OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hilarie Burton: Gde je Peyton

Go down 
+2
B. Davis
P. Sawyer
6 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyWed Nov 16, 2011 3:10 am


Hilarie Burton: Gde je Peyton Tumblrluoqpzz6xx1qd5b4ko

Voleli bi smo da mozemo da vas obavestimo da je Hilarie Burton, na premijeri filma Breaking Dawn, izjavila da se vraca u seriju na poslednju sezonu ali, na zalost, se ne vraca.

Ali, imamo nesto zanimljivo...
Pitali smo Hilarie (koja je bila na premijeri sa muzem Jeffrey Dean Morgan-om) sta ona misli gde se Peyton Scott sada nalazi, s obzirom da smo je poslednji put videli kako odlazi kolima sa Lucas-om i Sawyer.

"Ona je verovatno u podmakloj trdnoci sa cetvrtim ili petim detetom", kaze Hilarie. "Sigurna sam i da je rodila malog Lucas Scott-a!"

To je zanimljiv scenario, i Morgan se definitivno slozio. "Trudna je sa cetiri?" pitao je svoju zenu. "Ili vec iima troje dece i trudna je sa cetvrtim?"

"Mislim mozda. Vencali su se veoma mladi. A i ona je juznjakinja," navodi Hilarie. I sada imamo odgovor na nase pitanje zasto se Peyton ne vraca u Tree Hill sa svojim suprugom. Zaglavljena je u krevetu sa cetvorkama.

"Cetvoro u isto vreme je puno. To je kao Octomom s–t," smeje se Morgan. "Razlog mora biti dovoljno velik da ona mora da lezi u krevetu," dodaje Hilarie.

Eto vam odgovora, OTH fanovi. Peyton je u podmakloj trudnoci i ne moze da se krece, i to je razlog zasto se uskoro nece vratiti u Tree Hill. :(

Slike sa premijere!


Izvor: E! Online
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyWed Nov 16, 2011 6:59 am

A razlog je što Hilarie ne želi da se vratiii. No, oprostiću joj, ali je grešna, samo da zna!!! :D
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyWed Nov 16, 2011 7:18 am

B. Davis wrote:
No, oprostiću joj, ali je grešna, samo da zna!!! :D
Nema pojma koliko..! ;)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Gost
Guest
Anonymous



Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyWed Nov 16, 2011 9:48 am

Jao, koja glupost, nisu mogli ništa oroginalnije da smisle... :D
Back to top Go down
guru_Pajoridža
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
guru_Pajoridža


Posts : 3597
Reputation : 5
Join date : 2010-02-08
Age : 28
Location : New York, New York

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyFri Nov 18, 2011 1:24 am

A duša mala :')
Žena je zauzeta, sad je selebriti totalni, nema vremena da se vraća u bezvezne sezone nekada tako kul serije :)
Back to top Go down
http://paja95.tumblr.com
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyFri Nov 18, 2011 4:39 am

Nisu to bezvezne sezone nekada kul serije, to je poslednja sezona moje omiljene serije! A ONA JE PEYTON!!! Ne mogu da joj oprostim nikako. :D
Back to top Go down
guru_Pajoridža
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
guru_Pajoridža


Posts : 3597
Reputation : 5
Join date : 2010-02-08
Age : 28
Location : New York, New York

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyFri Nov 18, 2011 8:25 am

U poređenju sa ostalim sezona (prvih šest) ove jesu skroz bezvezne, bar po mom skromnom mišljenju :)
Back to top Go down
http://paja95.tumblr.com
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyFri Nov 18, 2011 8:29 am

I po mom Pavle..
Mada, da su ostali Leyton ovo bi sad bila druga prica..!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyFri Nov 18, 2011 12:28 pm

O tome i pričam, oni su krivi i Mark, nije serija kriva. :D
Back to top Go down
guru_Pajoridža
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
guru_Pajoridža


Posts : 3597
Reputation : 5
Join date : 2010-02-08
Age : 28
Location : New York, New York

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyFri Nov 18, 2011 8:43 pm

Serija nije kriva, ali je ona sve to istrpila, i vremenom mnogo je opao taj neki kvalitet koji je serija imala (i moja je omiljena do kraja šeste sezone), obožavao sam je zato što je drugačija, a sad se pretvorila u sve ostale, i to mi je bezveze.

Inače, nikom nije više krivo što se ova kozica ne vraća, ali devojka je verovatno prezauzeta i podržavam je :)
Back to top Go down
http://paja95.tumblr.com
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyFri Nov 18, 2011 10:56 pm

I ja sam je bas zato volela..sto je bila drugacija od drugih..a sad maltene kao spanska serija na americki nacin..i to mi je bas bzv :/

Meni jeste zao sto se ne vraca..msm posebno zato sto se Chad vratio..msm da se on nije vratio i ne bi bio problem..a ovako su ih "razdvojili"..i to mi je bzv..!

Ali sad mi kukanje i nada nista ne pomazu..jer je zavrseno snimanje 9. sezone..i nema povratka..!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptySat Nov 26, 2011 6:14 am

Ne podrzavam je niti cu ikada, mogla se vratiti u jednu, samo jednu epizodu, ako nije mogla vise... Kako je Chad mogao.
Sta je bilo, bilo je, a moglo je biti drugacije.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptySat Nov 26, 2011 7:38 am

Hilarie je prelijepa. Izgleda istinski sretno na ovoj slici i baš mi je drago zbog nje. Lijepo joj stoji ova boja kose.
Hilarie Burton: Gde je Peyton Jeffreydeanmorganhilarie
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptySun Nov 27, 2011 5:35 am

Slazem se da izgleda sretno ali je ipak ne podrzavam jer nas je napustila. PA mogla se je vratiti samo u jednoj epizodi da i nas fanove usrece. Ovo i nikad necu oprostiti. razumem da je zauzeta ali toliko da ne moze odvojiti jedan dan da snimi nekoliko scene za zadnju sezonu od serija preko koje je i postala slavna.... Ne to ne mogu joj oprostiti.
Back to top Go down
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton EmptyThu Feb 16, 2012 2:14 am

LOCK!
Back to top Go down
Sponsored content





Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty
PostSubject: Re: Hilarie Burton: Gde je Peyton   Hilarie Burton: Gde je Peyton Empty

Back to top Go down
 
Hilarie Burton: Gde je Peyton
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hilarie Burton se verila!
» Hilarie Burton o OTH-u!
» Peyton/Hilarie fan klub
» Hilarie Burton - Castle
» Hilarie Burton kaze NE OTH-u.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: