OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 5:51 am

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! 392171101504601724322043

Ovo je početak kraja za One Tree Hill, i sada je zvanično da je u toku poslednja sezona. Nema više poricanja; uskoro nećemo više imati OTH u našim životima.

Srećom po vas, mi smo bili na setu tokom snimanja poslednje sezone prošle godine, pa smo se pobrinuli da izvučemo poslednji delić slagalice i nostalgije iz glumaca. Ovo je deo jedne od naših ekskluzivnih intervjua sa zvezdama OTH-a gde su govorili o opraštanju sa Tri Hilom i šta će biti sa njihovim likovima...

Austin Nichols i Shantel VanSanten možda jesu OTH pridošlice, ali to ne znači da će ih 9. sezona ostaviti po strani. Posle svega, jedan lik je uspeo da se oženi sa jednom i jedinom Brooke Davis (Sophia Bush), a drugi deo onoga što smo čuli je veoma interesantan. Govorimo o Clay (Robert Buckley) i Quinn, naravno.

"Mislim da smo predstavili naše likove sa mnogo izazova u ovih 13 epizoda", kaze Shantel. "Ja mislim da imamo snage da prođemo ove izazove, ali nikada ne znaš gde te život vodi. I mislim da je očigledno da krajni cilj koji oboje želimo je taj da ne vidimo kraj svog života jedno bez drugog. Vidimo da će biti zauvek, ali nikad se ne zna."

Tutor Girl. Baby Mama. Kelly Clarkson. Da, Haley James Scott je prošla kroz mnogo različitih imena i faza tokom njenih devet sezona u One Tree Hill-u, a tokom nedavne posete seta u Severnoj Karolini, proćaskali smo sa Bethany Joy Galeotti o Haley, što me je navelo na razmišljanej koliko je daleko ona dogurala.

"Zadovoljna sam sa Haley, kroz šta je sve prolazila i gde je stigla," kaže Bethany. "Šta još mogu (fanovi) zatražiti nego da vidi sve da se vračaju tamo gde su počeli, početku zbog koga su se svi zaljubili u seriju".
(Slažem se u potpunosti)

Sa OTH-om se zaista nikad ne zna. I kreator, Mark Shwahn, je nedavno rekao da neki parovi neće biti zajedno na kraju sezone. Da li su Clay i Quinn u opasnosti? Ne ako se Shantel pita! "Bilo bi odlično da dobijem venčani prsten i ja takođe volim da vidim koliko su ljudi kreativni u smišljanju prosidbe" kaže ona. "Mislim da postoji srećan kraj za sve, a to zavisi od svačijeg mišljenja posebno. Neki neće misliti da je to srećan kraj, neki neće biti zadovoljni jer nisu tako zamišljali da će se završiti, ali Mark nikada ne razočarava."

Ups, nisu baš jednorozi i duge ono što smo očekivali za Clay-a i Quinn. Pogledajte ceo intervju sa Shantel, njeno mišljenje o Quinn i ostalim likovima i oproštaj od Tree Hill-a.


Prelazimo na Brooke i Julian-a, sigurno ih čekaju srećna vremena, zar ne? Pogrešno.
"Veoma sam ponosan na Julian-ovu priču ove godine" kaže Austin. "Imam zaista tešku situaciju koja se desila hiljadama, možda i milionima, roditelja. Ne mogu da vam kažem šta je to, ali sam zabrljao i stavio jedno svoje dete u neprijatnu situaciju." Pa, to sigurno ne bi bila sezona OTH-a bez života u opasnosti. Ali, ono što proizilazi iz ove situacije je razlog zbog kojeg Austin ovu sezonu naziva njegovom omiljenom.

"Od svih One Tree Hill sezona u kojima sam bio, verovatno sam najponosniji na ovu" kaže Austin. "Osećam se povezan sa njim. Osećam izazov. Osećam se kao da vidimo njegovu ljudsku stranu: vidimo njegove mane, vidimo njegove greške. S obzirom da ih je imao nekoliko u njegovoj prošlosti, sada je zaista ojačao. Bilo je zabavno istražiti malo mračnih stvari, i još nekoliko teških stvari" završava Austin.

Hoće li Dan-u biti oprošteno? Šta mislite šta će to toliko strašno Julian uraditi? Da li mislite da će Clay i Quinn preživeti sezonu kao par? Da li će Nathan uspeti da isptiča svoju priču samo za 7-8 epizoda? Hoće li nas Mark razočarati? Komentarišite. :)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 7:04 am

Ovo sa Jullian me je stvarno iznenadilo...Kako to ce ugroziti jedno djete???? A Clay i Quinn pricu ne svidza mi se. Zadnja sezona a Clay se drogira...to mi je bezveze.A to sta Nathan nema u svake epizode je stvarno najglupija rabota koja je Marc mogao uciniti.
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 7:15 am

Umrla sam dok sam prevela xD

-Nadam se da će Dan-u biti oprošteno, ali samo ako ne bude imao nikakve veze sa Nathan-ovim kidnapovanjem.
-Za Julian-a, msm da je to ona scena iz promo-a kada mu ispadne nešto iz ruku a otvorena su vrata od kola..verovatno je neko uzeo bebu ili tako nešto..
-Rasturili su Chase-a i Alex, pa kao ajde sad i Quinn i Clay-a..zašto da ovo bude lepa sezona?! -.-
Marija, nije samo Mark kriv (kako ga sad branim, a organizovala sam linč na njega xD) ni James niej hteo da potpiše za celu polovinu sezone.
-Po ovim novostima mislim da će me Mark duboko razočarati, msm da ću se pokajati što sam gledal 9. sezonu..ali dok ne odgledam do kraja ništa nije sigurno..ko zna, možda me iznenadi pa se u poslednjoj epizodi pojavi Peyton ^_^ bar kao flashback
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 7:28 am

Pa ja mislim i da je utvrdemo da ce se Peyton pojaviti kao flashback. Jamie ce se potsjetiti na nju.
Ja mislim da Dan nece imati veze sa kidnapovanje njegovog sina(mada se je jako zlocesto nasmijao na kraju 2 epizode) ja mislim da ce ga on spasiti
Sa Julian stvarno nz...mogu samo da nagadzam...ali mozno je to sto kazes...mozda je Brooke-in nasiljnik(onajko ju je pretukao) ce uzeti dete o.O
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 7:38 am

Ne, bilo je pomena da će Jamie pričati o njoj..ali ne i da će biti flashback-ova..
Joj i meni..još mi je u glavi taj "evil look" :)):
Jav jeste..100% će biti tako..rekli su da će se taj lik ponovo pojaviti..a možda i onaj "Zoran" što ima mafijašku facu..
Ihh kakav smo mi tandem..i najteže ubistvo bi razorkrile xD lol
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 7:56 am

Jesmo...ma to nam je u krvi :D
Pravi smo detektivi...Kate i Nikki :D

Ja mislim da ce "Zoran" imace veze sa Clay. Da ce mu on prodavati drogu i pravice zbrke.
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 8:15 am

Daaa..ja sam Kate ti budi Nikki..a nećeš Bones? xD

A možda će on u Evropi kidnapovati Nathan-a..šta misliš o tome..?! ⭕
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 8:53 am

OMG pa to sam i htela da napisem... ti Kate a ja Bones ali s mog brat sam pricala o Kate (Nikki) i sado sam pisala tako xD

Pa mozda...ali kakvu korist ce imati?
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 10:19 am

Pare, pare, pare ljude kvare xD
koji bi drugi motiv mogao biti :|
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptySat Jan 21, 2012 11:56 am

I don't know. To charm Haley xD
Back to top Go down
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! EmptyThu Mar 08, 2012 11:19 pm

LOCK!
Back to top Go down
Sponsored content





OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty
PostSubject: Re: OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!   OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom! Empty

Back to top Go down
 
OTH poslednja sezona: glumci kažu zbogom!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zbogom Rivercourt!
» najbolja poslednja epizoda?
» Poslednja knjiga koju ste procitali
» Sezona 7
» Sezona 8

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: