OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 preporucite mi nesto da gledam...

Go down 
+3
KingHaley
P.
SimonOTH
7 posters
AuthorMessage
SimonOTH
Search for Something More
Search for Something More
SimonOTH


Posts : 13
Reputation : 1
Join date : 2014-03-24
Age : 29
Location : Tree Hll

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyMon Apr 21, 2014 11:39 am

Od kada sam pregledao OTH jednostavno ne mogu da nadjem neku tako dobru seriju koju bih mogao da gledam. Ako ste procitali moj post u "Predstavite se" mogli ste videti da sam ovu seriju poceo da gledam iz ironije i onda sam se na iznenadjenje zaljubio. Inace nisam nikada bio fan serija. Kada pratis neku seriju na TV-u postane ti na neki nacin obaveza. Zbog toga sam uvek nekako izbegavao serije. Medjutim, hvala Bogu postoji ovo cudo zvano Internet pa nam olaksava situaciju. Nakon sto sam pogledao OTH, jako bih voleo da gledam neku seriju slicnu ovoj, ako postoji takva. Za mene je ovo najbolja serija koju sam pogledao do sada i jedina serija koju sam gledao od prve do zadnje epizode. Toliko sam je zavoleo, da mi se cini da ce mi trebati bas nesto dobro sto ce nekako moci da mi kupi srce nakon OTH-a. Istina je da se ne razumem u serije. Oprostite mi! Samo sam muskarac, a pritom sam i sa Balkana hehehe. Verujem da su 90% clanova ovog foruma devojke... Jel postoji nesto slicno ovome? Znam da mnoge devojke vole da gledaju Vampirie Diaries, ali ja bih zeleo nesto kao OTH. Neku realnu zivotnu pricu. Raspitivao sam se malo i mnogi su mi preporucilivali "How I met your mother" Kakva je to serija? Molim vas preporucite mi nesto slicno ovome... Pozdrav svim clanovima foruma.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyWed Apr 23, 2014 3:41 am

Ja sam počela gledati OTH jer se prikazivao prije serije The O.C. koju sam redovno pratila. Mislim da ima sličnosti, a stvarno ne znam ni jednu seriju koja je kao OTH. HIMYM je više komična, iako i oni imaju finih pouka. Kraj serije me razočarao, ali ipak vrijedi pogledati prvih par sezona :)
Evo možeš ovdje pogledat listu "People who liked this also liked... " možda će ti nešto od toga djelovati obećavajuće
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
SimonOTH
Search for Something More
Search for Something More
SimonOTH


Posts : 13
Reputation : 1
Join date : 2014-03-24
Age : 29
Location : Tree Hll

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: hvala na preroporuci.    preporucite mi nesto da gledam... EmptyWed Apr 23, 2014 5:05 am

P. wrote:
Ja sam počela gledati OTH jer se prikazivao prije serije The O.C. koju sam redovno pratila. Mislim da ima sličnosti, a stvarno ne znam ni jednu seriju koja je kao OTH. HIMYM je više komična, iako i oni imaju finih pouka. Kraj serije me razočarao, ali ipak vrijedi pogledati prvih par sezona :)
Evo možeš ovdje pogledat listu "People who liked this also liked... " možda će ti nešto od toga djelovati obećavajuće

Stvarno je tesko naci neku seriju za gledati nakon sto pogledas OTH. Verujem da ima mnogo kvalitetnijih serija od OTH-a u koje je ulozeno mnogo vise novca i koje su imale bolje rating, ali OTH je stvarno serija u koju ze zaljubis. To nema svaka serija. OTH ima stvarno fantasticnu pricu. Kao neka dobra knjiga kada pocnes da je citas pa ne mozes da je ispustis iz ruku. Uvek zelis jos. Tako je i sa OTH-om. Nakon sto pogledas jednu epizodu, jedva cekas da pocnes da gledas drugu. Hvala jos jednom na preporuci. Mozda pocnem gledati bez obzira na los kraj. Nazalost i OTH nije bas imao najbolji kraj. Mislim sve se lepo zavrsilo, ali zasluzila je ova serija mnogo bolji kraj. Upropastili su je sa one zadnje 3 sezone... Bile su i one ok, ali nije to vise bio OTH na koji smo navikli i kakav smo zeleli.
Back to top Go down
KingHaley
"One Tree Hill"
preporucite mi nesto da gledam... 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyFri Apr 25, 2014 5:09 am

Witches of East End haha :D
Back to top Go down
SimonOTH
Search for Something More
Search for Something More
SimonOTH


Posts : 13
Reputation : 1
Join date : 2014-03-24
Age : 29
Location : Tree Hll

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyFri Apr 25, 2014 8:49 am

*Brooke Baby Halliwell* wrote:
Witches of East End haha :D

i to je nesto izgleda tipa Vampire Diaries. Bar po slikama na Google-u  :) Ne volim takve stvari jednostavno. Mnogi ljudi hvale Vampire Diaries, da se dobre teme provlace kroz seriju, ali ja nekako ne mogu da prihvatim te natprirodne gluposti. Vampire, vukodlake, vestice itd. Planiram da pocnem da gledam Beverly Hills 90210. Jel' gledao neko?
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptySun Apr 27, 2014 10:08 am

Game of thrones. O:)
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptySun Apr 27, 2014 10:51 pm

da vincijeve demone :D
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyMon May 05, 2014 6:09 am

Supernatural - serija nije ni slična OTH i ima sve ono što ne voliš - vukodlake, vampire, demone, anđele i ostala stvorenja, ali je priča zaista dobra (veruj mi mnogo volja od Vampirskih dnevnika i ljubavnog trougla). Prati radnju dva brata koji idu po americi i ubijaju sva ta stvorenja. Probaj bar pilot ep da odgledaš, možda ti se svidi. :)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
SimonOTH
Search for Something More
Search for Something More
SimonOTH


Posts : 13
Reputation : 1
Join date : 2014-03-24
Age : 29
Location : Tree Hll

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyMon May 05, 2014 8:35 pm

P. Sawyer wrote:
Supernatural - serija nije ni slična OTH i ima sve ono što ne voliš - vukodlake, vampire, demone, anđele i ostala stvorenja, ali je priča zaista dobra (veruj mi mnogo volja od Vampirskih dnevnika i ljubavnog trougla). Prati radnju dva brata koji idu po americi i ubijaju sva ta stvorenja. Probaj bar pilot ep da odgledaš, možda ti se svidi. :)

Poceo sam da gledam ovu seriju The O.C. sto mi je ova devojka predlozila. Onako ima neku svoju pricu, ali daleko da je kao OTH. Mada nije losa... Pocecu da gledam 90210 kad zavrsim sa ovim. Stigao sam vec do 2 sezone a inace ima samo 4. Odgledacu do kraja kad sam vec dosao do 2 sezone. Citao sam malo po nekim forumima o serijama slicnim OTH-u i mnogi predlazu 90210. Hvala ti mnogo na preporuci, verujem da je dobro, ali ja stvarno nikako ne mogu da prihvatim te natprirodne stvari. Nikada nisam ni voleo a i imam brata od 8 god. koji je lud za tim tim stvarima kao sto su vampiri, vukodlaci, vestice i sl. Kada pocne da prica o tome ne ume na prestane, tako da mi je i on pomogao da te stvari jos vise ne volim :D Dobro, za sve postoji prvi put, tako je bilo i sa OTH-om da budem iskren. Inace ja volim sci-fi. Star Wars, LOTR itd. ali te sam stvari zavoleo kao klinac i tako mi je nekako ostalo do danas. Medjutim sada takve stvari da pocnem da gledam od pocetka nema sanse da bih mogao da ih prihvatim...
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyTue May 06, 2014 4:38 am

O.C. i 90210 su ok serije, ali ni približne OTH-u x D
Razumem te, mada ja sam do pre par god bila fan Vampirskih dnevnika, jer većina današnjih sci fi serija su na foru nesuđene ljubavi između čoveka i neke od tih stvari-vampira,vukodlaka itd..a SPN je sasvim drugačija serija, msm daj bar šansu jednoj-dve ep pa ćeš videti, možda ti se i svidi. :) a ako ništa drugo, odgledaj ponovo OTH xD
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
SimonOTH
Search for Something More
Search for Something More
SimonOTH


Posts : 13
Reputation : 1
Join date : 2014-03-24
Age : 29
Location : Tree Hll

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyTue May 06, 2014 8:53 pm

P. Sawyer wrote:
O.C. i 90210 su ok serije, ali ni približne OTH-u x D
Razumem te, mada ja sam do pre par god bila fan Vampirskih dnevnika, jer većina današnjih sci fi serija su na foru nesuđene ljubavi između čoveka i neke od tih stvari-vampira,vukodlaka itd..a SPN je sasvim drugačija serija, msm daj bar šansu jednoj-dve ep pa ćeš videti, možda ti se i svidi. :)a ako ništa drugo, odgledaj ponovo OTH xD

Videcu mozda da pogledam kada zavrsim sa The O.C. Hvala jos jednom!
Back to top Go down
KingHaley
"One Tree Hill"
preporucite mi nesto da gledam... 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyWed May 21, 2014 9:27 am

Ja trenutno obožavam humorističku seriju Hot in Cleveland :)
Back to top Go down
DrIlic
Search for Something More
Search for Something More
DrIlic


Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2014-05-26
Location : Tree Hill

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyMon May 26, 2014 3:08 am

SPN ili Everybody hates Chris.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... EmptyMon May 26, 2014 6:45 am

To! :D - Još jedan fan SPN-a, predobar avatar btw
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Sponsored content





preporucite mi nesto da gledam... Empty
PostSubject: Re: preporucite mi nesto da gledam...   preporucite mi nesto da gledam... Empty

Back to top Go down
 
preporucite mi nesto da gledam...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Preporucite knjigu
» Preporucite filmove i serije
» Leyton/Brucas
» Peyton & Lucas...Ljubav i još po nešto

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: One Tree Hill-
Jump to: