OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pucaj te!

Go down 
+4
provincijalka
P.
It's.Nina.Biatch
P. Sawyer
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyWed Sep 25, 2013 8:20 pm

First topic message reminder :

Ovde me mozete pitati (svasta) kao novog clana, radi bolje upoznavanja... Samo nemoj te biti optimisticni da cu vam odgovoriti na svako pitanje (salim se) ali ne stvarno cenim vise kreativna i interesatna pitanja a ne standardna... ;S for you f
Back to top Go down

AuthorMessage
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 11:01 am

It's.Nina.Biatch wrote:
Probaj opširno da objasniš šta je ljubav iz tvog ugla gledanja.
Zajebano pitanje moram priznati :D I da jel ovo spada pod oni zato sto je dan "glupih pitanja" pa onda da upadnes sa ovakvim jednim :D Veljko i ljubav to idu zajedno haha :D :DD 

Ok pa moj odgovor na tvoje pitanje bi bio zaista mnooooogo dugacak i verovatno bih zaboravio mnoge cinjenice tako da cu ga skroz skratiti i reci ono najbitnije... A to je da se to ne trazi vec to dodje u nekom delu tvog zivota, tj. taj pravi ili prava ce doci nekad u neko vreme a nece moci da kazes e sad cu ja da ga nadjem, vec ce on/ona sami doci :)
Mislim da se danas previse lako ulazi u neke veze, vezice i kako se vec to zove, nije to kao pre nekako, nekad su momci bili "dzentlmeni" a cure dame a danas se to sve izgubilo danas nema vise te "ljubavi" sve je to jalovo... Sve se svodi na dam(e) i ne dam(e) :) Tako da sto se mene tice to je jako lepo osecanje (zaljubljenost) ali u isto vreme u danasnjem svetu je izgubilo skroz znacenje.. Tako da sto se mene tice fora je naci pravu/pravog a ne nesto mnogo probavati isprobavati i tako dalje, nije fora ni da nemas curu/momka ali nije ni fora da se menja na svakih mesec (ma koji mesec neki i na dve nedelje) :S Jednostavno kakva je situacija u drzavi i svetu tako se i mladi ponasaju, a to je jednom recju po meni OCAJNO!

Cemu ova pitanja gde treba da se proser*vam :D Sto se tice zivota tu stvarno ne znam sta bih ti odgovorio, meni je to skroz nepoznanica, negde u magli mislim da svako ima svoji neki motiv za zivot i da svako gleda drugacije na to, e sad neko gleda na zivot kao na foru "jednom se zivi" pa onda ajde da divljam i onda se pije,pusi "zasto da ne koristi i ostale hemije" :) izigravaju neke wanna be kriminalce i huligane (inace sam veliki navijac Partizana, ali ne podrzavam huligane sto dolaze na tribinu (bilo koju) da bi lomili,palili i ostale gluposti pravili a to smeju da rade zato sto se poznaju sa policijom ili tako nesto a to je na veliko sirom Srbije) ima i lakih devojaka isto iz tog razloga "jednom se zivi" tako da na zivot, neki tako gledaju, drugi ga pak gledaju vrlo striktno tipa samo uce, slabo izlaze, slabo se druze, imaju neka samo destruktivna misljenja i gledaju samo u buducnost na foru moraju mnogo da uce da bi imali bolji posao, haha imace bolji posao i bolji zivot djavola jer u Srbiji je onaj ko je zavrsio skolu prvi na birou (makar) :S Tako da po meni zivot treba iskoristiti za lep provod u isto vreme, treba razmisljati sta ce biti za 10 godina gde ces biti i da moras da se skolujes da bi bio neko i nesto. Tako stoje stvari kod mene, mislim da treba iskoristiti svaku ponudjenu sansu i treba iskoristiti zivot da sto manje zla nekom nacinis a sto vise dobrih dela ucinis ne samo za tebe vec i za druge... :) Verujem da cu ti na ova dva pitanja bolje odgovoriti kroz nasu pricu tokom ovog naseg druzenja na forumu nego ovako odjednom jer stvarno ti kazem po nekad nije mi dan za pisanje ovakvih stvari a nesto mi se cini da je tako :)
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 11:36 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da upotpunim odgovor :)
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 9:12 pm

Promasila si za par godina :OAu, gore ili dole? xD20+ ili 20- ? Pomozi malo :D Salim se.Pa zbog ovog, takav i takav sam bio u skoli itd. Ajmo ponovo..23?
Ime Veljko sam mislila kao, zasto bas to ime? Je l' ti se neki predak tako zvao ili se tvojima prosto svidelo? Nije tako uobicajeno :)
Hm, ne slazem se da je ljubav nestala, samo se ljudi oslobadjaju stega, pa sad odjednom ima toliko "novih" stvari koje treba probati, iskusiti...Neki to zloupotrebe, drugi ne razmisljaju ni o cemu osim o tome da budu prihvaceni, a danas je IN menjati momke/devojke ko carape, opijati se...to narocito vazi za mlade. U principu ljubav je univerzalna za sve epohe i sva mesta.Isti problemi, ista osecanja, iste boljke.Ali je lepa i svako treba da je dozivi for you f 
Sta ima lepo u Nisu? Ja sam bila jednom sa ekskurzijom samo i to do slikarskih ateljea i do Cele kule i svidelo mi se sve. Poznajem odatle jos jednog super lika sa foruma, on prevodi titlove za serije kod nas.
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 12:55 am

Da li si nekad pročitao neku knjigu koja ti je promenila pogled na svet? Ako jesi - koja je to knjiga?
Back to top Go down
It's.Nina.Biatch
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
It's.Nina.Biatch


Posts : 939
Reputation : 1
Join date : 2013-08-06
Age : 30

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 3:35 am

Da postoji mogucnost da se obratis celom svetu, sta bi porucio ljudima ?
Back to top Go down
http://bruno-mars.great-forum.com/forum
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 8:43 am

provincijalka wrote:
Da li si nekad pročitao neku knjigu koja ti je promenila pogled na svet? Ako jesi - koja je to knjiga?
Ne bas, vise filmovi koji su mi popravili pogled na svet, da ne samo da je onako ruzan i siv kao sto sam do tad mislio vec je jos ruzniji i crnji, tako da... A jeste jedna knjiga to je bas sad sto sam procitao Flavijan od Aleksandra Torika, pre svega moj pogled na veru i neke stvari oko nje.. Ali kazem ti otprilike ne nisam zbog knjige zbog filmova se jesam menjao pre svega, moje misljenje o politickim, istorijskim i ostalim desavanjima itd..
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 8:55 am

A koji filmovi?
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 9:05 am

Ih bas si napadna :P (salim se) pa sad, recimo pre svega dokumentarni recimo, Weight of chains (ne znam dal si gledala ali ako nisi gledaj na jutubu imas) neki dokumentarni filmovi od Alex-a Jones-a, home-made filmovi o nekim stvarima iz istorije ili kako neki vole da kazu "teorijama zavere" ali posle se ispostavi da to nisu bile "teorije zavere" vec istina i samo istina.. (film ili knjiga) 1984 itd.. sad ne mogu da se setim :D (ima jos sigurno)
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 9:41 am

Da jesi promasila i u minusu sam tako da ne znam koja fora da mi dajes 23, (mislim kakav li cu tek da budem sa 23. :D ) Ne znam zasto bas to ime pitaj mog oca i moju majku koji su mi inace dali ovo ime :) A inace nisam reko nigde da sam bio u skoli nego da sam ODUVEK bio takav tako da.. :D
Normalno da je lepa nigde to nisam rekao nego da jednostavno se sve to pokvarilo tako da, nazalost sve je otislo i onda je sve to drugacije po meni ruznije i nekako bezveze no dobro... Kome se desi lepo osecanje, skroz genijalno skoro kao kada si na utakmici na jugu i skaces zajedno uz pesmu, to je otprilike tako :D
Ima svasta lepo, mi ovde zivimo prelepo kao u Svici a lepo nam je kao da smo na Baliju, kuce su od cokolade prozori od marmelade sve u svemu odlicno nam je u Nisu carskom gradu (dva Rimska imperatora su ovde rodjena) ;) Daj meni Beograd da tu budem a ljude (Beogradjane u Nis) i divota :D
Ne ozbiljno, Nis je lep i mnooogo ga volim ali nema tri stvari koje ja cenim kod gradova a to su: Tramvaj :) , stare gradjevine (Nis osim Banovine,Oficirskog doma,Pasterov Zavod i jos par zgrada kao sto su sud i Narodno pozoriste sve ostalo su unistili Nemci,saveznici,Austrougari,Turci i komunjare..) i naravno najvaznije DUH grada to je nesto prelepo i nesto sto ne moze da se kupi a sto Beograd ima... Ali Nis ima burek i pljedze i ostalu hranu za 10 tako da, barem nesto imamo :D A i malo smo ugnjetavani (nerazvijeni) od strane "otimaca iz Beograda i Novog Sada (Vojvodine) al dobro to su neke druge price sto mi nismo bas razvijeni i sto nisu davane pare za Nis...
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 9:46 am

It's.Nina.Biatch wrote:
Da postoji mogucnost da se obratis celom svetu, sta bi porucio ljudima ?
Mnogo toga ali najvise istinu, da nisu glavni ni Putin ni Obama ni Merkel ni tamo neki kandidati za mesta predsednika neke jake zemlje vec tajne organizacije i velike korporacije koje finansiraju te kampanje od tih politicara i onda im govore sta da rade... Sve u svemu istina kakvu ne mogu da cuju u "Mas medijima" ili negde tako vec nesto sto se samo naziva "teorijom zavere".. Jer prosto mi dodje smesno kad vidim da neko jos veruje u pricu o "terorizmu" kod slucaja 9/11 (bliznakinje) tako da... Potrudio bih se da otvorim ljudima oci na takav nacin :)
Jer u carstvu slepih, jednooki je glavi, tako da ovo mozes da skontas kao sto sam napisao a mozes malo i drugacije ako malo bolje znas neke stvari.


p.s da se vrate pre svega veri ma koja bila, jer nije to najveca boljka drustva kako komunisti tvrde ili najveci razlog za ratove (ono sto ateisti tvrde) vec ljubav i mir koju sve vere propovedaju... To je isto jedna od bitnijih poruka za sve.
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 6:48 am

Zvucis nacitano i arogantno..ne ide toliko uz dete od 16,17,18 godina.No dobro, losa procena :D
.. skroz genijalno skoro kao kada si na utakmici na jugu i skaces zajedno uz pesmu, to je otprilike tako :DD :DD :DD
Daj meni Beograd da tu budem a ljude (Beogradjane u Nis) i divota - kakav stav. -.-. Nije mi jasno cemu tolike predrasude o Beogradjanima. Uostalom je potpuno nebitno gde je ko rodjen, niko to nije birao. Nisi jedini koji tako misli, zapravo vecina ljudi koji nisu iz Beograda nas sve stavlja u kos " uobrazeni, arogantni, misle da su najpametniji, najlepsi, svi su im ispod njihovog nivoa itd." Moji su na primer sa sela, ja rodjena ovde. Nikad mi nije palo na pamet da nekog omalovazavam zato sto ima bolje uslove, akcenat, vise mogucnosti ili nesto cetvrto. Svako mesto je po necemu posebno. To sto je takva politika da sve pare i ulaganja idu u prestonicu, to je vec druga prica..zato je Bg prenaseljen, a gradovi sa toliko potencijala u Srbiji su opustoseni.
Inace mi se bas dopada taj opis grada i sve.Volela bih da ga posetim opet. Za hranu ni ne sumnjam :D
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 7:10 am

Da ja sam 97-mo imam 16 godina i idem u elektrotehnicku skolu smer multimedija :) Nisam znao da je arogatnost dobra :) Nacitan sve zavisi na sta mislis, ali rekao bih pre (veliko znanje o opstoj kulturi) posto se inace i zna (u mom okruzenju) koliko sam mrzovoljan i lenj ali to je druga prica :D
Smesno mi je ovo ne ide uz dete od 16,17,18 godina jer mi se ucinilo da zelis reci da cim si postala punoletna da nisi vise dete, a onda sam skontao da si navela i 18, tako da uredu... Jer ja licno smatram da se ne gleda po godinama koliko je neko ozbiljan tj. ima razvijene stavove o raznim temama... Da bas je takav osecaj, isti skroz u stomaku kao i kod zaljubljivanja kada bodris svoj voljeni tim. Pa recimo da sam vise upoznao njih koji ismejavaju Nis i pre svega to upravo rade "beogradjani" iz Rakovice,Bataje i ostalih kilometarski udaljenih naselja od centra Beograda.. Pravi Beogradjani su kul tipovi kao npr. moja braca sa Novog Beograda ili moj drug koji zivi u samom centru Beograda.. A ovi sto su dosli od svukuda, vucu komplekse i onda imaju potrebu da ismejavaju nas Nislije (pre svega) a onda i druge jer je Nis jedini tako poveci grad a da je juznije (Nis je mnogo veci od Kragujevca a NS je severnije od Beograda i jako je blizu) Tako da pravi Beogradjani su manje vise dobri ljudi ali ima dosta trulezi (pricao sam ono kako iz cele bivse Juge dolaze djubradi bas u Beograd zato je i najveci grad..) a i to sto idu tamo pare to jeste druga tema, ali sve gore stanje proizvodi do toga da mi vise nemamo sela, tj. da izumiru sela.. Nis jeste fin grad, i dodji imaces i sta jos da vidis, nisi videla cini mi se u tvom opisu mnoge stvari kao sto su Bubanj,Medijanu,Logor Crveni Krst,Cegar itd.. A imamo i lepe festivale doduse sve zavisi sta volis da slusas od muzike? A ako se neki put zaputis u Nis smatraj da imas domacina ;) :P

p.s (ovo nije za tebe odgovor vec za sve) nesto mi se cini da ce posle mog otkrivanja broja godina smanjiti broj pitanja :P :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 7:25 am

Nisam rekla da je arogantnost dobra osobina :) 16 :O Au, ipak sam mislila da jesi stariji :D
Slazem se to za godine i zrelost..a navela sam i 18, a navela bih i 19 i 20 kao jos uvek mlade, donekle decije godine. Bar se tesim time : P
Da, verovatno si nailazio na takve. Sto ljudi sto cudi. Medijanu bih bas volela da posetim..imali smo turu prosle godine, ali ja nisam isla zbog nekih privatnih razloga. Bice valjda prilike u buducnosti :D Mogu sve da slusam, ako ljudi naprave dobru atmosferu i ako nisu snobovi.. znam za Nisvil jedino od festivala. A inace volim rock domaci i strani, latino ritmove, dub, dobar house i rnb..volim i klasicnu muziku..zavisi sve od raspolozenja u principu :D Hvala na pozivu!
Kakve veze ima koliko imas godina? :) Ovde se to nista ne gleda..od 4 do 44..ok..preterujem i ja, ali tu smo da se zezamo, mladi ili stari :D
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 7:48 am

Sto bi se reklo slusas od Silvane do Nirvane :)
Nis pored Nisvila ima i Nisomniju. Medijana jeste lepo mesto ali ne bi mogla da vidis ista kada si bila jer dok je ne pokriju nece sklanjati pesak i ostalo sa mozaika itd.. i na taj nacin se nista i ne vidi.. Projekat je napravljen sve je reseno samo da pocne da se gradi.. Nis je inace jedan vrlo specifican grad u Srbiji jer cim nesto pocne dublje da se kopa, bilo da je privatan posed ili javno mesto neko odma iskoci recimo neka atrakcija kao sto su ranohriscanske grobnice itd.. Sta je tolko cudno sto se tice 16 :D Pa ima (losa iskustva) zato kazem ovo za godine da je tako.. Lepo je sto se druzimo :)
Pa normalno, po meni je bezveze slaviti 18-ti rodjendan jer to je po meni najtuzniji dan u zivotu, jer tog dana ti pocinjes da delujes kao punoletna osoba koja odgovara za svoje postupke itd.. a pre svega to je kao neka "zvanicna" granica sto se tice "ozbiljnosti" i tih stvari ko je dete a ko nije.. Sto se mene tice ja bi voleo ceo zivot kad bih imao 16 (ne mora manje) al eto cisto iz fore.. Al dzaba nema.. Inace nemoj da mislis da ja gajim neki amozitet prema Beogradjanima, dva puta su dolazili kod nas u goste drug od moje sestre i nas zajednicki drug koji je isto iz Beograda, tako da, da me pogresno ne shvatis, imam neka losa misljenja o nekim stvarima ali ovako ljudi ko ljudi..
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 8:29 am

Šta misliš o tetoviranju?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 8:35 am

Sve najgore (ozbiljno) i iz verskih razloga i iz mog nekog stava.. Licno pirsinge i tetovaze ne podnosim!
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 8:47 am

Pretpostavila sam :D Lično, nikad ne bih nešto istetovirala, jer mi nakon određenog vremena dosadi i slika na desktopu, bez obzira na to ko se ili šta nalazi na slici i koliko to volim... Osjetim potrebu da to uklonim i ubijeđena sam da bi sa tetivažom isto desilo : P Inače, nemam ni želju da se tetoviram, a kosi se sa religijom, kao što si već rekao
Kojim poslom se želiš baviti u budućnosti?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 8:54 am

Upravo tako. Ja ne znam ni sta cu sutra da jedem (dobro znam :D) a pitas me za posao moje budunosti... Otkud znam, verovatno cu studirati psihologiju ili istoriju (razmisljao sam i o zurnalistici) ali sve u svemu neki drustveni faks, slabo mi idu a i slabo mogu i da ih uopste slusam (gledam) prirodne nauke :)Tako da ne znam stvarno, gde ce me odvesti zivotni put, ali kao sto sad rekoh gde me put nanese to cu raditi :)Ali ako neko misli da ide na zapad (misleci da je laka zarada) nek razmisli ne jednom ne dva put vec tri puta...!

A ti?! Znam da ste i vi isto (u govnima do guse :D ) tako da ono sta ces, a da ne sedis na birou?! :D
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 9:29 am

Haha, pa nisam mislila gdje si već isplanirao da se zaposliš, nego šta bi volio da radiš :D Lijepo, i ja volim društvene nauke. Nemam pojma, ali baš nikakve ideje nemam... Jedva sam se opredijelila za fakultet, tako da mi je bilo dosta za ovu godinu :DD Voljela bih da odem negdje vani, bar na 2. godini da odradim praksu negdje, a za posao ću vidjeti gdje ću završiti :D Uglavnom će biti nešto vezano za biohemiju/inženjering
Kad sam bila mala, htjela sam da budem doktor ycrazyx 
Najdraži film/ovi?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 9:43 am

Pa da moj odgovor je bio i za to, zaista ne znam sta bih voleo da radim... Zajeban je to faks, vrlo zajeban.. Ja ocu da budem predsednik (diktator :P ) , kakav crni doktor xD

Ima ih mnoooogo ali da krenem, Star Wars (6 dela), Betmen trilogija, Lord of The Rings trilogiju,The Weight of Chains,Crazy stupid love, From Dusk Till Dawn,Avengers,Lovely Bones,Drive,Gangster Squad,Hobbit,The Intouchables... To je otprilike... Ti? :)
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyTue Oct 01, 2013 2:22 am

Sto bi se reklo slusas od Silvane do Nirvane -xD malo mnogo vise nirvane, ali dobro moze i tako xD
Jesi citao Konstantinovo raskrsce?
Veruj mi..meni je bas obrnuto sve otkad sam napunila 18.Imas odgovornosti naravno, ali i dosta povlastica koje ja itekako koristim i uzivam :D
Da, ucinilo mi se da je tako na pocetku, ali videh da nije tako.
Inace ovo za tetovaze me bas zaintrigiralo..zasto se to kosi sa religijom?
The intouchables <3 Odlican film! Mi smo ga gledali sa decom iz Doma jednom. Koje jezike volis?
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyTue Oct 01, 2013 4:35 am

Reci ti meni šta si u horoskopu. :D 
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyTue Oct 01, 2013 6:17 am

Joj, nije valjda to da te interesuje xD Rak sam, inace (i moram da priznam da ih poprilicno s*re, jer normalno od onih nedeljnih mesecnih i pogotovo na dan horoskopa nema nista ali oni drugi znate o osobama itd.. pogadjaju svaka im cast (ponekad ne uvek)) rodjen sam 6-tog jula 1997 na dan kada smo postali evropski prvaci u kosarci :)

Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyTue Oct 01, 2013 7:08 am

Jezike volim, Potrugalski i Ruski (i planiram da se bacim na ucenje jednog od spomenutih u vrlo skorije vreme) :) Inace pored Engleskog sam ucio i 4. godine Italijanski ali taj jezik (iako sam u manjini jer ga svi kao vole) ne svidja.. Mnogo mnogo mnogo dobar film, pogotovo kraj me iznenadio i prvi put posle duzeg vremena kraj me nije ovoliko iznenadio! Bas prelep kraj.. Pa dobro jeste al ono nekako opet bezveze licno mi je bolje da ne prelazim tu granicu :D Pa tetovaze iz vise razloga su protiv religije, jedan od glavnih je to da se po Bibliji (tj. ucenju) necastivi (satana) prikazivao i bio je oznacavan nesto sto danas zovemo tetovazama.. tj. imao je neke simbole na telu kako bi se razlikovao, a druga stvar koja je isto bitna a to je da vera ne podnosi mazohizam a tetovaze se tu svrstavaju i pirsinzi, tako da sve u svemu dosta ima stvari koje se nalaze kao razlog za sa verske strane gledano protiv tetovaze i svih tih stvari..
Konstantinovo Raskrsce sam dobio od druga (sa potpisom autora) za rodjendan i evo bas sam sad hteo da pocnem da je citam (bila mi je sledeca na tapetu) a to je izdanje ukoricano u Cirilici sa dotkom nekim... A imam i od pre par godina sto je moja mama dobila tu knjigu i tad sam jednom poceo da je citam al sam iz nekog glupog razloga prestao... :S Sve u svemu sada cu tu gresku popraviti, a inace znam o cemu se radi u toj knjizi.. :) Ti jel si citala, i koje filmove volis?!
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 EmptyTue Oct 01, 2013 7:56 am

The Intouchables je jedan od najboljih filmova koje sam gledala :D Leon: The Professional, Dictator, uglavnom sve što je Sacha Baron Cohen radio, SLC Punk, Monty Phython's life of Brian, 50 first dates, Almost Famous, Hesher itd.
Koju pjesmu intenzivno slušaš u posljednje vrijeme?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Sponsored content





Pucaj te! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pucaj te!   Pucaj te! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Pucaj te!
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: