OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zasto gledati OTH

Go down 
+9
Dulchita
Lucas Scott
~* CooL GirL *~
KingHaley
B. Davis
Aimee Liam
ßloodyßarbie
Brooke P.Davis
P. Sawyer
13 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptySat Dec 25, 2010 1:35 pm

Zamolila bi sve clanove da napisu konkretne razloge zasto bi neko trebao da gleda OTH..!
Najzanimljivije ce mo okaciti na portal..!:)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Brooke P.Davis
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Brooke P.Davis


Posts : 1168
Reputation : 0
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Location : Tree Hill

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptySat Dec 25, 2010 1:45 pm

Zato sto serija prati zivot nezrelih tinejdzera,do postajanja odraslih i ozbiljnih osoba,iz serije moze da se nauci mnogo toga,npr.kako neko moze da se promeni iz korena :) Ima milion zanimljivih dogadjaja i likova :) I ko nije pogledao bar jednu epizodu nema pojma ni o cemu xD :)
Back to top Go down
ßloodyßarbie
I Will Dare
I Will Dare
ßloodyßarbie


Posts : 149
Reputation : 0
Join date : 2010-12-07
Age : 26
Location : In hell,xD

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptySat Dec 25, 2010 11:51 pm

Jer su hot glumci:)
Jer glumi Sophia
Jer je serija poučna a ne neka babska:)
Jer je ultra zanimljiiva radnja
Jer je to One tree hill!
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu Jan 06, 2011 4:06 am

Zanimljivi su vam razlozi..nadam se da ce još članova postaviti svoje..!:)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptySun Jan 09, 2011 9:38 am

Zato što je to najbolja serija na svijetu. :)

Zato što je to serija koja je relana. Likovi su stvarni.
Uz njih možemo plakati i smijati se.
Svi smo mi ili Peyton, ili Brooke, ili Haley, ili Nate ili Lucas.
Svi mi doživljavamo isto što i oni.
I uz njih to možemo lakše prevazići.
Mogu nam pomoći. Možemo se poistovjetiti s likovima.
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu Jan 13, 2011 2:05 pm

Sad ću da se raspišem, nema vam spasa xD

Zašto gledati OTH? To je kao da su me pitali zašto učim, zašto idem u školu, gledam tv, slušam muziku... OTH je za mene deo svakodnevnice.
Ova serija je najkvalitetnija serija koju ja znam, a verujte mi, gledala sam ih mnogo. Ovo je zapravo jedna od retkih realnih serija čija se vrednost ne ogleda u ultrazgodnim supermenima u uzanim helankama (iako u OTH-u ima mnogooo frajera :) ) već u problemima i radostima koji su deo života, uči nas kako da ih prebrodimo, da ne potonemo kad nam je teško već da se izdignemo iznad svih nedaća i patnje i postanemo bolji ljudi.
Ja sam uz ovu seriju sazrela, naučila mnoge stvari i jako sam ponosna što je deo mog života. Zaista ne znam kakva bih bila da je nisam pronašla jer mi je ova serija bila najbolji prijatelj u mnogim teškim trenucima kada sam bila mrzovoljna i bezvoljna i nisam želela da budem slaba pred drugima i podelim sa njima svoje brige. U svakom trenutku - kada sam se smejala, plakala, radovala iz sveg srca, partijala, zabavljala se, odmarala, uživala u sunčanom danu, radovala se vikendu... u svakom sitnom trenutku radosti i tuge pronašla sam citat koji je apsolutna slika mojih osećanja, u likovima iz ove serije i nedaćama i sreći koja ih odlikuje pronašla sam deo sebe, poistovetila se sa njima i to mi je pomoglo da izguram neke od najtežih trenutaka, da verujem da bolje sutra postoji, da raskid nije kraj života već početak nečeg sasvim novog, da krajevi zapravo ne prestavljaju mračni završetak svega već svetlo koje nas vodi u nove šanse i pobede, u novo sunčano jutro.

Zašto gledati OTH?
Zato što je ta serija deo mene, deo tebe, deo svih vas iako toga možda niste svesni...
Back to top Go down
Brooke P.Davis
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Brooke P.Davis


Posts : 1168
Reputation : 0
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Location : Tree Hill

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu Jan 13, 2011 2:48 pm

B. Davis wrote:
Sad ću da se raspišem, nema vam spasa xD

Zašto gledati OTH? To je kao da su me pitali zašto učim, zašto idem u školu, gledam tv, slušam muziku... OTH je za mene deo svakodnevnice.
Ova serija je najkvalitetnija serija koju ja znam, a verujte mi, gledala sam ih mnogo. Ovo je zapravo jedna od retkih realnih serija čija se vrednost ne ogleda u ultrazgodnim supermenima u uzanim helankama (iako u OTH-u ima mnogooo frajera :) ) već u problemima i radostima koji su deo života, uči nas kako da ih prebrodimo, da ne potonemo kad nam je teško već da se izdignemo iznad svih nedaća i patnje i postanemo bolji ljudi.
Ja sam uz ovu seriju sazrela, naučila mnoge stvari i jako sam ponosna što je deo mog života. Zaista ne znam kakva bih bila da je nisam pronašla jer mi je ova serija bila najbolji prijatelj u mnogim teškim trenucima kada sam bila mrzovoljna i bezvoljna i nisam želela da budem slaba pred drugima i podelim sa njima svoje brige. U svakom trenutku - kada sam se smejala, plakala, radovala iz sveg srca, partijala, zabavljala se, odmarala, uživala u sunčanom danu, radovala se vikendu... u svakom sitnom trenutku radosti i tuge pronašla sam citat koji je apsolutna slika mojih osećanja, u likovima iz ove serije i nedaćama i sreći koja ih odlikuje pronašla sam deo sebe, poistovetila se sa njima i to mi je pomoglo da izguram neke od najtežih trenutaka, da verujem da bolje sutra postoji, da raskid nije kraj života već početak nečeg sasvim novog, da krajevi zapravo ne prestavljaju mračni završetak svega već svetlo koje nas vodi u nove šanse i pobede, u novo sunčano jutro.

Zašto gledati OTH?
Zato što je ta serija deo mene, deo tebe, deo svih vas iako toga možda niste svesni...


Zaplakala sam xD :)
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu Jan 13, 2011 10:33 pm

Sad vidim koliko sam "filozofirala", ali jeste tako... :)
Ovo je najbolja serija svih vremena!
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyFri Jan 14, 2011 1:48 am

B. Davis wrote:

Zaista ne znam kakva bih bila da je nisam pronašla jer mi je ova serija bila najbolji prijatelj u mnogim teškim trenucima
..

Eh, upravo to!

Ova serija je meni toliko pomogla. Toliko sam se pronašla u njoj. Ni u jednoj drugoj seriji nisam kao u ovoj.
Nikada se nisam tako vezala uz neke likove, kao što je to ovdje slučaj. Osjećala sam ih kao da su uz mene.
Ova je serija tako utjecala na mene, i sigurna sam da ju nikad nisam otkrila, da bih i ja bila drukčija.
Jer su me baš 'dotakli'.




Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyFri Jan 14, 2011 4:48 pm

Razumem te apsolutno, isti slučaj i kod mene.
Obožavam ovu seriju... <3
Back to top Go down
KingHaley
"One Tree Hill"
Zasto gledati OTH 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu Jan 27, 2011 1:39 am

B. Davis wrote:
Sad ću da se raspišem, nema vam spasa xD

Zašto gledati OTH? To je kao da su me pitali zašto učim, zašto idem u školu, gledam tv, slušam muziku... OTH je za mene deo svakodnevnice.
Ova serija je najkvalitetnija serija koju ja znam, a verujte mi, gledala sam ih mnogo. Ovo je zapravo jedna od retkih realnih serija čija se vrednost ne ogleda u ultrazgodnim supermenima u uzanim helankama (iako u OTH-u ima mnogooo frajera :) ) već u problemima i radostima koji su deo života, uči nas kako da ih prebrodimo, da ne potonemo kad nam je teško već da se izdignemo iznad svih nedaća i patnje i postanemo bolji ljudi.
Ja sam uz ovu seriju sazrela, naučila mnoge stvari i jako sam ponosna što je deo mog života. Zaista ne znam kakva bih bila da je nisam pronašla jer mi je ova serija bila najbolji prijatelj u mnogim teškim trenucima kada sam bila mrzovoljna i bezvoljna i nisam želela da budem slaba pred drugima i podelim sa njima svoje brige. U svakom trenutku - kada sam se smejala, plakala, radovala iz sveg srca, partijala, zabavljala se, odmarala, uživala u sunčanom danu, radovala se vikendu... u svakom sitnom trenutku radosti i tuge pronašla sam citat koji je apsolutna slika mojih osećanja, u likovima iz ove serije i nedaćama i sreći koja ih odlikuje pronašla sam deo sebe, poistovetila se sa njima i to mi je pomoglo da izguram neke od najtežih trenutaka, da verujem da bolje sutra postoji, da raskid nije kraj života već početak nečeg sasvim novog, da krajevi zapravo ne prestavljaju mračni završetak svega već svetlo koje nas vodi u nove šanse i pobede, u novo sunčano jutro.

Zašto gledati OTH?
Zato što je ta serija deo mene, deo tebe, deo svih vas iako toga možda niste svesni...


Jesus Christe!!! I ja tako upravo mislim!! Otela si mi reci iz usta xDD

Same rijeci govore: ONE TREE HILL--> best show ever!
Back to top Go down
~* CooL GirL *~
Search for Something More
Search for Something More
~* CooL GirL *~


Posts : 21
Reputation : 0
Join date : 2009-06-09

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu May 05, 2011 2:35 am

Zato sto su glumci stvarno super!
Veoma je zanimljiva serija!
Uradjena je na super nacin i prosto obozavam da je gledam!
Mnogo stvari se desavaju kao i u stvarnostio da kazem i bas je zanimljivo :)
Zato sto je mnogo dobro osmisljena cela prica ;)
I serija je veoma poucna i nije dosadna kao ove spanske, a sad i turkse xD ^^
Back to top Go down
Lucas Scott
I Will Dare
I Will Dare
Lucas Scott


Posts : 264
Reputation : 0
Join date : 2010-02-21
Age : 27

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyFri Jul 29, 2011 10:41 am

Zato jer je radnja savršeno osmišljena, glumci perfektno odabrani; prelijepi su i odlično glume. Jer uz nju možeš i plakati i smijati se, poučna je. Postoji hiljadu razloga!
Back to top Go down
Dulchita
Search for Something More
Search for Something More
Dulchita


Posts : 72
Reputation : 0
Join date : 2011-08-22

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyTue Aug 23, 2011 10:14 am

Serija prati život koji bi neki sami zamišljali.Ipak u seriji nekad i pad je težak pa to i nebi bio život iz snova.Ipak ima i uspona i padova u seriji,al je zbog toga i zanimljiva.
Back to top Go down
ßloodyßarbie
I Will Dare
I Will Dare
ßloodyßarbie


Posts : 149
Reputation : 0
Join date : 2010-12-07
Age : 26
Location : In hell,xD

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyTue Aug 23, 2011 9:52 pm

Vise ne gledam,ali prije jer je serija savrsena <3
Back to top Go down
Margita
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Margita


Posts : 1040
Reputation : 5
Join date : 2010-12-03
Age : 30
Location : Neverland :P

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu Mar 01, 2012 1:33 pm

Spoiler:

Decooo...počinje OTH
ALi čekaj mama,imamo domaći da uradimo...
NE ZANIMA ME OTH POČINJE SMESTA ( A onda umilnim glavsom ) Evo napravila sam i kokice :D
Mama...dobiću 1 iz matematike ako ne uradim ovo
Nema veze,ne moraš sutra u školu,taman da pogledamo tri epizode do kraja sezone lol
Back to top Go down
http://www.book-forum.net/forum
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyThu Mar 01, 2012 8:10 pm

Parenting level: over 100 : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptyFri Apr 06, 2012 6:31 am

Zasto je serija toliko realna. Zato sto kad jednom pocnes da gledas ne mozes da prestanes -ubedljivo moj primer,ja sam u roku od 2 meseca odgledala od 1 do 5 sezone,kako bih lepo mogla da pratim na tv-u. :D
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptySat Apr 07, 2012 4:42 am

Quote :
Decooo...počinje OTH
ALi čekaj mama,imamo domaći da uradimo...
NE ZANIMA ME OTH POČINJE SMESTA ( A onda umilnim glavsom ) Evo napravila sam i kokice
Mama...dobiću 1 iz matematike ako ne uradim ovo
Jao :D Sve bih dala da i moji roditelji budu takvi meme1

Zasto gledati OTH.....jer je ta serija savrsenstvo. Najbolja serija svih vremena. Nije kao one spanske serije....Ova serija ima svoju pricu uz koju se mogu svi fanove i gledaoci povezati. Ona je toliki dio mene...da sada kada je zavrsila osecam neku prazninu u mom srcu. JA je naravno...nikada necu zaboraviti ali sada kada je zavrsila i kada znam da vise nece biti nove epizode....to je uzas....nemogu da vam opisim osecaj....Ova serija mi je toliko pomogla i stvarno nz kako da se zahvalim tome nego da budem najverniji fan do kraja mog zivota.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH EmptySun Jun 30, 2013 4:04 am

Why the hell not : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Sponsored content





Zasto gledati OTH Empty
PostSubject: Re: Zasto gledati OTH   Zasto gledati OTH Empty

Back to top Go down
 
Zasto gledati OTH
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 10 epizoda koje morate ponovo gledati!
» Zasto volite One Tree Hill?
» 215 razloga zasto Leyton treba da budu zajedno!
» 58 razloga zasto Naley treba da bude zajedno
» 21 razlog zasto Brulian treba da bude zajedno

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: One Tree Hill-
Jump to: