OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bethany: Goodnight, Tree Hill

Go down 
4 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty
PostSubject: Bethany: Goodnight, Tree Hill   Bethany: Goodnight, Tree Hill EmptyWed Apr 04, 2012 11:17 am

Bethany: Goodnight, Tree Hill Tumblrlw87floqet1qakr7b-
Bethany: Goodnight, Tree Hill One-tree-hill-2

Pa, večeras u 8 sati biće emitovana poslednja epizoda One Tree Hill-a ikada, posle 9 sezona. Nisam mogla danas da ne odam počast seriji uz koju sam odrasla, gde sam naučila neke od najvažnijih životnih lekcija, gde sam naučila da budem deo tima i da budem profesionalna, i gde sam se zaljubila u mali grad i njegove prelepe ljude.

Sećam se mog probnog testa za lika "Regan" (kasnije promenjeno u "Haley"). Tokom mog testa bila sam u sobi punoj rukovodioca dok sam čitala scenu sa Chad Michael Murray-em i tu je bilo oko 4 drugih devojaka koje su čekale u hodniku. Postojao je trenutak, otprilike na pola puta za vreme čitanja dok sam sedela pored Chad-a nestašno sam udarila njegovu nogu mojom. Osetila sam da se energija cele sobe menja i u tom trenutku sam znala da ću dobiti ulogu. Dok sam išla napolju ka mojim kolima, Chad je trčao zamnom preko WB parkinga i rekao "Bethany!" okrenula sam se, on me je zagrlio i rekao "Čestitam". Osmehnula sam se misleći da je to bilo veoma slatko od njega, ali dovoljno dugo sam u ovom biznisu da bi znala da ništa nije sigurno dok ne vidiš to na sceni. Naravno, par sati kasnije, primila sam telefonski poziv da imam 7 dana da spakujem svoj život i preselim se u Vilmington, Severna Karolina.

Bethany: Goodnight, Tree Hill Vfiles22893
Bethany: Goodnight, Tree Hill 5-8-08-wilmington-nc

Prva dva meseca u Vilmingtonu živela sam u hotelu jer su nam govorili svakodnevno "Samo je pitanje vremena kada će ova serija biti otkazana...ne opuštajte se previše". Kasnije, preselila sam se ne Wrightsville plažu kad se ispostavilo da stvari nisu bile "na iglama" kao što su svi govorili, i počela sam da se pronalazim u ovom malom gradu na plaži. Do 12. godine sam živela u Teksasu, tako da sam uvek imala privlačnost prema jugu, a ovo mesto je bilo tako prijatno i ljudi su bili tako slatki. Knjižara gospodina Daughtry-ia u Front St., Port City Java, Island Passage, Oliver, Brasserie du Soliel, Roy's Riverboat Landing, Tower 7, Hallelu, Beanie & Cecil, Kilwins, Firebelly, City Stage, Deluxe i još mnoga mesta postala su naša omiljena mesta. Španski moss svida, miris mora, predivan zalazak sunca koji me je okrepio. Šetala bi plažom po mesečini sa šoljom kafe pre svitanja. Istrčala bi napolju na toplu južnu kišu noseći letnju haljinu i šetajući po celom komšiluku, samo sam bila u elementu. Napisala sam milione pesama i poema. I to je bilo moje slobodno vreme.

Bethany: Goodnight, Tree Hill Wilmington

Volela sam da idem na posao svaki dan. Volela sam ljude sa kojima sam radila. Bila sam zaljubljena u Craig Sheffer-a (Keith) oko 3 godine, koji je srećom bio velik džentlmen i nikada nije uradio ništa povodom toga, ali je to godinama bila šala kako sam bila zaluđena njime. Bila sam jednako tako "zaljubljena" u Moira-u Kelly (Karen). Barry Corbin (Whitey) je bio užasno zastrašujuć, iako je svakako najlađi čovek na svetu! Što se tiče nas ostalih, bili smo deca 5 drastično različitih porekla.

Kako su godine prolazile mi smo se borili i bili spremnini, učili smo jedni od drugih, upadali smo u nevolje, sazreli smo kao glumci, sazreli smo kao ljudi, i dobili smo veliku naklonost od strane naše ekipe i producenata. Kada pomislim na neke od stvari kroz koje smo prošli, tako sam zahvalna elegantnom načinu kojim su nas vodili kroz to. Ekipa na setu zaista može da te učini ili slomi kao glumca. Naša ekipa je poštovala naš radni prostor, graciozna dovoljno da stvori okruženje u kom se osećate slobodno da budete ranjivi bez predrasuda, zabavna dovoljno da se smeje i igra sa nama i realna dovoljno da bude jasno kada je neko budala.

Više sam naučila za 9 godina u One Tree Hill-u nego za 12 godina školovanja (Moje izvinjenje nastavnicima koje sam imala u školi, ali istina je). Zanimljivo je gledati u nazad...mladost je zaista protraćena na mlado, ha!

Bethany: Goodnight, Tree Hill Tumblrlatttu7jct1qahsico

Dakle, samo želim da kažem hvala svakome ko je investirao u našu seriju. Niste mi samo pružili stil života ili posao. Bili ste deo koji mi je dao iskustva koja su oblikovala ovakvu kakva sam sad i koja su me pripremila za sledeću stranicu mog života, koji će biti drastično promenjen na mnogo načina. Na čudan način, indirektan način...mislim da smo podigli (odgojili) jedni druge.

I kada budeš sedeo/la sa svojim prijateljima i gledali večerašnju finalnu epizodu, ne zaboravi moju zahvalnost tebi i moju iskrenu nadu da ćemo nastaviti da se susrećemo tokom putovanja, čak i ako se nikada ne sretnemo. Moje srce je puno i toplo i vrlo vrlo zahvalno. TI si jedini razlog što je ovo večeras moguće. Nek vas Bog vlagoslovi na čudan, velik, nezamisliv način. Volim vas!

Joy

Izvor
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty
PostSubject: Re: Bethany: Goodnight, Tree Hill   Bethany: Goodnight, Tree Hill EmptySat Apr 07, 2012 7:02 am

OMG! Ovo je predivno.....Volim te Bathany :*

P.S. Bas je interesantna prica sa Chad i nju :D
Back to top Go down
KingHaley
"One Tree Hill"
Bethany: Goodnight, Tree Hill 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty
PostSubject: Re: Bethany: Goodnight, Tree Hill   Bethany: Goodnight, Tree Hill EmptySat Apr 07, 2012 10:40 am

OMG joj...all the feelings! Preljepo! ;( :*
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty
PostSubject: Re: Bethany: Goodnight, Tree Hill   Bethany: Goodnight, Tree Hill EmptySun Apr 08, 2012 9:16 am

Slazem se....cini mi se da je ona najemotivnija....dobro i Sophia...ali malo vise Beth
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty
PostSubject: Re: Bethany: Goodnight, Tree Hill   Bethany: Goodnight, Tree Hill EmptySun Apr 08, 2012 9:55 am

A meni pohvala, cveće i čokolada što sam sve to prevela? xD lol

Meni je malo falilo da zaplačem kad sam prevodila.
Quote :
Više sam naučila za 9 godina u One Tree Hill-u nego za 12 godina školovanja
a ovo laugh
Mada, realno, i ja sam naučila puno stvari iz ovih 9. sezona OTH-a. :)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Marijana_OTH
Search for Something More
Search for Something More
Marijana_OTH


Posts : 7
Reputation : 1
Join date : 2012-05-11

Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty
PostSubject: Re: Bethany: Goodnight, Tree Hill   Bethany: Goodnight, Tree Hill EmptyFri May 11, 2012 8:38 am

Beth je stvarno najbolji lik, ona je imala jednu, po meni, najtezu ulogu... za nju samo reci hvale... ja je obozavam i kad bih dosla u Srbiju ja bih bila najsrecnija :*
Back to top Go down
Sponsored content





Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty
PostSubject: Re: Bethany: Goodnight, Tree Hill   Bethany: Goodnight, Tree Hill Empty

Back to top Go down
 
Bethany: Goodnight, Tree Hill
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bethany Joy Galeotti o kraju Tree Hill-a
» Happy Birthday One Tree Hill + scene iz prve epizode sa drugom glumicom umesto Bethany Joy !!!
» Hi
» One Tree Hill 7.21 Promo
» One Tree Hill na HRT 2 !!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: