OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 9x08 - A Rush of Blood to the Head

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 2:53 am

Jeste gledali?
Deveta sezona mi je jako uzbudljiva, i sve epizode su mi dobre, ali ova mi je najbolja do sad. :)
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:20 am

Joj ja još nisam gledala..sad mi se skida..nisam ni promo gledala zbog uzbiđenja xD
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 4:53 am

Jooj, javi utiske kad pogledaš, ja sam plakala k'o kiša. :E
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 4:56 am

Super im naziv epizode (meni naj pjesma od Coldplaya) :D
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 12:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tako sam izgledala dok sam gledala ovu epizodu.

1. Zašto nam nisu rekli da se Deb pojavljuje u ovoj epizodi? (da sam znala gledala bih ranije xD)
2. Zašto se Deb tako malo pojavljivala?
3. Onog Xaviera ću ubiti kao što je Chase ubio Chuck-ovog tatu (jadan Chase iće na vojni sud :( al' sam znala da će zbog toga ići u policijska kola - prvi promo 9. sezone)
4. Clay? Logan? Avvvv ^_^ Prvo nmg da verujem da je moguće da neko zaboravi da ima dete msm OMG o.O
A baš sam se nadala da će Clay i Quinn usvojiti Logana..i evo sad se ispostavilo da mu je sin ^^
Zanima me kako će Quinn reagovati na to
5. Znala sam da Nathan nije umro..ali Haley kada je pozvana u mrtvačnicu..njen pogled..Beth je to jako dobro odglumela..i ono kad je otišla u mrtvačnicu..jooooj..
6. Zašto u ovoj epizodi nijednom nisu prikazali Nathan-a?????
7. Dan i Deb hug ^_^
8. Umrla sam od smeha kad je Skills video da je Lauren trudna xD i kada je došao da ponudi svoju "pomoć" xD Mada, volela bi da je njegovo dete i da su se njih dvoje venčali..
9. Lauren i bivši muž Quinn (nzm kako se zove)..to nisam očekivala..a oni su i zapravo muž i žena ja msm..
10. Kako je moguće da niko u policiji ništa ne preduzima?! Msm gledaju fudbal OMG :x|: Još je on poznata ličnost u OTH-u..to bi trebalo da je buka i galama na TV-u i u novinama svaki dan..msm tako bi bilo u Srbiji..!

Msm da ću morati još jednom da pogledam epizodu..previše utisaka..!!!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 1:34 pm

Ja kažem da je prestrava epizoda! :D

Xavier je ooočajan, I hope Julian is going to kick his ass. :E
Chase objaaasnio znači, baš mi je drago što se tako zalaže za Chucka. :)
Logan je diiiivan. ♥️ Jako mi je strava što je on Clayov sin, a to što ga je zaboravio, pa pazi, nije mi nemoguće, ako je svakodnevno viđao mrtvu ženu i pričao sa njom kao da je stvarna, očigledno je da je baš jako prs'o. Divno mi je to sa njih dvojicom, nadam se da će Quinn odreagovati lepo i da će sve biti okej. ^_^
Nadam se da to što nijednom nisu pokazali Nejtana ne znači da više nije živ, jer ako on umre.. Ja ne znam znači.
Dan i Deb hug, diiivnost. ♥️ Tu sam pustila suzu. :E
David, da, ja sam isto bila šokirana za to. :D
Onaj policajac glupavi, AGGHHH. :@ :@ :@ I glupi su svi u policiji, u globalu, ne kontam kako niko ništa ne preduzima povodom toga. A možda ovaj retard namerno koči celu 'operaciju', zato što je na strani ovih otmičara. Nemam pojma, jedva čekam sledeću epizodu! :D
Ja se raspisala. :E
Back to top Go down
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 1:43 pm

OMG večeras trebam da pogledam,počela ovo da čitam pa prestala xD Kad pogledam javljam utiske :DD
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 1:45 pm

Neeemoj da čitaš ništa, ostavi da sve bude iznenađenje! :D
Javi naamm. :)
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 1:54 pm

dunnnja wrote:
Ja kažem da je prestrava epizoda! :D

Xavier je ooočajan, I hope Julian is going to kick his ass. :E
Chase objaaasnio znači, baš mi je drago što se tako zalaže za Chucka. :)
Logan je diiiivan. ♥️ Jako mi je strava što je on Clayov sin, a to što ga je zaboravio, pa pazi, nije mi nemoguće, ako je svakodnevno viđao mrtvu ženu i pričao sa njom kao da je stvarna, očigledno je da je baš jako prs'o. Divno mi je to sa njih dvojicom, nadam se da će Quinn odreagovati lepo i da će sve biti okej. ^_^
Nadam se da to što nijednom nisu pokazali Nejtana ne znači da više nije živ, jer ako on umre.. Ja ne znam znači.
Dan i Deb hug, diiivnost. ♥️ Tu sam pustila suzu. :E
David, da, ja sam isto bila šokirana za to. :D
Onaj policajac glupavi, AGGHHH. :@ :@ :@ I glupi su svi u policiji, u globalu, ne kontam kako niko ništa ne preduzima povodom toga. A možda ovaj retard namerno koči celu 'operaciju', zato što je na strani ovih otmičara. Nemam pojma, jedva čekam sledeću epizodu! :D
Ja se raspisala. :E

A bezveze je što su i Xaviera vratili..msm zar nema dovoljno negativnih likova..?! grrr
Da..i nadam se da će ga porota pustiti..ili šta već..msm tuko je dete, a očigledno i ženu..i švalerao se..i šta sve nije..
Tu si u pravu za Clay-a..msm ako je viđao Saru i pričao sa njom ništa nije čudno.al opt :/
Msm da je to za Clay-a i Logana jedina stvar u OTH-u koja me je iznenadila ove godine..msm i povratak Deb..mada sam znala da će se vratiti..ali ne u ovoj epizodi..!
Ja joj taj zagrljaj kakv je bio..i ja sam zaplakala ;(
Moguće je da policajac koči istragu..ali msm kao on to može? On je "šalterista" xD ili kako se već kaže lol
Ma živ je Nathan..rekli su da će se pojaviti u poslednjoj epzodi..msm nema šanse da umre..!

Ma opušteno :D ovo je tema za diskusiju o epizodi..a mi to i radimo ;D
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 2:19 pm

Da, nisam imala pojma da će tog Xaviera vratiti, nisu trebali, dosta je sranja, da izvinete, u ovoj sezoni. :D
Mislim da neće osuditi Chase-a, nije uradio ništa loše, samo je branio Chuck-a. A kad smo već kod njega, je l' misliš da će se Alex vratiti?
Ja sam se isto preeviše iznenadila za Clay-a i Logan-a, a što se Deb i Dan-a tiče, jako mi je strava i to što je ona njemu rekla kao 'I can't lose him Dan, he's all I have.' i onda je on njoj rekao 'I'll get him back.. I'll make everything right again.' ♥️
Jako volim Dan-a u ovoj sezoni, baš je kralj! :D
E da, tu si u pravu, možda i ne može, al' ne znam onda zašto su toliki idioti. :D
Auf, dobro je onda. ^_^


Last edited by dunnnja on Sun Mar 04, 2012 2:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 2:20 pm

MOLIM TE Sofija,evo počinjem sa gledanjem...MOLIM TE ostani online dok ne pogledam da komentarišemo ;(
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 2:39 pm

Neće se Alex vratiti..to je zvanično..ono je bila njena poslednja epizoda..i na twitter-u je pisalo "Goodnight Alex Dupre"
Ja Dan-a obožavam od početka serije..msm malo me je izneverio kada je ubio Keith-a..ali bez njega serija ne bi bila ista ;D
Pa valjda da bi nam bilo zanimljivije i da bi smo bili u iščekivanju..nzm..
Ja msm da ga neće biti do poslednje epizode..pošto je on potpisao samo pola ove sezone..! :(


Ne brini Dunja, tu sam :D
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 2:50 pm

Shit, baš sam se nadala njenom come back-u. :(
Dan je meni većinom bio kreten, ali volim što se i dalje zalaže za svoju porodicu, iako ga svi hejtuju.
Pola ove sezone? Pa ova sezona je polovina! C, ako ga do poslednje neće biti, znači još 4 epizode bez njega. That sucks. -.-
A inače, meni je Chris jako strava. :D
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:01 pm

Ma -.- bzvze je otišla..msm nije se ni oprostila sa Chase-om(nama)..samo je rekla "Idem ja na turneju" i ode :/
Ma njega svi vole..samo tako kažu ;D

Da, da..nema ga do kraja..on nije ni bio za ovu sezonu..
ali ono..nema Leyton..još kad bi i on otišao niko ne bi gledao seriju..pa je valjda morao da ostane..!

Joj da, to sam htela da napišem u prethodnom postu..Chris Keller :DD
Chris Keller is back. And yes, he still talks about himself in third person.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Obožavam ga od kad se pojavio u seriji..msm da sam bila srećnija zbog njegovog povratka nego Lucas-ovog xD
On je jedino smešno i pozitivno u ovoj sezoni..valjda su ga zato i vratili..da ne bi bilo baš toliko mračno..!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:06 pm

Da, jako je glupo što je samo kao tako otišla, zato sam i mislila da će se vratiti.
Preterali su sa devet sezona, osma sezona je bila potpuno nepotrebna, trebalo je sve ovo što se dešava sad, da se desi u osmoj, i ćaao. Samo da dodaju tih poslednjih par epizoda u osmoj sezoni, kad je Brooke dobila blizance i to. :)

P. Sawyer wrote:
Chris Keller is back. And yes, he still talks about himself in third person.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Obožavam ga od kad se pojavio u seriji..msm da sam bila srećnija zbog njegovog povratka nego Lucas-ovog xD
On je jedino smešno i pozitivno u ovoj sezoni..valjda su ga zato i vratili..da ne bi bilo baš toliko mračno..!

Hahahaha, legenda! :DD
Bold - bukvalno to! :E
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:15 pm

Da..i ona scena kako Jamie ide sa loptom preko mosta i dolazi u KC i ima onaj duks *___*
to je bio savršen kraj ;(

Ali, ljudi su pokvareni i uvek hoće još para..iako neke razočaraju svojim postupcima (sad već filozofiram xD)

[You must be registered and logged in to see this link.]
I missed this since 3rd season ;D
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:22 pm

Čekaj...da počnem ja pa da vidite šta je raspisivanje xD
pa,epizoda osrednja...Mada,kod mene serije uglavnom izazovi suprotna osećanja,tako da se nisam mnogo ni začudila xD
pa,ne mogu svega da se setim redom,pa ću nasumice... Deb...eto,to je manje više jedina dobra stvar :D Ona je baš kul,i fino što je tu...a i red bi bio,majka mu je :P
Ona scena u mrtvačnici -.- jaoj... da je progovorila još jednu reč,mislim da bih prestala da gledam...ok,jeste ono fino,potresno...trebalo bi da bude bla bla,ali meni je samo razbesneo onaj monolog,kako već ._.
Kris Keler...da,fino što je on ponovo tu,međutim...nekako mi je i njegov lik ispijen...mislim,uzeli su ono iz prethodnih sezona što smo voleli i nabacali nam samo,čisto da imamo lepih trenutaka da se sećamo...sad mi je bezveze Hmmm
Što se Alex tiče :D hajde sad Mija da se vrati i da ona i Čejs ŽIVE SREĆNO DO KRAJA ŽIVOTA to bravo
Čejsu ćemo oprostti Alex,zbunio se jadan,zgodna je xD
Što se negativaca tiče...opet trpaju,ne znaju šta će drugo..jer,da nema tih ''negativnih događaja'' špta bi se dešavalo... Dođe Brooke kod Haley na kafu
hej
hej
e,da znaš šta sam danas spremala za ručak..
šta ??
makarone sa sirom...
itd itd,razumete šta hoću da kažem xD
ALi mnogo zapetljavaju...i na kraju će mislim zbrzati i dati glupa objašnjenja ._.
Onaj malac...jaoj...Danas sam se prvi put susrela sa njim ( nisam uspela da skinem 4,5 i 6 epizodu ;( pa sam gledala 3 pa 7 ;( )
Kapiram da bi on trebao sad da zameni Jamijea...Ok,Q će ga prihvatiti,i biće srećni i eto...moguće je da je zaboravio,slaba priča,ali je moguće..
Šta se dešavalo još ?? Pozaboravljala sam...ako hoćete da čujete još alo tog trabunjanja podsetite me,mada čisto sumnjam posle svega što sam rekla xD
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
dunnnja
I Will Dare
I Will Dare
dunnnja


Posts : 280
Reputation : 1
Join date : 2012-02-19

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:29 pm

Osrednja? :OO
Meni je najbolja u devetoj. I taj monolog mi je bio baš jako strava. I Chris Keller je previše awesome. Ne slažemo se uglavnom. :D
Pa ništa posebno se više nije desilo, uglavnom si sve bitnije događaje prokomentarisala. :)
Inače, što se Logana tiče, divan je, zar ne? ^_^

Margita wrote:
hej
hej
e,da znaš šta sam danas spremala za ručak..
šta ??
makarone sa sirom...

Hahaha. :DD
Back to top Go down
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:39 pm

Jeste sladak :) Inače,jel mi se samo čini,ili on ima neku tamniju kožu xD ?
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:42 pm

Dunja ovako xD :
Meni je epizoda OK..od kada su Leyton otišli nijedna mi nije bila savršena, ali mi nije ni loša ;D
Pa jes, majka mu je, pa i Lucas mu je brat pa nije ni došao da ga traži -.-
Meni je Beth odlično odglumela onu scenu u mrtvačnici, mada msm da je to malo previše za ovakvu seriju..
Pa nije baš Chris samo iz starih sezona..msm tu su sad on i Chase..a i ne juri Haley više ;D

Margita wrote:
Čejsu ćemo oprostti Alex,zbunio se jadan,zgodna je xD
hahahahaha xD
Alex i Chase su suđeni jedno uza drugo :P
A Mia se neće vraćati u seriju :P (mada ne kažem da ne bi volela da se vrati)
Pa jeste..msm ipak je ova serija po žanru "drama" drama..ali ono..što je previše previše je..!

U kom smisli misliš da zameni Jamie-a? Da bude jedino, slatko, dete u OTH-u? ;D

Ja msm da je to uglavnom to..samo nisi za Xaviera ništa napisala ;D


E, da...jeste skontali kada se Dan i Deb susretnu..i kada ona gleda po toj prikolici..i prikažu onaj jedan pano kad ono karta Srbije..?! :)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:47 pm

Ma,ja se od LEYTON oprostila...mislim nekako...ne nadam se povratku,pa i ne gledam više ulogu njihovih likova ;(
ALi mi je bilo smešno Lucas kad je došao...I Haley kao priča sa Peyton,a ja zamišljam život kao LEYTON u tamo nekom gradu ;( I kako ova pazu malu zato što je bolesna xD ;(


A nisuuuuuuuuuuuuuuu ;( Seti se 5 i 6 sezone i svega ;( I onda ova dođe i ništa -.-

Da,na to sam mislila...jamie porastao,pa im treba zamena :S

nisam...mislim,ignorisala sam...njega sam svrstala u ono negativci.. Čekam samo šta će uraditi,verujem neka otmica dece,ili tako nešto...žao mi samo ako opet premlati Brooke ._.

Aw...i Srbija...lepo što nas spominju ( :D ) ali opet smo negativci ;( :(

da,i to što kažeš što se drame tiče,jeste previše,možda je u tome problem...ona je savršeno to odigrala...ali ne možeš da se uživiš,preozbiljno je bilo za OTH :S
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 3:59 pm

Quote :
One Tree Hill is set in the fictional town of Tree Hill in North Carolina and originally follows the lives of two half-brothers, Lucas Scott (Chad Michael Murray) and Nathan Scott (James Lafferty), who compete for positions on their school's basketball team. Their relationship evolves from heartless enemies to caring brothers as the show progresses, and the drama that ensues from the brothers' romances with female characters and from the basketball atmosphere are significant elements within the series.
To je One Tree Hill!
Od Leyton se nikada ne može "oprostiti"..kao ni od OTH-a ;D

Pa jesi gledala poromo za sledeću epizodu..msm da će je kidnapovati :(

Pa msm ko Srbiju spominje u pozitivnom smislu? I mi sami sebe pljujemo..a kako tek ostali reaguju :/

Pa da, preozbiljno je za OTH..msm pogledaj neku scenu u kojoj je Chris i ovu sad Haley u mrtvačnici..msm kako to mogu staviti u istu seriju?!

E, a jeste skontali da više ne govore ništa o onom TH restoranu..?!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 4:02 pm

A dobro da,ali lakše mi je ako tako razmišljam,inače će nedostajati još više nego što sad nedostajku ;( Mislim,ja sam lepo negde rekla,ovo i nije OTH,ali ono ;(
Nisma o.O Daj :S
Dobro da,ali ono... ne znam ._.


Kom restoranu xD ?? I da,šta je sa igralištem i onim zgradama ??
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 4:11 pm

Pa ti nisi gledala te epizode?!
Ma onaj restoran što vodi ona Tara..ili kako se već zove xD
Što muva Chris-a i Chase-a..!

A što se tiče RC..ovo je bilo u novostima
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head EmptySun Mar 04, 2012 4:29 pm

Nisaaaaam ;( :'( U kojjim je to epizodama ? koja Tara ?? Zaboravila sam ;( Pomaži pls ;(
I da...omg,ne verujem za teren...pa koji debili,mogli su da ostave deci da se igraju ;( ;( ;( ;( ;(
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
Sponsored content





9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty
PostSubject: Re: 9x08 - A Rush of Blood to the Head   9x08 - A Rush of Blood to the Head Empty

Back to top Go down
 
9x08 - A Rush of Blood to the Head
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» S9: 9x08 promo
» True Blood
» 11.6.2013. Bethany Joy - HBO's True Blood Season 6 Premiere
» Chad Michael Murray: Playboy & 'True Blood' Party!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: One Tree Hill :: Sezone-
Jump to: