OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Chad M. Murray intervju

Go down 
+2
P. Sawyer
*Ana ♥ Brooke*
6 posters
AuthorMessage
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptyThu Jul 28, 2011 10:03 am

Chad M. Murray intervju 229770-chad-michael-murr

Da li je CMM sad zaista reformisani covjek?

Chad Michael Murray nema bas najbolju reputaciju u Holivudu. Da se podsjetimo: bio je ozenjen koleginicom iz serije One Tree Hill, Sophiom Bush. Poslije nekoliko mjeseci su se razveli, a glavna glasina je da je prevario sa Paris Hilton. Zatim je bilo traceva kako se drsko ponasao na setovima, i kako je nezadovoljan napustio (ili bio izbacen) iz serije.
Nakon toga, Chad je prestao da puni naslove casopisima...ili vise nisu marili za njega. Evo sta on govori o tome.
"Um, znate, bio sam dijete" odgovorio je na pitanja o njegovoj problematicnoj proslosti. "Nisam jasno vidio stvari kako sam zelio. Samo sam zivio slobodno, izlazio, a onda se sve promijenilo."
Al' svako zasluzuje drugu sansu. I izgleda da je Chad zaboravio na disko klubove, i avanture sa bogatim naslednicama hotela.
"Ne izlazim. Niti radim takve stvari vise."- Chad je priznao. "Sada volim odrzavanje mirnog zivota. Bio sam mlad i ubacen u nesto za sta nisam bio spreman...covjek sam i zeznuo sam stvar. Drago mi je sto sam izasao iz svega, stvarno, jer da nisam, ne znam kako bi izdrzao... "
Moramo priznati: CMM se promijenio na bolje, na nekoliko nacina, a jedan je da je uspio da odrzi vezu sa djevojkom 5 godina, i dalje odrzava. Ali, ne planiraju vjencanje uskoro.
"Ne, dobro nam je ovako. Srecni smo."-rekao je kad smo ga pitali da li je moguce da se uskoro cuju svadbena zvona.
"Stvari su savrsene ovako. Veoma smo srecni. Nismo primorani ni na sta. Uzivamo u zivotu. "
Sto se OTH-a tice, on je voljan da se vrati!
"Iskreno, nisam nista cuo. Nijednu rijec. Znam koliko fanovi to zele, a za njih bi to uradio. Apsolutno. Ne znam planove OTH-a. Ja pocinjem snimanje filma u septembru, i ako sve bude po planu, uradicu to za publiku."
Pomalo lukavo, a i to nam unosi sumnju da njegov odlazak is serije nije bio bas u redu, na miran nacin, kao sto mi vjerujemo. Rekao je: "Ne protivim se dugo ocekivanom okupljanju TV ekipe!" A sigurni smo da ni Sophii nece smetati.


Izvor


Last edited by *Ana ♥ Brooke* on Mon Aug 01, 2011 1:13 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptyThu Jul 28, 2011 10:20 am

Nasao je sad da se promeni kad nije vise sa Soph..! -.-

Ajoj..samo nas zezaju..
neka lepo kazu hoce li glumiti u OTH-u ili ne..!!

I moram pronaci nesto vise o tom filmu..bas me zanima koga ce sad glumeti..?!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Gost
Guest
Anonymous



Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptySat Jul 30, 2011 2:12 am

♥ ♥
Back to top Go down
ßloodyßarbie
I Will Dare
I Will Dare
ßloodyßarbie


Posts : 149
Reputation : 0
Join date : 2010-12-07
Age : 26
Location : In hell,xD

Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptyTue Aug 23, 2011 9:45 pm

Jao,sto je ljepi *_*
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptyTue Aug 23, 2011 11:31 pm

Aj <3 Kako je on dobar. Samo zbog fanova bi se vratio.

Joj pa mislim naravno da ne smeta Sophiji, pa preboljela je to davno.. :P
Back to top Go down
KingHaley
"One Tree Hill"
Chad M. Murray intervju 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptyWed Aug 24, 2011 1:52 am

Ahaaaaaa,sad se našao promjenjivati, a Sophia?? Šta je s njom, kad se sjetiim kakva je zvrka bila sa njeh dvoje -.- organski ga ne podnsoim i nervira me što nas stalno vuče za nos, neka kaže hoće li se ili neće vraćati i gotovo. Neka ne odugovlači! -.-
Back to top Go down
Carla Elisabeth
Search for Something More
Search for Something More
Carla Elisabeth


Posts : 86
Reputation : 1
Join date : 2011-09-04

Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptySun Sep 04, 2011 12:58 pm

Prelijep je. Tako bozanstveno izgleda!
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju EmptySat Dec 10, 2011 5:31 am

LOCK!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Sponsored content





Chad M. Murray intervju Empty
PostSubject: Re: Chad M. Murray intervju   Chad M. Murray intervju Empty

Back to top Go down
 
Chad M. Murray intervju
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 5 pitanja za Chad M. Murray-a.
» Povratak Chad Michael Murray-a
» Chad Michael Murray trend on twitter
» Chad M. Murray mozda u 9. sezoni!
» Chad Michael Murray's Novel Due In The Summer

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: