OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode

Go down 
4 posters
AuthorMessage
KingHaley
"One Tree Hill"
One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Empty
PostSubject: One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode   One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode EmptyWed May 02, 2012 12:38 am

One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Oth-finale

Taj dan je već prošao,taj trenutak i osjećaj kada znamo da više nikada One Tree Hill se neće prikazivati na CW. Zato sam odlučila da podjelim sa vama najbolje trenutke zadnje epizode, 9x13-"One Tree Hill"

Mark Schwahn je bio u pravu kad aje rekao da je ta epizoda najviše bila posvećena fanovima koji su vješto bili vezani u seriju svih 9 godina.

Evo 15 trenutaka koji su obilježili 9x13 :
1.Nathan kada gleda i prisjeća se kada je imao 17 godina ,kada je igrao košarku na River Courtu.
2.Brooke koja ulazi u Pytoninu sobu i svojim rukama dodirivajući svaki CD. "I can tell you stories about nights spent in this room."
3.Haley pjevajući po zadnji put u seriji na 10 godišnjici Trica,i prisjećajući koliko je bila nervorzna kada je izvodila Let Me Fall na otvaranju Trica prije 10 godina.
4.Clay pita Logana da li bi želeo da mu postane pravi otac.
5.Kada Logan zove Quinn majkom.
6. Nathan daje Haley narukvicu iz Cracker Jack box. i govori rečenicu koju je govorio u prvoj sezoni kada su se upoznali. "Don't tell me you never gave me anything, because you gave me everything."
7.Kada Mouth proglašava Edwards-Scott Sports Scholarship,koju je započeo s $500,000 ,Dan Scott kojih je ostavio njemu."What you do matters.
8.Kada se Nathan i Haley ljube na kiši,po zadnji put!
9.Kada se ujedini veliko prijateljstvo između Chase-a i Chrisa Keller-a u Red Bedroom Records.
10.Kada Quinn zaustavi Clay-a i kaže da ne želi vjenčanje već samo da bude njegova žena prije nego usvoje svoga sina.
11.Hačey čitajući svoje predikcije govori Jamieju o svojoj tradiciji s Lucasom. Nakon toga Jamie piše svoje: "I will beat Dad's scoring title."
12. Kada se pojavi Gavin DeGraw i otpjeva najpoznatiju pesmu na svetu "I Don't Wanna Be" sa celom publikom.
13. Julian govori Brooke da joj je kupio njezin stari dom.
14. Kada u zadnjim trenutnicma epizode saznamo d aje Millie trudna,a Skills je opet s Bevin.
15. I jedan iznenađujući momenat kada Jamie kao tinejdžer izlazi na košarkaški teren sa dresom Tree Hill-Ravens.

OTH je možda završio ali ga nikada nećemo zaboraviti!
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode   One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode EmptyWed May 02, 2012 6:15 am

Quote :
OTH je možda završio ali ga nikada nećemo zaboraviti!
♥️
Joj Slađo, rasplaka me ;(
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
KingHaley
"One Tree Hill"
One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode   One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode EmptyWed May 02, 2012 7:59 am

Jaoo i ja sam raspakala samu sebe xD xD

Hval,hvala rado ljude dovodim do suzaa xD :D
Back to top Go down
Marijana_OTH
Search for Something More
Search for Something More
Marijana_OTH


Posts : 7
Reputation : 1
Join date : 2012-05-11

One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode   One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode EmptyFri May 11, 2012 8:24 am

svaka cast i ja sam se rasplakala :'(
kad je bila zadnja epizoda ja sam celu epizoda plakala...
mislim da ne postoji bolja serija od Tri Hila
Back to top Go down
Brooke5
Search for Something More
Search for Something More
Brooke5


Posts : 31
Reputation : 0
Join date : 2012-07-02
Age : 26

One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode   One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode EmptySun Aug 26, 2012 3:05 am

Ne postoji bolja serija od Tri Hila :) ^_^
Back to top Go down
Sponsored content





One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode   One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode Empty

Back to top Go down
 
One Tree Hill' Series Finale: Naši omiljeni momenti iz zadnje epizode
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» One Tree Hill Creator Mark Schwahn: The Series Finale Will Acknowledge the Fans
» Najbolji i najgori One Tree Hill momenti.
» Sophia Bush On One Tree Hill Season Finale
» Happy Birthday One Tree Hill + scene iz prve epizode sa drugom glumicom umesto Bethany Joy !!!
» TWO-HOUR SERIES FINALE EVENT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: