OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hej...

Go down 
+5
Baby C.
It's.Nina.Biatch
P. Sawyer
P.
Chaos7
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyWed Sep 25, 2013 4:23 am

First topic message reminder :

Pozdrav, ja sam novi clan... Iako sam dugo gledao neke stvari po ovom forumu dosta dugo me je mrzelo da se registrujem ali evo od danas sam i ja clan ovog foruma, pritom vidim da nemate nesto puno muskih clanova pa eto malo da imate i musku publiku... Volim dosta ovu seriju, jedina je koju sam odgledao celu, jer licno nemam ja vremena za gubljenje ali kada sam gledao OTH to je bilo po ceo dan od jutra do mraka (verovatno znate kako je :D ) Sto se tice same serije malo se pokvarila od kraja 5 sezone, ali takva konkurencija bila pa zato valjda... Nadam se da ovaj forum se nece ukasiti ja sam pristupio u njega kako bi vas podrzao da sto duze postojite, jer forumi u Srbiji se cesto menjaju (gase) na dve tri godine..
Back to top Go down

AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyThu Sep 26, 2013 4:16 am

Pa dobro, mi smo ovde u glavnom sve studenti ili tinejdžeri koji žive sa roditeljima i koji baš i nemaju novca za takve stvari..ili roditelji ne dozvoljavaju da se tako sastaju sa "strancima", iako ti stranci znaju njihovu decu bolje od njih ;D Mada, meni ne bi bio problem da dođem do BG-a, s obzirom da sam iz NS-a x D ali ima dosta njih iz Bosne, Makedonije, Crne Gore, i drugih delova Srbije kojima je BG daleko :) mada, ko zna, možda se dogovorimo da se skupimo za 20. godišnjicu serije x'D
Zanimljivi smo mi x D samo nas škole i fax-ovi ometaju, pa često opadne posećenost forumu..i onda moram da radim ono što je Hadžera ranije spomenula x D
Ti bodovi se dobijaju aktivnošću fanova ili platiš x D tako da možda jednog dana ovaj forum ponovo "zasija" pa vratimo domen :)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyThu Sep 26, 2013 4:22 am

Ma ne ok, ma da kazem ti mnogo foruma i ostalih skupina na internetu to radi... Pa dobro mozda se nekad vratite na staru slavu...
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyThu Sep 26, 2013 7:46 am

Ni ja ne mislim da je nemoguće, ali bi nas se na kraju, najverovatnije, vrlo malo pojavilo. Ne znam zbog čega imam takav osjećaj. Onda bi se mogli dogovoriti da mi koji smo već došli idemo na vrata članova koji se nisu pojavili : P
Sofija, šta tačno hoćeš da kažeš? Natjerat ćeš nas da plaćamo domen? D:
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
provincijalka
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
provincijalka


Posts : 550
Reputation : 1
Join date : 2013-08-29
Age : 28
Location : Proleće

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyThu Sep 26, 2013 8:19 am

Dobrodošao, zabavi se.
Btw, sviđa mi se spisak ličnosti koji te inspirišu. :-)
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyThu Sep 26, 2013 8:55 am

Pa dobro to kad bude sve ozbiljnije, uostalom ovaj forum je verujem opadajuc jer se ipak serija i zvanicno zavrsila pre vise od godinu dana, tako da sve manje ljudi je zainteresovano za seriju... Ali ako bude bilo prilike mogli bi neki rodjendan stvarno da uvelicamo negde, nekad ako drugi mogu mozemo i mi, jer ti forumi za koje znam da su to radili su mnogo manji od ovog... OTH mora da zivi ;S

Hvala jos jednom, pa otprilike su to oni koji me inspirisu ma da sam mogao da dodam jos nekog generala iz prvog svetskog i balkanskih ratova ili Kralja Petra Karadjordjevica 1... Inace jako volim istoriju i dosta je znam (valjda) :D Crnjanski je isto fin, on je bio pravi Srbin... A Branko Miljkovic je rodjen i ziveo u mom gradu :)Miroslav Antic Besmrtna pesma prelepa pesma!
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyFri Sep 27, 2013 7:07 am

Dobrodosao!Gledam ja kakav je ovo haos, kad ono! :D Jao mene taj Goku zanima xD Volis li animee? Cuj pederski..toliko foruma divnih i krasnih..oni su tu za razmenu misljenja i nova poznanstva :D Ja sam dosta ljudi sa foruma upoznala i skoro uvek se ispostavi da su to takve kraljine da nema vecih. Jaooo istorija!<3 Evo ti ovde dosta istomisljenika, lepo ces se ti ovde snaci ^^ Uzivaj!
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyFri Sep 27, 2013 2:00 pm

Na bilo kom forumu da se pojavim ja napravim haos veruj mi! Tako na jednom mirnom usporenom forumu gde su se svi znali vec dugo sam napravio, malo im je smetao ali posle su skontali da moraju malo da se "modernizuju" :D
Obozavam lik i delo Gokua :D Anime bas i ne volim, ali ako je dovoljno gledao sam Naruta (ne sve) Digimone (dok sam bio klinja ali i dalje ih volim jer mi je bio jedan od omiljenih crtanih filmova) i naravno Zmajevu kuglu, mozda jos par nekih... Ma da u kuci imam sestru koja je odgledala sve Naruto epizode i ceka sad da izlaze nove (polako) :S
Pa jeste malo pederski ja ovde kao musko da upadam ko da sam otiso direktno na forum Ana.rs (prvi zenski forum u Srbiji) :D jednostavno sam se razmisljao i skontao da mi prija zensko drustvo vise od muskog (barem ovako u brifinzima, ovde moze i koja pametna da se uvati ;S ) Jeste nadam se da cemo se lepo druziti, i argumentima ubedjivati.. Dosta istomisljenika, hmm.. videcu jos nisam poceo da pricam tako da, jos nije sve sigurno :D Sta i ti volis istoriju? :) Koji deo najvise?
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 1:25 am

HAHAHAHAHAHAHA jao Ana, najjaci forum xD Ja sve sto me zanima, ja tamo pronadjem :'D I veruj da i tamo ima muskaraca..zato je i zanimljivije.
Pa da, to je neki standard da tako kazem.Digimoni, ZK, Naruto... Ja ih sve volim :D
Volim istoriju i mislim da svako treba da je zna. Zbog opste kulture i prosirivanja svesti. Najvise stari vek i nacionalnu istoriju :)
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 3:21 am

Pa znam, i ja sam clan Ana.rs ali samo zbog jedne teme sam bio tamo.. Pa znam mladjane devojke tamo idu i pitaju starije za savete, svacega sam se ja tamo nagledao :D Ma da svi ih vole koji su poceli da gledaju, uostalom ja sam okruzen sa ljudima koji citaju mangu i(li) prate anime tako da...
Normalnon meni je bilo bas cudno kada mi je jedan drug koji je isao u skolu Car Konstantin rekao na moje pitanje ko je on, sta je vazno uradio itd.. nije znao nista da kaze... :S Normalno da je to stvar opste kulture i u drustvu me smatraju zivom enciklopedijom, ali ne samo zbog istorije vec zato sto se u "sve mesam" :D Tako da mi je opsta kutltura dosta siroka i time se ponosim (jedna od redjih stvari :D ) Pa fino po meni covek ko ne zna svoju nacionalnu istoriju, zaista ne znam sta predstavlja.. Ja volim dosta ovu "modernu istoriju" iz razloga sto sam monarhista pa onda volim Karadjordjevice itd.. Ali naravno i Nemanjice i pre toga staru Grcku (to ja i moja sestra obozavamo :) )
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 9:29 pm

Jao znam :'D Ja kad vidim neke nove teme, prosto ne znam da li da se smejem ili da placem sta ljudi pitaju.Mada bolje pitati i nauciti, nego da ne znaju i posle prave gluposti.
To je super!Mi trenutno bas sad radimo Karadjordjevice, dobro presli smo ih.Dobili smo novog profesora koji je fantastican. :D
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 11:33 pm

Pa fino, to znaci da ides u gimnaziju jel da? Iz kog si grada? Kako fantastican?! :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 6:52 am

Da, cetvrta godina. Beograd. Tako, covek je kralj! Prica sto na sat, sve zna iz istorije, pokrece nam vijuge, ne da nam da ga ne slusamo prosto! Pita te cele godine sve od pocetka i tako lepo i naucis i duze ti informacije ostanu u glavi. :D
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptySun Sep 29, 2013 9:54 am

Predpostavljam prva ili peta gimnazija :P :D Pa super kod mene uvek bili neki bezveze sto se ne interesuju mnogo iako si takmicar na pitanje obicno ne dobijem pravi odgovor, tako da vise su na foru samo ispredaju i dovidjenja... Inace iz kog dela Bg-a si?! Samo nemoj da mi kazes Rakovica ili tako nesto, jer oni su Beogradjani kolko sam i ja Beogradjanin :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 6:29 am

Nope, ja sam jos gori streber :DD Salim se..Filoloska. Sve je to Beograd a i nije xD Novi Beograd..dovoljno beogradski? :D
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 6:52 am

Novi Beograd, pa jeste (onako) :D Ja imam dva brata tu kod Usca odma zive, one zgrade :) I kako je tamo u Beogradu?! :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 7:14 am

Zivo xD Doduse ovih dana pada kisa, sav se usivio, dodje mi da se ubijem koliko je smorno i tmurno. Inace uvek ima nesto i ko i svi zivimo za vikend xD
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 7:25 am

Pa fino.. Malo vam je i siv grad i kad ne pada kisa i kad nije oblacno no dobro, (previse betona) :)
Pa dobro, verovatno odma da se skokne do Stefan Braun-a,Plastika,Magacina i ostalih seljanija :P
Inace fora svaki put kad sam bio u Bg-u padala kisa xD
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 7:38 am

Skapirao Bg da si zapoceo putestvije njegovim trotoarima pa recio da place :P Salim se ja malo, al ne dam na grad, bas ga volim :D Inace isao si Brankovim mostom..koja strana ti je lepsa, leva ili desna? Ja svakog dana tu prolazim i svaki put mi je lepsa ona koja ne gleda na Pobednika.
Nije, nemas pojma : P Bar u Bgu ima toliko mesta za izlazak..ja volim da odem s vremena na vreme, a u tim navedenim nikad bila..a vikend se ceka jer nema skole, ima dosta drustva i uzivanja u spavanju <3
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Sep 30, 2013 7:56 am

Ma kontam te skroz :D Nece devojka glavu da izgubi na nekom od pomenutih ili tip od 45 godina da joj se udvara :S -.- Kornjaca vam je dobro mesto (y) Ma izgleda da me Bg ne voli... Ma ni ja na Nis ne dam, ali ne kazem da nema mane (a ima velike) Valjda jesam, licno Beogradski mostovi ne poznavam (namerno tako napisao da ne mislis aaa gledaj ga ovaj Nislija pokazuje odakle je :D ) sem onog Djilasovog od milijardu evra (svi gradjani Srbije a posebno Beograda su ga osetili) :D Ne mogu da kazem da nije lep, ali brate skupo je ko djavo! Inace ako mislimo na isti most (a ne znam dal mislimo na isti) lepse mi je kada gledam na ovamo prema ovom novom mostu (valjda ista strana kao i tebi) :)
Pa naravno i ovde je ista situacija, malo druzenja malo spavanja malo ucenja (ovaj ne to) malo ubijanja vremena i sjajan vikend! :) Da definitvno imate dosta mesta pre svega za setnju a ja volim da setam! :)
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Oct 07, 2013 9:22 am

Ej Beogradjanko :P zaboravih da te pitam koji si blok? :)
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyThu Oct 10, 2013 12:28 am

Sto, da neces mozda da banes? xD
Ne znam ni sama :'D Selila sam se prosle godine i i dalje nemamo blok jer je to novoizgradjeno naselje. Blizu je blok 45 a i 61 xD

Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyThu Oct 10, 2013 12:37 am

Dobro je nisi u bloku 70 :D Sto da ne da vidim dal ste vi Beogradjani gostoljubivi?! :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyMon Oct 21, 2013 9:40 pm

Pa i blok 70 je tu blizu xD Jesmo :D Sad nam na razmenu dolaze neki Banjalucani :D
Back to top Go down
Chaos7
Search for Something More
Search for Something More
Chaos7


Posts : 74
Reputation : 0
Join date : 2013-09-25
Location : Ниш

Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 EmptyFri Nov 29, 2013 10:12 am

Blizu :S Pa dobro je sto tako cujem, posto obicno znam sve kontra :D Peace out :)
Back to top Go down
Sponsored content





Hej... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Hej...   Hej... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Hej...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Sve o forumu i članovima :: Predstavite se-
Jump to: