OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ...*Bojana*...

Go down 
+13
zlocko malli
Vanja Scott
Shmiga
P. Sawyer
Rachel Gatina.
Brooke P.Davis
fan of one tree hill
Mačkica ♥ Tom
Leyton_TrueLoveAlways
B. Davis
Aimee Liam
P.
...*Bojana*...
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySat Jun 23, 2012 5:36 am

First topic message reminder :

Jao pa ovo je zabavno xD
Prvi put ovo radim, ali valjda nije tako strasno :D
Pa, pitajte ^^
Back to top Go down

AuthorMessage
Gost
Guest
Anonymous



...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySat Jul 21, 2012 11:24 am

Pa meni je ono, šta ja znam.. Što se tiče društva, upala sam u najbolje odeljenje, a imamo i dečake što nije slučaj sa svima. :D Hahahahah, ocinkariću te sigurno. :D Čula sam da je ta Bigovićka strašna. :D Mada sve u svemu ne znam, dobili smo baš teške profesore, i nekako mi je cela atmosfera sumorna, baš onako ubijaju u pojam. :D
Da li se često sređuješ? :)
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySun Jul 22, 2012 12:49 am

Haha,i ja sam volela rebelde :D nisam išla na koncerte,ali moja drugarica jeste,pa sam bila ljubomorna xD
Je l' imaš omiljenu pesmu? :D Više slušaš stranu ili domaću muziku?
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySun Jul 22, 2012 5:12 am

Kad sam došla do te pjesme, pitala sam se da li i dalje pišeš na isti jezik
lol
Čiji stil iz OTH-a ti se najviše dopada ? :D
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySun Jul 22, 2012 8:46 am

Ma vratit će se Katherine :)
Aaaa ma daj, a Klaus & Caroline? <3 :D


Kako bi se voljela zvati?
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyTue Jul 24, 2012 7:35 am

H.-Joj veruj mi da ja ne znam nikog sa vase godine jer ne znas kud ces pre sa obavezama, a kamoli da imas vremena da se druzis sa suprotnom smenom...jao niste valjda dobili Maksu ili tako nekog? Mi smo dobili kao ok profesore, jedino Bigu..ali kao sto rekoh, trebalo bi da nam vise ne predaje :D
Zato sada dobijamo one "teske" predmete :O
E, pazi u prvoj godini smo radili neki test posto smo se i mi sjajno slagali u prvoj ( moze se desiti da posle ne mozete da se gledate ocima xD) i bilo pitanje..koga nikad en mozes videti bez sminke? I pola njih reklo to za mene xD
Tako da sm u prvom polugodistu prve godine stalno nesto eksperimentisala, a onda me vise mrzelo, pa sam dosla do toga da nemam ni trunku sminke na sebi, a sto se odece tice..oblacim sta je cisto tog dana i ispeglano xDDD

Andjo- Ahahaha ajoj pa dobro :D Omiljena hmm..y no puedo olvidarte? ne znam , volim sve u principu xD
Slusam podjednako reklo bi se..mada vise mozda stranu..zavisi kako kad..nekad me uhvati period kad ne mogu ni rec naseg da cujem, a nekad obrnuto...

Hadzera- PHAHAHAHAHAHHAHA, veruj mi i ja kad sam citala tekst nisam znala sta pricam uopste xDDD
Hmmm to je dobro pitanje :D Mozda od Hejli..ona mi ej onako elegantna, bar sad, a opet moze da bude skroz opustena onako u nekoj majici i trenerci i da je bas briga za sve XD..Svidja mi se Mijin stil, a i Pejton se kul oblaci :D

Filipa- Aaaaaa neee!!! Ne znam, ali ja sam se previse ezala za Forwood vezu ♥️ Ne znam mogu li zavoleti Klausa pored Kerolajn ://
Nadam se da ce vratiti Ketrin..kad pocinje nova sezona?
Back to top Go down
Shmiga
Forever and Almost Always
Forever and Almost Always
Shmiga


Posts : 1832
Reputation : 3
Join date : 2012-03-23

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyTue Jul 24, 2012 9:10 pm

Haha ne znam kako ti je, ja sam na njegovom mestu xD ja imam stariju sestru :P
Haha sad citam ovo kako ste prskali prolaznike hahaha Super vam je biloo :D
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyTue Jul 24, 2012 11:37 pm

Nisi odgovorila Filipi na pitanje kako bi se voljela zvati :D
Jao Mijin stiil <3
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyWed Jul 25, 2012 2:33 am

Je l' pratiš još neke serije,osim OTH-a? Vidim da gledaš TVD :D Stelena/Delena?
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyWed Jul 25, 2012 3:54 am

DELENA!!!! haha :D

Počinje 11.10 :D
Imaš li kućne ljubimce?
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyWed Jul 25, 2012 10:56 am

Sh- Aahahahha da znas da jeste :D Ma nemoj :P Nije uvek lako biti starija sestra :P Kako tvoja sestra izdrzava sa tobom? :D

Hadzera- Ahahahha svi imate bolje oko od mene xD Ja kod ocnog moram ici : P Dakle volela bih se zvati Lana, Sofija ili Nikolina..a posto ne mogu, tako cu decu nazvati xDDD ako budem imala devojcice :D
Daaaa i meni je sjajan njen stil :D

Andjo-Ahahaha evo Filipa se javlja xDDD
Ali ja sam za Stelenu, samo iz jednog razloga...Elena je suvise mutava za Dejmona i ne zasluzuje ga..ali njihova hemija i sve - savrseno ♥️ Kad bi mogli da budu zajedno bila bih 100% za njih..ali posto videh negde da je ona autorka odlucila suprotno..onda jbg xD Gledam Supernatural, Internat, Bones, True Blood, Greys anatomy. :)

Filipa- Sad ti citam ime i shvatam koliko je divno xD ali jel ga citas sa akcentom na prvo ili drugo i? FIlipa ili Filiiiipa Nemam kucne ljubimce..majka se boji pasa, ja nesto ne mirisem macke..ostalo nisam ni razmatrala xD a ribice sam ubila kao mala xD

jaooo kasno pocinje xD jos cemo se nacekati
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyWed Jul 25, 2012 11:30 am

Koji jezik želiš da naučiš u budućnosti? :)
Back to top Go down
Shmiga
Forever and Almost Always
Forever and Almost Always
Shmiga


Posts : 1832
Reputation : 3
Join date : 2012-03-23

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyWed Jul 25, 2012 10:00 pm

Haha ma bre super joj je xD Bolje da si pitala kako ja izdrzavam?! Gledas Grey's Anatomy? :D Dokle si stigla?
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyThu Jul 26, 2012 3:36 am

Ja sam za Stelenu,jer su mi bolji par :P Ali Elena mi ide na živce i mislim da ne zaslužuje ni jednog ni drugog. Najbolje bi bilo da je umrla. evil
Koga najviše voliš u Grey's anatomy? Koji ti je par najlepši?
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyThu Jul 26, 2012 3:42 am

Ah hvala :D to prvo :)

Gdje se vidiš u budućnosti?
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyThu Jul 26, 2012 3:53 am

Najdraže jelo ?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyThu Jul 26, 2012 12:31 pm

B- JAPANSKI! Zivotna zelja :D Ako en budem imala prilike dok sam ovako "mala"..ucicu ga posle kad budem matora xDDD

Sh- ha ha :P Kako izdrzavas? :D Do trece sezone..izgubila sa disk i sad cekam da ga ili pronadjem u krsu stvari ili da mi drug nareze ponovo trecu sezonu ili da se smilujem i skinem epizode sama xDDD

Andjo- Tako je! Ona nema poentu! Najgluplji zenski glavni lik ikada :O Ne zasluzuje nijednog..
Pa tek sam na pocetku trece sezone, tako da bih rekla da najvise volim Alison xD
Ona mi je onako sjajna..otmena, pozdrtvovana, prepametna, opet duhovita i super skroz :D
Par..pa ono i nemam neki izbor xD Verovatno bi to bili Derek i Meredit xD Zbog njega :P A ako mislim bas na lepotu likova..onda Aleks i Izi :)

Filipa :D- U skorijoj, na nekom dobrom putovanju sa najboljim prijateljima ili nekim zgodnim momkom od 190+ xD

Hadzera- Nesto si neraspolozena :/ Jel sve ok? MUSAKA ♥️

Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyFri Jul 27, 2012 5:06 am

Sve je ok, zašto me to pitaš o.o
Niiisam neraspoložena xD napišem normalan post i odmah nešto nije uredu sa mnom? -.- : P
Nisam bila sigurna da li sam te to već pitala, sad kad sam vidjela odgovor poprilično sam sigurna da jesam ili je neko drugi pitao, pa sam vidjela odgovor.. ne zamjeri, taaaako sam gladna :/ Jela bih i grah.. čak i krompir :'(
Kako sam se sinoć smijala vicu
Dođe plavusa u pekaru i kaže: "Što imate od peciva?" "Samo moment.." "Dobro 2 momenta i 1 jogurt."
:'D Valjda jer nisam spavala pa mi je sve bilo smiješno..
Čini mi se da si negdje napisala koja ti se imena sviđaju i kako ta imena namjeravaš dati svojoj djeci, sjetih se kako sam ja govorila da ću svom djetetu dat' ime Jebim, pa da u vokativu zvuči incestualno : P
Kad sam gladna nemam snage za budalaštine : P..
Šta bi ponijela na pusti otok ? : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyFri Jul 27, 2012 7:02 am

Slažem se s tobom :) Koji lik ti je najdraži u TVD-u? Voliš li Klausa i Kerolajn?
Ja više ni nemam pojma koje sezone sam gledala xD Moram da počnem od početka da gledam. :D Ja volim Izi i Aleksa,oni su mi nekako uvek bili najlepši :)
Quote :
Verovatno bi to bili Derek i Meredit xD Zbog njega :P
Ima lepe oči i kosu ^^ :D Da li bi volela da postaneš lekar/hirurg? Ako ne,čime bi volela da se baviš? :)
Quote :
Šta bi ponijela na pusti otok ? : P
*Koga bi ponela? xD
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySat Jul 28, 2012 4:39 am

omiljeni profesori iz Internata? :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySat Jul 28, 2012 4:53 am

Hadzera-Ahahahahaha bice da je to xD Pa uvek pises tako velike i lude postove xD Ajde nadam se da si se najela ko covek :D
Ahahahaha jao ovih dana samo vicevi o plavusama xD Ovi klinci iz Doma u puni tih zezancija. :'D

:DD :DD :DD ubice te dete kad poraste xDDDDD
Sta bih ponela? Sampon, sapun, pastu, cetkicu, noz, koji par gaca, baterijsku lampu..kremen, sibice, neku knjigu, konopac, prvu pomoc ... xDDD

Andjo- Najdrazi su mi Kerolajn, Dejmon i Ketrin xD Pocela sam da ih volim i zamisljam kao da su par...videcemo hoce li mi biti drago i dalje zbog toga xD
Ne bih volela XD Zato sto ne volim igle, tacnije uzasavam se, one instrumente, rane, bolest..sve me to jako rastuzuje i plasi i divim se svima koji mogu time da se bave, ali ja bih odlepila xD
Ne znam jos...volela bih da budem novinar, urednik, da radim nesto sa decom ili mozda cak i turisticki vodic..a nedostizni posao mi je da budem stjuardesa :D

Ponela bih brata ili nekog druga da me izbavi XD Mislim da me to vec neko pitao xD


Tanja- Nesto ih nisam ni zapazila..verovatno bi to bio Ektor ili Amelija, otkud znam xD..svi su oni sumnjivi..nisam jos odgledala sve akko treba, pa ne mogu suditi xD
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySat Jul 28, 2012 5:57 am

S kojim likom iz OTH imaš najviše zajedničkih osobina?
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySat Jul 28, 2012 9:24 am

Šta čitaš sadaaa? :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySun Jul 29, 2012 6:27 am

Filipa- Hmm, verovatno sa Hejli xD Volim da pevam, volim decu, tezim slicnim ciljevima, zelim porodicu ...

B- Citam Izgubljeni simbol od Dena Brauna..tek sam pocela, ali videcemo xD
Back to top Go down
Gost
Guest
Anonymous



...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptySun Jul 29, 2012 11:07 am

Ne, mislim da je Maksa jedini od tih ludaka kojeg mi nismo dobili. :D
Hahaha, pa to nepodnošenje jeste odavno počelo.
A to za šminkanje i sređivanje je skroz tačno, pogotovo u prvoj smeni, bolje da me ne vidi niko. :D
Jesi odgledala film Klip i, ako jesi, kakvi su ti utisci? :)
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 EmptyMon Jul 30, 2012 3:06 am

Je l' mi se čini ili si negdje rekla kako si zaspala čitajući Izgubljeni simbol? : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Sponsored content





...*Bojana*... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
...*Bojana*...
Back to top 
Page 5 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Otplacivanje banera-...*Bojana*...
» Otplacivanje seta avatara-...*Bojana*...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: