OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kako se danas osećam i šta želim?

Go down 
+13
KikE♥
P. Sawyer
Carla Elisabeth
Zoki
P.
Mačkica ♥ Tom
Haley J. Scott
♥Brulian♥
¿coka?
Tiinaa ^^
Brucas♥
fan of one tree hill
B. Davis
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptyMon Aug 23, 2010 2:22 pm

First topic message reminder :

Ustala sam jutros oko 13h, tata zvonio da mu otključam (hvala bogu, inače ne bih ustala do 20h). I tako tata ručao, ja doručkovala i oprali smo zajedno sudove, tj. ja sam prala on je sušio (muškarci xD). I onda sam sa njim malo gledala neku emisiju o životinjama na National Geographic-u (on, moj brat i ja stalno gledamo te stvari), posle sam mu ja dala spisak namirnica koje treba da kupi kad se bude vraćao kući i on je otišao. Ja sam onda zevala po forumima, jela breskve, sredila i spakovala odelo (odvojila šta treba da se pere i zimske kapute) i onda je došla mama (vodila je deku kući iz bolnice <3 ). Pomogla sam mami da malo pospremimo kuću, spremile smo ručak i onda sam probudila brata. Ručali smo, gledali House-a i ja Seks i grad sa mamom (tako se slatko ismejemo onim likušama :D ). Brat me zvao da sa njim gledam Hari Potera i zatvorenika iz Azkabana (obožavam taj film) i ja sam naravno pristala. Odlučili smo da napravimo neku vrstu "HP Maratona", da pogledamo sve delove pre nego što počne dosadna škola. Iskokao je ogrooomnu činiju prelepih kokica (moram priznati da mali ima talenta). I tako smo gledali film, malo se zezali i svako je otišao na svoju stranu (u svoju sobu). Dogovorili smo se da u subotu ujutru odemo da kupimo šta nam treba za školu (sveske, pribor i tome slično) pa posle kod deke i bake. Dok sam pravila spisak pribora za školu, skontala sam koliko mi zapravo malo stvari treba za 3-ću godinu srednje. Par svesaka i to je to. Kad se setim koliko sam samo kupovala ranije. Valjda smo "odrasli" (bićemo najstariji u smeni *dance* ) pa smo skontali da polovina profesora i ne traži ništa. Čak mi se pomalo i ide u školu. Društvo i sve, ali matematika, hemija i fizika uništavaju moju želju za septembrom!
Do malopre sam sređivala sobu. Morala sam da prepakujem policu u kojoj držim školske knjige jer nema mesta za nove. Kad sam sklanjala udžbenik iz francuskog jezika (koristili smo ga u prvoj i drugoj godini) skontala sam da mi sad dobijamo nove knjige i ta pomisao me jako oduševila. Dosadile su mi malo one plave :D
Posle sam uzela "svaštaru" iliti "kutiju sa uspomenama". To je veeelika kutija u kojoj držim sve ulaznice i tako te "stvari za sećanje". Trebalo mi je skoro sat da je sredim, ali sam prezadovoljna rezultatom. Čak sam pronašla i neki prastari račun kada sam dečku kupovala poklon za dan zaljubljenih *weird*. To sam bacila, šta će mi :D
Među svim tim stvarima, našla sam strip sa nekim klinkama vešticama koji imam od 2-og razreda osnovne škole tako da planiram da to sad pročitam. Treba da završim "Divne kosti" ne bih li počela "Intervju sa vampirom". To mora do škole da se pročita.

Želim:
-da napokon kupim pribor za školu i to otarasim (nemam više želju za tim)
-da vidim deku <3
-šolju nesa *trčim u kuhinju nakon završetka ovog posta*
-riblje štapiće (gladnaaa sam xD)
-da mi pošalju venčanje
-sajam knjiga
-kišu, sneg i školske kvizove
-napokon pričati sa njim i videti koji je njegov problem u ovih 5 meseci *koluta očima*
Back to top Go down

AuthorMessage
Mačkica ♥ Tom
"One Tree Hill"
Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 5000
Mačkica ♥ Tom


Posts : 6588
Reputation : 3
Join date : 2009-09-26
Age : 28
Location : ~♥ On the dark side of the sun ♥~

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptyThu Feb 16, 2012 6:17 am

Kidala sam se dok sam citala Tamarinu seriju ^___^ Sad sam se malo smorila ali ok sam.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptySun Jul 08, 2012 2:08 am

Osjećam se kao da sam muško u zatvoru kojem je tokom tuširanja ispao sapun...
Želim da se bez ulaganja ikakvog truda rashladim kako treba
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Mačkica ♥ Tom
"One Tree Hill"
Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 5000
Mačkica ♥ Tom


Posts : 6588
Reputation : 3
Join date : 2009-09-26
Age : 28
Location : ~♥ On the dark side of the sun ♥~

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptySun Jul 08, 2012 11:43 am

Danas sam bila na Adi i kad sam se vracala,bilo mi je uzasno lose,zamalo da se nisam onesvestila :/ Napolju mi je bilo super.Sad mi je muka ali okej sam.Zelim da se Aleksandar pojavi.
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
zlocko malli


Posts : 1395
Reputation : 3
Join date : 2012-04-04
Age : 27
Location : Mexico

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptyMon Jul 16, 2012 5:17 am

Osecam se pregazeno,ljuta sam,ali mi je drago sto je napokon hladno.
Zelim da pobegnem negde daleko i da me niko ne nadje.
Back to top Go down
Mačkica ♥ Tom
"One Tree Hill"
Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 5000
Mačkica ♥ Tom


Posts : 6588
Reputation : 3
Join date : 2009-09-26
Age : 28
Location : ~♥ On the dark side of the sun ♥~

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptyTue Jul 17, 2012 1:24 pm

Danas sam se osecala okej ali pomalo tuzno bez razloga.Sada se osecam totalno ocajno,samo zelim da spavam jedno 10 dana i da zaboravim na sve...
Back to top Go down
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptyWed Sep 11, 2013 9:09 am

Fino sam.
Želim da je Isidora ovde.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptyWed Sep 11, 2013 9:49 am

Oteklo.
Da završim sa svim obavezama do polovine mjeseca
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 EmptySun Sep 15, 2013 7:14 am

Nostalgija tuče.
Želim da nađem crtani film Ostrvo s blagom, jer mi se gleda. A na internetu ga nigde ne mogu naći. :S
Back to top Go down
Sponsored content





Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kako se danas osećam i šta želim?   Kako se danas osećam i šta želim? - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Kako se danas osećam i šta želim?
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Danas me obradovalo...?
» Šta vas je danas iznerviralo?
» Šta vas je danas usrećilo?
» Šta vas je danas usrećilo?
» OĆETE RAT? DOBIĆETE RAT! Od danas počinje treći svetski rat!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Chat & Games-
Jump to: