OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?

Go down 
+18
¿coka?
LP.TLA
Majche Future Potter <3
Sanja94
~Perronita~
Haley James
~*K@t Von D *~
*Ana ♥ Brooke*
H-elly
jovanica1107
KingHaley
Haley
Baby C.
Pretty girl
Ivana voli Krajisnika ♥
guru_Pajoridža
P. Sawyer
B. Davis
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyMon Feb 08, 2010 8:39 am

First topic message reminder :

Sta mislite da li je razlog to sto su Sophia i Chad u stvarnosti bili vencani pa je on nju prevario pa je bilo malo cudno da moraju da glume u ljubavnim scenama?

Molim vas da vam komentari ne budu tipa: Zato sto su Lucas i Peyton sudjeni itd...
Drzite se teme,molim vas...!
Back to top Go down

AuthorMessage
~Perronita~
I Will Dare
I Will Dare
~Perronita~


Posts : 101
Reputation : 0
Join date : 2010-05-19

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyFri May 21, 2010 3:25 am

Eto super:)
Back to top Go down
Sanja94
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
Sanja94


Posts : 552
Reputation : 0
Join date : 2010-06-19
Age : 30
Location : Beograd

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 8:58 pm

Kako god bilo,na kraju uvek će biti zajedno Lucas & Peyton.A i treba baš su sweet.
Back to top Go down
Majche Future Potter <3
Search for Something More
Search for Something More
Majche Future Potter <3


Posts : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-06-15

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyMon Jun 21, 2010 5:05 am

Ja gledam tek prvu sezonu i vec sad msm da su Brooke i Lucas jedno za drugo. Peyton me mnogo nervira, Luke pokusava da joj se priblizi, a ona ga odbija.
Back to top Go down
LP.TLA
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
LP.TLA


Posts : 543
Reputation : 0
Join date : 2009-09-23
Age : 31
Location : Deep Ocean Vast Sea

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyTue Jun 22, 2010 12:25 am

To sa Chadom i Sophiom nema nikakve veze...Mark je uvek planirao da LP zavrshe zajedno,shto je vishe puta i naglasio u svojim intervjuima.Brooke i Lucas su imali slatku vezu ali to je samo srednjoshkolska ljubav koja nije potrajala,Lucas&Peyton su sudjeni jedno drugom,po meni.
Back to top Go down
¿coka?
The Show Must Go On
The Show Must Go On
¿coka?


Posts : 340
Reputation : 0
Join date : 2010-11-21
Age : 31

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyTue Nov 23, 2010 9:49 am

P. Sawyer wrote:
pa i jesu sudjeni..!

Lucas se prvo zaljubo u Peyton..
i nikada je nije zaboravio..

to sto je njemu Sophia vise odg. u stvarnom zivotu..nego Hil..
to je drugo..!

jedno je gluma..
a drugo zivot..!:)

Slazem se u potpunosti. :D
Back to top Go down
ßloodyßarbie
I Will Dare
I Will Dare
ßloodyßarbie


Posts : 149
Reputation : 0
Join date : 2010-12-07
Age : 26
Location : In hell,xD

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyWed Dec 08, 2010 10:13 am

Takav je scenarij
Ali zar nisu se pomirli Sophia i Chad...?Msm tako sma čula,xD
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyThu Dec 09, 2010 2:55 am

Po meni Lucas i Brooke nikad nisu bili neki par.
(Mislim da nije u redu što svi pominju tu neku vezu, tj. brak od 5 mj Chada i Sophie. Znači jedno je gluma, a drugo stvarni život! I u kasnijim sezonama su oni glumili zajedničke scene sasvim u redu. I netko je ranije spomenuo kako je drugo to što je u stvarnom životu Chadu više odgovarala Sophia i slažem se. Mislim to mi je najgluplja stvar uspoređivati. Kakve to ima veze? )

Ali veza Brooke i Lucasa je bila ona klasična srednjoškolska veza. Lijepo i slatko dok je trajalo, i oni su mislili da je to ljubav.
Mislim da je i stavljeno da oni budu u vezi samo kako bi se kasnije vidjelo kakav su par Leyton. <3
Jer Lucas & Peyton su EPIC!
I stvarno vjerujem da su od početka (od prve epizode) oni i trebali biti zajedno.
Ali i sami znamo koje su sve prepreke oni imali u svojoj vezi. Jer stvarno su ih imali puno. Veza im je bila baš dramatična. ali sve to opet da kad im se njihov san ispuni na kraju da im bude slađe.

Lucas je u 8. razredu napisao Haley: Peyton Sawyer will become Peyton Scott. Nije spominjao Brooke.
Zapravo on je uvijek spominjao samo Peyton. Oduvijek ju je volio, kako sam kaže, odkad ju je prvi put ugledao.

Zato mislim da je veza Brukas bila još samo jedna turbulencija na putu ka ostvarenju konačnog sna Leyton.

When all my dreams come true, the one I want standing next to me - it's you. It's you, Peyton.

P: I have this dream where we're back in the hotel, and you propose to me. And every time I say yes.

L: It's just a dream, right?
P: It's my dream.


Quote :
Peyton, I’ve loved you since the first time I saw you, and this ring and these words are just simply a way to show the rest of the world what’s been in my heart for as long as I’ve known you. I love you, Peyton Elizabeth Sawyer, I always have and I always will”
”Lucas Scott. We’ve been through so much together and despite how confused I’ve been or lost I might have gotten, there was always you finding me and saving me. You deserve to be adored. So that’s what we’re gonna do, your baby and me. We’re going to adore you for years to come. I am so terribly in love with you, and I always will be.”

Quote :

”’Peyton Sawyer’ will become ‘Peyton Scott.’ Lucas wrote this in the eighth grade. I remember him talking about her constantly and not just in the eighth grade. In the ninth, the tenth and the eleventh grade. And finally, in our junior year, Lucas gathered up his courage and talked to Peyton for the first time, right here at this lake, and she was a bitch. He said, ‘Haley, I talked to her’ and when I asked him if the fantasy was finally over, if he could finally admit that Peyton Sawyer was human after all and he said, ‘No, Peyton Sawyer is not human, she’s an angel. And she’s my angel.’ I believe in true love, I believe in love at first sight, I believe love conquers all. That doesn’t mean there’s not gonna be hard days or difficult things to deal with, because there will be. But finding that person who does it for you and knowing that that person loves you back it just makes everything so much easier. ‘Peyton Sawyer will become Peyton Scott.’ That was the dream, and here we are, 10 years later and we will all get to witness a dream come true”
<3 <3 <3

Eh, to je ono pravo !!
Back to top Go down
Lucas Scott
I Will Dare
I Will Dare
Lucas Scott


Posts : 264
Reputation : 0
Join date : 2010-02-21
Age : 27

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptyThu Jul 28, 2011 10:23 am

P. Sawyer wrote:
pa i jesu sudjeni..!

Lucas se prvo zaljubo u Peyton..
i nikada je nije zaboravio..

to sto je njemu Sophia vise odg. u stvarnom zivotu..nego Hil..
to je drugo..!

jedno je gluma..
a drugo zivot..!:)
Slažem se potpuno.:) Ja više volim Brooke ali Peyton i Lucas su suđeni jedno drugom zaista.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 EmptySat Aug 31, 2013 12:33 am

Mislim da nije potrebno išta dodavati nakon Filipinog posta :D
Meni je nekako smiješno to što konstantno dovodite u vezu Brucas raskid sa razvodom Chad-a i Sophie. Leyton bi svakako završili zajedno, zato što je to bio Mrakov plan. Inače, meni je draga Brucas priča, zato što mi je najrealnija od svih ljubavnih priča u seriji (Leyton, Naley, Jeyton...)
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Sponsored content





Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?   Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno? - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Razlog sto Brooke i Lucas nisu zavrsili zajedno?
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Michael Copon i Kim Kardashian nisu zajedno
» 21 razlog zasto Brulian treba da bude zajedno
» Brucas-komentari
» Brooke/Lucas ♥ The Queen of Hearts
» Brooke, Julian, Lucas & Peyton || Season 8 Trailer

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: One Tree Hill :: Diskusije-
Jump to: