OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 zlocko malli

Go down 
+13
Ainlises
julivanista
Leyton_TrueLoveAlways
Shmiga
Vanja Scott
...*Bojana*...
Aimee Liam
Mačkica ♥ Tom
fan of one tree hill
MajaYeah
P. Sawyer
P.
zlocko malli
17 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
AuthorMessage
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyThu Apr 05, 2012 11:10 pm

First topic message reminder :

Pa navalite sa pitanjima?
Pitajte sta god hocete! Odgovaram na sve excited
Back to top Go down

AuthorMessage
julivanista
Search for Something More
Search for Something More
julivanista


Posts : 71
Reputation : 0
Join date : 2012-09-07

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyMon Sep 10, 2012 6:12 am

zlocko malli wrote:
Fernando Colunga,Luis Merlo,Yon Gonzalez,Martin Rivas,Brus Vilis,Robert Retford,Fermin(nz kako se stvarno zove),Lucas odnosno Chad,jedan lik sa bazena :p ,pevac grupe A.Sevenfold(da me ubijes sad,stao mije mozak ne znam kako se zove),i jos jedan glumac isto nmgu da se setim ime,ali u seriji je Ricardo xD
da li me lozis :O imamo isti spisak,osim ovog lika sa bazena haha nevidjeno .. :D
drugo videla sam da volimo prakticno iste grupe *that'scool*
omiljene pesme od The Pretty Reckless i Avenged Sevenfold?
i omiljnei par iz El Barco i El Internado? + divan potpis
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyMon Sep 10, 2012 10:17 am

Zvuci zanimljivo :D
Nesto poput losta sa miterijom i ludoscu spanaca :D

Andjo, pa tako xD Otisle dve devojke u inostranstvo i tako :(
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyTue Sep 11, 2012 2:56 am

Da,da,umri muškii <3
Kako je u školi? Imaš li neke nove profesore?

Bojana-Ja sam očekivala da vas u Bg-u ima mnogo više :D Bar nema mnogo ljudi da te nervira xD Ja bih bar jedno 10oro iz odeljenja izbacila kroz prozir lol
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyWed Sep 26, 2012 4:45 am

julivanista wrote:
zlocko malli wrote:
Fernando Colunga,Luis Merlo,Yon Gonzalez,Martin Rivas,Brus Vilis,Robert Retford,Fermin(nz kako se stvarno zove),Lucas odnosno Chad,jedan lik sa bazena :p ,pevac grupe A.Sevenfold(da me ubijes sad,stao mije mozak ne znam kako se zove),i jos jedan glumac isto nmgu da se setim ime,ali u seriji je Ricardo xD
da li me lozis :O imamo isti spisak,osim ovog lika sa bazena haha nevidjeno .. :D
drugo videla sam da volimo prakticno iste grupe *that'scool*
omiljene pesme od The Pretty Reckless i Avenged Sevenfold?
i omiljnei par iz El Barco i El Internado? + divan potpis
hahahaha xD desava se to ponekad xD
od TPR : Just Tonight,Goin' down,Superhero :)
A7X : Dear God,Almos Easy itd ima jos par xD

El Barco : Julia&Ricardo,Piti&Vilma
El Internado : Amelia&Marcos,Julia&Ivan,Elsa&Ector&Lucia xD

hvala :)

Leyton_TrueLoveAlways wrote:
Da,da,umri muškii <3
Kako je u školi? Imaš li neke nove profesore?

Bojana-Ja sam očekivala da vas u Bg-u ima mnogo više :D Bar nema mnogo ljudi da te nervira xD Ja bih bar jedno 10oro iz odeljenja izbacila kroz prozir lol
jaoj skola pa lepo sad,zapravo sad je jos i super kako je bilo na pocetku,imam brda novih profesora i ne znas koji vise zeza xD
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptySat Sep 29, 2012 11:23 pm

:DD Ma nema toliko koji me zivciraju XD
Jao ja sam stala na petoj epizodi pete sezone, od ovog malog brata ne mogu da pridjem da gledam vise -.-
Videla sam na slici da nema Karoline u poslednjoj sezoni :OOOO Slogirala sam se kad samo to videla..oprosticu ti taj spojlerxD sta se sa njom desi? :O
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyTue Oct 02, 2012 9:31 am

jaoj hvala bogu pa je nema,mene je smorila iskreno..
ma Roke ce da je rokne tj. gurnuce je sa prozora i ona ce da umre xD
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptySat Oct 20, 2012 8:52 am

:OOOOO Aaaaa ne mogu da verujem! Meni je u pocetku ona bila omiljena xD Sad kako ima mnooogo vise likova, sve je ludo :O
Stigla sam do se6ep6 xD Toliko se komplikuje da ja ne mogu da verujem :O
Joj sto me Roke nervira >.< Samo da Ivana i Huliju ne diraju <3
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptySun Oct 28, 2012 9:06 pm

aa drago mi je sto nisi odustala od gledanja :D
7 sezona je najludja ,svasta nesto ce biti :) ali ce na kraju ipak sve biti ok,i ni Hulija ni Ivan nece umreti xD
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyTue Mar 05, 2013 11:58 pm

Tanja zasto te nema na forumu??? Hmmm
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyThu Mar 07, 2013 9:23 pm

ubola si pravi momenat to da me pitas,vec par dana trazim slobodno vreme da dodjem ovde,nikako da stignem,sve forume sam zapostavila,jer ne mogu da stignem,jedino fejs sad koristim jer mi na neki nacin treba zbog skole glupo zvuci ali imamo neku grupu koju moram da posecujem zbog kontrolnih ili tako nekih gluposti :p u sustini malo danas cu da postujem da nadoknadim izgubljeno:)
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyFri Mar 08, 2013 4:45 am

Ja uvek znam da postavim pravo pitanje u pravo vreme..ali sa odgovorima nije isto xD
Dobro je da bar neko misli na forum..da nisam jedina ;D
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyWed Jul 24, 2013 12:38 am

Potpiiis ^_^
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyWed Jul 24, 2013 7:26 am

oho pa djes ti ? :D 
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyWed Jul 24, 2013 10:23 am

jao anđele jes zaredala, trebat će mi par dana da odgovorim na sve : P
koju pjesmu najviše slušaš u posljednje vrijeme?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyWed Jul 24, 2013 11:34 pm

pa Andelja iskoristila kad je vec dosla,ko zna kad ce nam opet doci xd

hm hm msm da je to Alejandro Sanz-Camino de rosas navukla sam se na spot i na pesmu haha x D tiiiii ?
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyThu Jul 25, 2013 12:17 am

zlocko malli wrote:
oho pa djes ti ? :D
Pa tu sam,došla malo :D Ti? :)
Shvatila sam da nisam dolazila više od šest meseci :O Pa mora da ima neklih novostii :D Ima li neka zanimljiva novost koju bi podelila s nama? xD Kako provodiš raspust? :D

P. wrote:
jao anđele jes zaredala, trebat će mi par dana da odgovorim na sve : P
Hahaha,pa meni je trebalo samo dva sata xD Ajde Hadžera,šta se buniš,sad možemo da spamujemo xD meme2 

zlocko malli wrote:
pa Andelja iskoristila kad je vec dosla,ko zna kad ce nam opet doci xd
Biću tu bar do kraja raspusta :D A za posle,ko zna xD
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyThu Jul 25, 2013 1:25 am

Pa i nema kod mene nista zanimljivo,a i rasppust mi je onako nista spesl,jedino lepo bila mi je poseta Bosni(Sarajevu&Visegradu) eto to mi je onako bas drago sto sam posetila jer ko zna kad cu imati priliku opet,iako sam u Sarajevu bila samo 2h toliko mi je trebalo za obilazenje Bascarsije,al ono i to je nesto za prvi put,sad sam na Zlatiboru vec mesec dana,u nedelju kuci napokon nedostaje mi grad i drustvo(iako ko zna dal cemo izlaziti haha jer uvek svi kao "izlazicemo svaki dan bla bla" a onda izlazi nas 3 u frh glave hhaha ) i tako kod tebe ? :D

Leyton_TrueLoveAlways wrote:
Biću tu bar do kraja raspusta
Drzimo te za rec :D haha
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyFri Jul 26, 2013 3:52 am

Lepo,lepo :) Je l' si to išla na neku ekskurziju,ili..? Šta je ostavilo najveći utisak na tebe tamo? :)
Uhuu,na Zlatiboruu,blago tebi :D Imaš tamo neku rodbinu? :D
Ti si iz Bg-a,je l' da? :D
Haha,pa tako je uvek : P Ali baš te briga ako si s onima koje najviše voliš ; )
Pih,kod mene nema ništa :P Raspust provodim čitajući i gledajući serije..nigde nisam išla i 99,99% ni neću ići.. :P Lažem :O Došla sam na forum xD Viđam se s najboljim drugaricama,ponekad odemo na neku žurku i to je to..sve u svemu ništa posebno : P
Slobodno ;D
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyFri Jul 26, 2013 9:56 am

Ne moji su dosli na ideju da odemo tamo kako bi ubili dane,posto ja nisam imala drustva a i ono dugo nisu bili tamo i slozili su se sa cinjenicom da ko zna kad cu imati priliku da odem i onda smo otisli xD
Pa u Visegradu def. most i sama Drina koja je prelepa :3 a u Sarajevu s obzirom da sam bila samo u Bascarsiji to je onda sam taj prostor i kako sve to izgleda i cevapi naravno :D haha
Ne nemam ovde nikog,ali imam svoj mali apartman i onda smo ovde stalnoo,ali bukvalno svaki raspust-letnji,zimski,uskrsnji,u novembru(ona dva dana),produzeni vikend i tako ahaha ,ali ovde je dosadno kad nemas drustva ..
Ma i ja ti provodim raspust uz serije i knjige imam brda novih knjiga koje sam kupovala u toku godine i sad ih citam (a morala bih lektiru,ali mrzi me,zapocela sam Andrica i umrla) ..sad se nadam kad dodjem kuci bice Beer fest i to mi je nada za neku vecu zanimaciju haha x D
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyFri Jul 26, 2013 2:43 pm

ne bih ja ništa vjerovala anđeli na riječ, ne znam ni sama koliko ima da mi govori kako će doć na forum, kad sam već izgubila svaku nadu, ona dođe... : P
sad ću preslušat tu pjesmu i ako se navučem neću ti oprostit tako lako kao posjetu Sarajevu : P
sviđaju mi se boje
nije joj dekolte u prvom planu nikako
aa kako te nije sramota da ovo gledaš:O 
al dobra je, što jes, jes
jes mu bilo loše na snimanju, sigurno mu je teško palo ... so hard : P
ja trenutno intenzivno slušam ovo [You must be registered and logged in to see this link.]
neki dan se sjetila dok sam kuhala, pa našla na youtube-u i zarazila se : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptySat Jul 27, 2013 1:52 am

Hahah meni se spot svideo zbog njegvih ruku ima jako lepo definisane ruke,a boze ne gledam ja te scene ne uopste,zapravo stavim ruku preko ociju,onako da se sakrijem haah xD 
Moram da kazem da mi je drago ako ti se svidela pesma,spot kako god,drago mi je sto si uopste pogledala jer me vecina odjebe ni ne pogleda :x
Jigglypuff-ova pesma je preslatkoca :33
Ti kuvas ? Oh pa svaka cast :D
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptySun Jul 28, 2013 12:35 am

O,pa strava :DRealno,ne bi ni imala priliku,jer nikome ne pada na pamet da organizuje ekskurziju u Sarajevo (ne znam zašto je to meni palo na pamet xD),a verovtno ni tebi ne bi palo na pamet da ideš tamo,kad bi birala gde ćeš (izvinjavam se ako grešim : P).. jedino ako te Hažera ne pozove na špagete i čokoladnu tortu (da pokaže svoje kulinarske veštine ;D) xD
E sad i ja imam želju to da vidim:D Kad sam čitala "Na Drini ćuprija",zamišljala sam kako sve to izgleda,ali na kraju sam morala da pogldam na internetu xD
Haha,ma ćevapi su najvažniji! :DA imaš dobre i tamo na Zlatiboru xD
Uuu,strava! :DJa bih uživala tamo sa svojim knjigama xDA što ne bi otišla tamo s društvom,kad je to vaš apartman? Odeš s par njih,na par dana xD
Koje knjige imaš? :Di ja sam se nakupovala knjiga i na sajmu,pa posle i na nekim akcijama u Vulkanu,i imam sigurno 6-7 kojih nisam pročitala : P
A ti ćeš sad u treću godinu? xDMeni je npr. Andrić bio jedna od zaniljivijih lektira ove godine :P
Je l' dolazi neko zanimljiv na Beer fest? :D

P. wrote:
ne bih ja ništa vjerovala anđeli na riječ, ne znam ni sama koliko ima da mi govori kako će doć na forum, kad sam već izgubila svaku nadu, ona dođe... : P
Haha,pa nisam ti ni rekla kad ću doći,samo da ću doći :PA i cilj je bio da se iznenadiš :P
P. wrote:

jes mu bilo loše na snimanju, sigurno mu je teško palo ... so hard : P
Auuu,kako si ti perverznaa :P

Btw,Tanja,prešla si 1000 postova well done 
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptySun Jul 28, 2013 5:44 am

Leyton_TrueLoveAlways wrote:

Btw,Tanja,prešla si 1000 postova well done 

Oh vidi stavrno nisam ni izvalila ..napokon bio je i red,msm da sam ja jedina zaostala :( 

Leyton_TrueLoveAlways wrote:
O,pa strava :DRealno,ne bi ni imala priliku,jer nikome ne pada na pamet da organizuje ekskurziju u Sarajevo (ne znam zašto je to meni palo na pamet xD),a verovtno ni tebi ne bi palo na pamet da ideš tamo,kad bi birala gde ćeš (izvinjavam se ako grešim : P).. jedino ako te Hažera ne pozove na špagete i čokoladnu tortu (da pokaže svoje kulinarske veštine ;D) xD

Zapravo sam ja oduvek htela da odem u Sarjevo jer je moja majka mnogo pricala o Bascarsiji i tome i ja sam imala jaku zelju da vidim jer ja volim tako te starinske delove grada i sve to,a Visegrad sam morala da odem jer greota da citam Andrica a da ne vidim cuveni most,a s obzirom da nam je to nekako bilo blizu onda smo prvo isli tu,a za Srajevo smo sasvim sponatno odlucili da odemo jer smo videli znak za za Sarajevo u Visegradu i tako nekako moji nisu bili sigurno hoce li nece li i samo su jedno jutro me probudili u 7 i kao idemo :D
A sumnjam da ce me Hadzera posle ovog sto joj se nisam javila zvati da dodjem :/ 


Leyton_TrueLoveAlways wrote:
što ne bi otišla tamo s društvom,kad je to vaš apartman? Odeš s par njih,na par dana xD
Koje knjige imaš?
Zato sto je to sve jedna banda neartikulisanih stvorova haha ali volim ih ja,al ne bi mogla tamo da ih odvedem ne jos,mozda za koju godinu x D
Jaoj imam 2 o porodici Medici(Katarini i Lukreciji) neke o Rusiji,3 o Hitleru i 2sv ratu i jos par nekih  nova od J.K. Rouling ,Mesec boje purpura i msm da je to to x D

P. wrote:

jes mu bilo loše na snimanju, sigurno mu je teško palo ... so hard : P
Auuu,kako si ti perverznaa :P [/quote]
hahah Pa ko ce biti perverzan ako ne Hadzera x D



Leyton_TrueLoveAlways wrote:
A ti ćeš sad u treću godinu? xDMeni je npr. Andrić bio jedna od zaniljivijih lektira ove godine :P
Je l' dolazi neko zanimljiv na Beer fest? :D

Jeste jeste sad cu trecu.. Meni je tezak Andric mada tek sam pocela :p
Pa na beer sta znam ne slusam nesto specialno nikog od onih sto dolaze : Riblja Corba,Bajaga,Kerber,Bad Copy,Masimo Savic itd. ali glavno idem da big probala Meksicko pivoo :D haha
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyMon Jul 29, 2013 11:13 am

Treba da mi se javiš čim u državu uđeš, a ne onako... ja kontala da te pitam 'odakle si ti ono', pa kad mi odgovoriš da kažem 'da znam da odem tamo pa da ti ne javim' ali nisam htjela da djelujem ogorčeno : P Normalno da ću pregledat video kad si mi fino napisala. A to za kuhanje, nemam drugog izbora, jedina sam bila tu pa sam morala da preuzmem stvari u svoje drhtave ruke. Danas mi je došla mlađa sestra i bit će sa mnom ovu sedmicu. Ona inače, ironije li, zna kuhat bolje od mene, tako da će sad razmazit starog svojim specijalitetima, pa mu neće valjat moje splačine, al' preživjet ću : P Jao šta vam je, ova gleda ovakav spot i još je nije sramota da ga predlaže ljudima i na kraju sam ja opet perverznjačina? : P čestitam na 1000+ pustova :D Uvijek si dobrodošla kod mene na moje spalčine :Đ
Šta ti radiš ovih dana? btw i ja volim lijepe ruke :3
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 EmptyTue Jul 30, 2013 1:31 am

zlocko malli wrote:

Zapravo sam ja oduvek htela da odem u Sarjevo jer je moja majka mnogo pricala o Bascarsiji i tome i ja sam imala jaku zelju da vidim jer ja volim tako te starinske delove grada i sve to,a Visegrad sam morala da odem jer greota da citam Andrica a da ne vidim cuveni most,a s obzirom da nam je to nekako bilo blizu onda smo prvo isli tu,a za Srajevo smo sasvim sponatno odlucili da odemo jer smo videli znak za za Sarajevo u Visegradu i tako nekako moji nisu bili sigurno hoce li nece li i samo su jedno jutro me probudili u 7 i kao idemo :D
A je l' ona odande negde,ili je samo bila tamo pa joj se svidelo? :DNa primer,moja mama je završila srednju tamo,a nikad ne pominje Sarajevo : P
Jesi li slikala nešto? :DI ja bih baš volela da vidim most x D

zlocko malli wrote:
Zato sto je to sve jedna banda neartikulisanih stvorova haha ali volim ih ja,al ne bi mogla tamo da ih odvedem ne jos,mozda za koju godinu x D
Jaoj imam 2 o porodici Medici(Katarini i Lukreciji) neke o Rusiji,3 o Hitleru i 2sv ratu i jos par nekih  nova od J.K. Rouling ,Mesec boje purpura i msm da je to to x D
Hahaha,razumem te xD
A voliš istorijske knjige? :D

zlocko malli wrote:
Jeste jeste sad cu trecu.. Meni je tezak Andric mada tek sam pocela :p
Pa na beer sta znam ne slusam nesto specialno nikog od onih sto dolaze : Riblja Corba,Bajaga,Kerber,Bad Copy,Masimo Savic itd. ali glavno idem da big probala Meksicko pivoo :Dhaha
Meni je uglavnom sve osim Andrića bilo dosadno : P Nisam mogla da se nateram ni Seobe do kraja da pročitam : P
Uuu,mogla bih da idem na beer fest! :DEvo sad su mi Piloti na radiju, ti njih voliš,kol'ko se sećam? x D


Inače,gledaš li neku seriju trenutno? :D


P. wrote:
i na kraju sam ja opet perverznjačina? : P
Uvek bila i ostala :P
Back to top Go down
Sponsored content





zlocko malli  - Page 14 Empty
PostSubject: Re: zlocko malli    zlocko malli  - Page 14 Empty

Back to top Go down
 
zlocko malli
Back to top 
Page 14 of 21Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: