OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 4 greske u seriji

Go down 
+3
Haley James
B. Davis
P. Sawyer
7 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

4 greske u seriji Empty
PostSubject: 4 greske u seriji   4 greske u seriji EmptySun May 16, 2010 4:17 am

Seziba 1 epizoda 7
Posle zurke, u sceni kada Lucas ide ka kafe-u, nalece na Haley kako place. U jednom trenutku se prikazuju Lucas i Haley kako ona drzi obe ruke na glavi, a u sledecem trenutku, kada se samo ona prikaze ima jednu ruku na celu.

Sezona 4 epizoda 13:
Heilina trudnoca - jastucic je vidljiv dok podize ruke lezeci na stolu.

Sezona 4 epizoda 21:
Dok sve devojke igraju na pesmu Spice Girls "If You Wanna Be My Lover", Heiline cipele su se promenile od visokih potpetica do patika.

Sezona 5 epizoda 12:
Lucas slisa svoj Ipod na obali reke, a Keith kasnije dolazi kod Karen i kaze joj da je Lucas zaboravio Ipod kod njega u kamionu.

Ako vi znate jos neku..dodajte..!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Gost
Guest
Anonymous



4 greske u seriji Empty
PostSubject: Re: 4 greske u seriji   4 greske u seriji EmptySun May 16, 2010 4:57 am

Ja znam neke, ali ne znam iz kojih su epizoda, pa kad vidim napisacu.
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

4 greske u seriji Empty
PostSubject: Re: 4 greske u seriji   4 greske u seriji EmptySun May 16, 2010 10:43 am

Ima ono u drugoj sezoni,mislim da je prva epizoda kada su Lucas i Keith se preselili i sad su im javili da je Dan imao infarkt i Keith je uzeo veliku kartonsku kutiju da piše razloge za povratak i razloge protiv povratka i ne sećam se tačno,ali piše jedan razlog i to se snimi i vidimo koliko je odvojen taj razlog od nekog natpisa na kutiji zatim kameru prebacuju na Lucasa koji nešto kaže i onda kada je ponovo vrate na Keitha razmak između tog napisanog razmaka i onog natpisa na kutiji je mnogo manji ili veći,ne sećam se tačno :)
Back to top Go down
Haley James
The Show Must Go On
The Show Must Go On
Haley James


Posts : 319
Reputation : 0
Join date : 2010-02-14
Age : 29
Location : Tree Hill ^^

4 greske u seriji Empty
PostSubject: Re: 4 greske u seriji   4 greske u seriji EmptyWed May 19, 2010 8:32 am

Nebi nikad provalila...
Back to top Go down
http://www.newmoon-balkan.com/forum.htm
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

4 greske u seriji Empty
PostSubject: Re: 4 greske u seriji   4 greske u seriji EmptyWed May 19, 2010 9:49 am

E, meni je ova najjaca.. Kad Nathan, Cooper i Rachel panu u vodu, i Lucas skoci da ih spasi, pogledajte: