam bar jednu pjesmu koju baš intenzivno slušam, trenutno je to AC/DC - TNT

5 najzgodnijih glumica?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 9:56 am

Uf to je klasik to isto se jako cesto slusa :D Ja to doduse svaki dan slusam i iz razloga sto mi tako zvoni alarm :D
Ufff tesko pitanje ali dobro.. Necu reci pet, jer nisam kao neki pa da mi se svidja ona odvratna anoreksicna Andjelina Dzoli -.- ali evo neke koje mi se manje vise svidjaju.
Ema Stoun ona mi je ubedljivo na prvom mestu najvise mi se svidja bas je prelepa :)
Od drugih bih izdvojio Megan Fox i En Hatevej... Sad mozda sam zaboravio neku koja mi se isto svidja ali posle Eme Stoun ni jedna nije joj blizu :) Da se razumemo pricam ovako koja je lepa/zgodna po meni ne samo zgodna... Zgodna je i Dzenifer Aniston u svojih 40 godina tako da joj svaka cast! :)
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 10:23 am

Super, a pitala sam za neku koju baš intenzivno slušaš ovih dana, što opet ne znači da ne slušaš ništa drugo : ) Ako te to budi, kako ne doživiš stres svaki put kad je čuješ? : P
Šta ti se konkretno sviđa kod Anne Hathaway?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 10:55 am

Nista posebno samo njena uloga Catwoman u proslogodisnjem Betmenu tu je i previse mmm... macka :D
TNT ne moze da mi se zgrozi pa makar me i budio ionako cujem samo prvih 3 sekunde a onda brzo iskljucim.. i nastavim da spavam :D
Samo Ema Stoun mi se bas bas svidja od nabrojanih glumica.. :)Uf pa mozda Bob Marley Bad Boys i A lalala Long to slusam ovih dana bas dosta :)
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 10:59 am

E to sam pitala, samo sam pogrešno formulisala pitanje : P Aa, sad mi je jasno :D Meni je veoma čudno čuti pjesmu Rusty Cage otkako mi je zvono na mobitelu, nekako je drugačije doživljavam...
Je li tebi neka pjesma zvono na mobitelu i ako jeste koja?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyWed Oct 02, 2013 11:54 am

Da EKV Krug :)
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyThu Oct 03, 2013 3:42 am

Ja italijanski ne podnosim :O a cudno je, jer obozavam spanski i sve romanske jezike. Hm, zanimljivo opet to za tetovaze. Citala sam pre nekoliko godina tu knjigu, ali je povezana sa istorijom i tvojim rodnim gradom, pa zato pitah :D
Bas volim da gledam filmove..sta sam poslednje gledala..pijanistu, kisnog coveka i now you see me...volim razne zanrove, a najmanje gledam komedije verovao ili ne. Majvise uzivam u avanturama, sf,akcijama i dramama,nekoj dobroj romansi pracenoj erotikom...
Ko te najvise razveseli kada si smoren ili tuzan?
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyThu Oct 03, 2013 4:22 am

Najdraže serije?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyThu Oct 03, 2013 6:45 am

Pa znam da se odvija u mom gradu i fina je knjiga, a i jako je uspesna sto je bas lepo :) Izbacio je taj pisac jos dve knjige Duge noci i crne zastave a i nova knjiga koja ce sad uskoro izaci Znamenje andjela. Sto se tice tetovaza ne znam sta ti je tu interesatno? Treba jos neka informacija ili misljenje ili?! :) Pa kazem mnogi vole a ja ga ne volim a sigurno da ima ljudi koji isto kao i ja misle.. Pa ni ja ne volim nesto komedije, vise sam u nekom akciono triler fazonu.. Ma da ja nisam takav da delim nesto puno filmove po zanrovima pa sad da razmisljam sta volim a sta ne volim... Mene interesuje samo kvalitet drugo nista.. Da li si mozda fan Star Wars-a, Lord of the Rings-a ili Hobita ili Marvel ili DC superheroja?! :) To volim da cujem.. Kisni covek prelep film.. Preporucio bih ti novi film Zatvorenici sa Hugh Jackmanom. Inace ja sam non stop promeljiv sto se tice raspolozenja tako da cesto sam tuzan ili smoren.. Ali u poslednjih dva meseca to je definitvno moja drugarica koju sam upoznao i nije iz Nisa i pravimo planove da se sto pre upoznamo i nadamo se da ce do toga i doci tj. da ona dodje kod mene :) Stvarno puno pricamo po neki put po 4 5 sati i bas nam prija i fino mi je zato sto je dosla u pravo vreme iz vise razloga... Sve u svemu sad je to ona a ovako pravo da ti kazem niko, cesto sam u bedaku a tad se vadim nekim korisnim stvarima kao sto je upijanje informacija (ne ucenje vec upijanje informacija da se razumemo) :) Koja je tebi omiljena istorijiska licnost? Volis li neki sport?
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyThu Oct 03, 2013 6:49 am

Jedinu seriju koju sam odgledao skroz je OTH, a ovako serije koje sam pratio malo ih je ali recimo Kyle XY, Criminal Minds,Seranovi (spanska serija bas fina :) ne klasicna spanska vec malo drugacija)
Otvorena vrata i tako.. Manje vise to je to.. Nisam tip koji voli nesto puno da gleda serije, jednostavno imam slabu koncentraciju i strag od vremena da brzo prolazi samim tim i da me obaveze "ubijaju" onda..
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyThu Oct 03, 2013 9:06 am

Chaos7 wrote:
Pa onako, uz pesmu mi je ok.. Mislim tako kada slusas pesmu tacno i mozes zamisliti onakav spot :)
Sve u svemu SARS uvek ima neki lepi spot, umeren dobar pravi za bas tu pesmu... A ta pesma mi se inace jako svidja.. Tebi? Inace sto te interesovao horoskop xDSta si ti u njemu?
Ja smatram da imaju dosta boljih od Lutke, ta i nije u njihovom fazonu; ali fina je. :-)
I mislila sam da si rak. :3 Interesujem se za horoskop, tipično za vodolije. :-D

Odaberi jednu grupu čiji koncert nikako ne bi propustio.
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyThu Oct 03, 2013 9:53 am

Red Hot Chili Pepers definitivno! To mi je prva grupa iz tog zanra muzike koju sam bas bas zavoleo i slusam i je i dan danas istim zarom :) Bas su mi dobri... Vodolija znaci februar ili tako nesto :D Ih kako si "mislila" da sam rak :D Ma da cesto pogode za mene neke stvari tipa za promenljivo raspolozenje, misljenje o porodici i tako vrlo interesatno iskustvo :) Ali astrologija i numerologija stvari sa kojima se ne treba igrati.. Inace pa otprilike jeste u njihovom fazonu ali da mogli su i bolje nesto smisliti...
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyFri Oct 04, 2013 3:28 am

Da li neku pesmu od Pepersa posebno voliš? I zbog čega.
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyFri Oct 04, 2013 3:33 am

Nisam znala da se tetoviranje kosi sa religijom, pa mi je zanimljivo da to cujem. A razlog zbog kojeg se kosi mi je cudan i deluje mi nekako paganski, bez obzira da li pise u religijskim knjigama.Kao neka vrsta sujeverja. A sto se mazohizma tice, to mi je najcudnije..jer ljudi toliko povredjuju sebe na razne nacine, svesno ili nesvesno..a tako fizicki ispada da ono sto je u neku ruku neko vreme bolno, a posle ti donosi zadovoljstvo-pogresno...(busenje usiju, grublji seks itd.) Veliki sam fan star warsa :D lotr verujes da nisam ni citala ni gledala IKADA. Marvel i dc gotivim, ali ne toliko.
Ne bavim se toliko istorijom kada su pojedinci u pitanju..ima mnogo ist.lic. koje zavredjuju paznju i koje manje ili vise cenim ili im se divim zbog necega. Volim. Trenirala sam odbojku, streljastvo i ples. Volim kosarku pored toga i plivanje. Ti?
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyFri Oct 04, 2013 5:45 am

Da volim Californication to mi je prva pesma koju sam cuo od pepersa i zavoleo ih preko nje :) Ali volim dosta Snow (bas bas dosta) i Dani California i naravno Under the bridge.. Ali s'obzirom da su mi omiljena grupa jednostavno tesko je odabrati ali kao sto rekoh, ona pesma zato sto mi je prva i tako :)
Andjela u koju skolu ides i sta zelis da upises?
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyFri Oct 04, 2013 8:19 am

Ne brkaj babe i zabe, "divlji" ili kako ti kazes grublji seks i busenje usiju sa tetoviranjem nema nikakve veze... U Rimsko doba ljude su kaznajvali tetoviranjem.. Ima jos mnogo primera ali jednostavno ako nisi u veri neko vreme ne mozes to tako lako svatiti ja sam jednostavno oduvek bio u tome kroz verounauku u skoli, slavim slavu oduvek itd.. Jednostavno to moras shvatiti sama sto se tetovaze tice a i ostalih stvari oko vere. Ne bih da ulazim bas sad dublje u tu pricu iz vise razloga.. Star Wars diiiivno, konacno neko zensko da voli (ili da je uopste gledala sve delove) :) dobro lazem moja najbolja drugarica je isto fan SW-a ali ipak ovo je novina! :) (Y) Jel vise volis DC ili Marvel? Ja vise DC iz vise razloga ali volim i Marvel, koji ti je omiljeni lik iz njihovog sveta a i u SW svetu? LoTR je vrlo vrlo dobra stvar obavezno ispravi gresku i makar odgledaj oba filma a pre toga mozes i Hobita :) Nerazumem zasto se ljudi vise loze na nekog decaka sa naocarima i oziljkom na glavi a ne na LoTR svet gde je sve nekako bolje.. Nije da ne volim Hary-ja Potera ali ne znam LoTR je mnooogo bolji... Dobijem nagon da se samoubijem kada cujem da je neko "trenirao" ples :S -.- :D Opusteno pa fino, to znaci da si visoka ako si trenirala odbojku, tj. ako nisi bila libero :D A streljastvo je bas super! Volim i ja da plivam i to bas puno.. Kosarku isto volim ali meni je nekako sto se tice sportova cudno, jer ne mogu se uopste odrediti koji vise volim, dal kosarku dal tenis dal fudbal ili cak vaterpolo (koji sam inace trenirao a trenirao sam i tenis 5 godina...) A inace kontam da u Srbiji cure se uvek najvise pale na kosarku jer je to sport koji se najvise pojavljuje u serijama i filmovima, s'obzirom da Americki fudbal nije mnogo popularan kod nas onda se najvise opredeljuju za kosarku jer je u Americi i samim tim u njihovoj filmskoj produkciji popularan i ima ga puno :) Pa dobro i ocekivao sam da dobijem takav odgovor sto se tice ist. licnosti, a sta planiras ti da upisujes sad posle gimnazije, moj najbolji drug koji je isto 95-to ce najverovatnije doci tu kod vas :S ://
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyFri Oct 04, 2013 10:20 pm

Da, vrlo moguce..ja samo nisam za to cula do sada..odrasla sam u sredini vernika i sama jesam, ali mozda vise onako samotnjacki..verujem, postujem neka pravila, ali nisam neki apsolutni postovalac svega :D
Prvo sam odgledala ova nova tri dela, pa onda stare i ne zna se koje vise volim! :D I ja vise dc, tu su Betmen i Kent B) Od marvelovih ne volim Spajdermena, ostali su manje-vise ok..nisam citala avangerse,ali mi se film i sklop svih junaka bas dopao. Yoda dusa, Obi-Van,Han,c-3po i Vejder naravno.
Znam, imam sve filmove u kuci, ali nikako da pogledam xD
Ples se trenira :P Pogotovu oni zahtevniji. Ahahaha jesam, 175 ravno. Nije to ni bas toliko visoko, ali u poredjenju sa ostatkom zenskog sveta oko mene, ja sam polu dzin. To je super skroz! Vaterpolo je odlican sport! A ne, volim kosaku zbog same igre i visokih muskaraca.. :P fudbal gledam s vremena na vreme, ali mi ne drzi paznju toliko kao kosarka..
Politicke nauke 99%..to sam dobila ludu motivaciju u drugoj godini da to upisem i eto, izgleda da cu stvarno to upisati xD Moram da spremam ustav, srpski i sociologiju.
Koji su tebi omiljeni likove dc,m, sw? I omiljeni predmeti u sk.?
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyFri Oct 04, 2013 11:04 pm

Ma ok svako ima svoje shvatanje vere. Ih to je bezveze bolje prvo ona 3 (starija) pa ona druga tri tad imas mnogo bolji osecaj neki :D Spajdermena nesto preterano ne volim ali kul je lik, mislim Pakrer i sva ta frka oko njega doduse meni se vise svidja ovaj novi Amazing Spiderman on mi je po meni bolje odradjen a igra i Ema Stoun :) Ja iz Marvela najvise volim X-mene a tu bih izdvojio Gambita,Kiklopa i Magneta, a od ostalih Marvelovaca definitivno Tonija Starka tj. Iron Man-a ma da i Thora volim.. Avengers je nesto najbolje od akcionih filmova sto sam gledao prosle godine (pre svega u bioskopu je mnogo bolji osecaj nego kod kuce..) Iz DC-ja predpostavljas najvise volim Betmena ipak mi je on junak ne detinjstva jednostavno mnogo volim njegovu borbu za pravdu tako da.. Ali volim i Jokera i pre svega mog omiljenog negativca Ridlera, mnogo volim njegove zamke i zagonetke :) Volim dosta Justice Laegue i jedva cekam da izadje film! Iz SW-a najvise volim Obi van Kanobija i R2D2-a tog malog robotica obozavam! :) Obavezno odgledaj! 175 mmm.. Kod mene sve neke niske 160-165 tu su negde ili pak negde oko 170 jako retko pronalazim vise od 173 tj. neku da je visa od mene :D A odma da kazem nista ja nisam specijalno visok nego samo onako zapazanja radi.. Ma ok nisam ja to reko nego hocu reci da kosarku najvise prate cure ovde kod nas upravo iz onog razloga sto sam reko zbog onih "romanticnih" i ostalih filmova gde kosarka igra bitnu ulogu. Fudbal je zaista interesentan, lepo je otici na stadion tada se jos lepse osecas.. Ali i ovako ako je dobra tekma nema problema. Politicke nauke hmm, interesatno poslednji put kada sam sreo nekog (bilo kog) da zeli na taj faks da ide bio je vrlo irintantan momak koji veruje u eu i nato i ostale gluposti i izgleda mi kao prosecan glasac ldp-a.. Pokusao sam na lep fin nacin da mu objasnim neke stvari ali on ne i ne oce decko zaboga "u evropu" i bas mi je bilo zao sto nemam neki teleport da se prebacim do njega da mu opalim dve vaspitne pa da razmisli malo.. Tako da ti si fina zasad xD Ali sto bas politicke nauke? I koji smer na njima, i ja sam razmisljao o tome da dodjem u Bg na fakultet politickih nauka ali pre svega smer novinarstvo.. Inace nemoj da te buni ja nisam za ulazak Srbije u eu a jos manje u nato, da bi razumela gore pomenutu "svadju".. Inace ja to nemam, od prvog razreda ne volim skolu i ne volim to "napinjanje" oko nje tako da ako bas moram nesto da kazem to je istorija i kada se radi knjizevnost na Srpskom isto volim..
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptySun Oct 06, 2013 5:38 am

Quote :
Da volim Californication to mi je prva pesma koju sam cuo od pepersa i zavoleo ih preko nje :)Ali volim dosta Snow (bas bas dosta) i Dani California i naravno Under the bridge.. Ali s'obzirom da su mi omiljena grupa jednostavno tesko je odabrati ali kao sto rekoh, ona pesma zato sto mi je prva i tako :)
Andjela u koju skolu ides i sta zelis da upises?
Oduševljena sam!
Idem u gimnaziju, a za posle se još uvek dvoumim. Književnost ili psihologija.

Da li treba legalizovati lake droge i zašto?
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptySun Oct 06, 2013 8:47 am

Odusevljena? Why?! Pa aj na psihologiju pa da drugujemo na faksu, jer i ja planiram tu nesto oko psihologije.. Da Marihuanu, ostalo nikako... Ali konoplje ili vam ga kanabis ili kako god to zovete, definitvno da, pogotovo prvo u medicinske svrhe zato sto pomaze ljudima koji imaju rak a i kako neki koji su vrsili istrazivanja cak i leci tumor/rak tako da... Licno mislim da farmakomafija ne dozvoljava marihuanu u drzavama da se legalizuje kako bi oni mogli svoje skupe lekove da uvaljuju ljudima i hemo terapije itd.. Zaista strasno ali moze se reci istinito! Ali s'obzirom da nisacim ne treba preterivati tako se ne treba puno opustati :Dni piti alkohol ni jesti ni raditi tako da i marihuanu treba ograniciti a cigarete ZABRANITI! Veliki sam borac protiv pusenja i pusaca! :)
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptySun Oct 06, 2013 7:31 pm

A, ma gledala sam ja sw uzduz i popreko bar 4 puta svih 6 delova xD Bila sam opsednuta time jedno vreme, isla na konvencije, kupovala igracke itd. xD
Obozavam Emu Stoun, a jos nisam odgledala tog Spajdermena xD I ja volim Tora i X-mane.I gledala sam avengerse u bioskopu xD Ugl. ako se zainteresujem bas za neki film, gledam ga u bioskopu..bas zbog dozivljaja kako ti kazes. X puta mi se desilo i da odem sa prevelikim ocekivanjima i da se smejem koliko je film glup ili dosadan.
Aahahahah novinarstvo :D Nisam ja za suvu politiku i to..mene vise interesuju mediji, kultura, ljudi.
Koje ti je najdraze secanje iz detinjstva?
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 EmptyMon Oct 07, 2013 3:47 am

Chaos7 wrote:
Odusevljena? Why?!
Tvojim izborom pesama. :-)

Chaos7 wrote:
Pa aj na psihologiju pa da drugujemo na faksu, jer i ja planiram tu nesto oko psihologije..
Haha:-D

Chaos7 wrote:
cigarete ZABRANITI! Veliki sam borac protiv pusenja i pusaca! :)
Ajde mi objasni zbog čega, molim te.
Back to top Go down
Sponsored content





Pucaj te! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Pucaj te!
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: