OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

  Leyton_TrueLoveAlways

Go down 
+12
P. Sawyer
zlocko malli
Taylor Cobain
fan of one tree hill
B. Davis
Shmiga
...*Bojana*...
guru_Pajoridža
Aimee Liam
P.
Vanja Scott
Leyton_TrueLoveAlways
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AuthorMessage
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyTue Jul 31, 2012 3:08 am

First topic message reminder :

Pitajte,ako vas nešto zanima :)
Back to top Go down

AuthorMessage
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyTue Aug 20, 2013 6:51 am


Nisam isla svaki dan, isla sam tri dana :) Mnogo mi je da idem svaki dan..em prasina, em ja ne pijem xD Isla sam zbog koncerata i luna parka xD Da, ja volim te adrenalinske voznje, mada je bilo preskupo :O
Ja ne znam kako neko moze da bude vegetarijanac ili vegan, ja prosto bez mesa ne mogu xD
Jao Hoseini ima novu knjigu, nikako da je procitam :(
Sta citas ovih dana?
Back to top Go down
Haley J.S.
Moderator
Moderator
Haley J.S.


Posts : 3177
Reputation : 1
Join date : 2010-11-23
Age : 31

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyWed Aug 21, 2013 1:32 pm

Gledas li TVD? :)
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyThu Aug 22, 2013 12:37 am

P. wrote:
hahaha, jao baš vam hvala, sad kad odem kod vas, znam gdje ću prvo svratit :DD
pečenje je glavno, vi možete da čekate, a ako budete dobri, možda i vama nešto donesem : P Bila je neka tema na taj fazon, gdje sam ja tumačila snove članovima : P A koliko znam, Sofija je bila poznata po tome da gleda u grah i kuglu, pa s njiom vidi za taj članak :D
Jesi čitala Khaled-a Hosseini-a? Ako jesi, koje knjige? :D
Mogli smo neku temu otvorit/napravit članak o pečenju, da postavljamo janjad na ražnju, džigarice i sl. i da diskutujemo i ocjenjujemo meso : P Samo ne znam imamo li vegetarijanaca na forumu, ali pretpostavljam da nemamo, jer da ima neko, znali bismo, sigurno :DD
[You must be registered and logged in to see this image.]
(isto vrijedi i za vegetarijance)
Hahaha xD
E,moraš ponovo uvesti tu temu,samo za menee :'D
Nisam :/ Imam još brdo knjiga svojih,koje nisam pročitala,ali ću ga pribeležiti,pa ću uzeti iz bibioteke nešto :) Kad ga već toliko voliš,mora da je dobar :D Preporuči mi koju knjigu da uzmem?
Hahaaha,biće to najposećenija tema na forumu,sigurno :DD Evo,oceni ovo(samo zanemari povrće,bespotrebno je : P) [You must be registered and logged in to see this image.]x D
Hahaha,ja još ni jednog nisam upoznala,pa ne bih znala xD

Ainlises wrote:
A jel si ti gledala Operaciju Trijumf?
Dap :D

...*Bojana*... wrote:

Nisam isla svaki dan, isla sam tri dana :) Mnogo mi je da idem svaki dan..em prasina, em ja ne pijem xD Isla sam zbog koncerata i luna parka xD Da, ja volim te adrenalinske voznje, mada je bilo preskupo :O
Ja ne znam kako neko moze da bude vegetarijanac ili vegan, ja prosto bez mesa ne mogu xD
Jao Hoseini ima novu knjigu, nikako da je procitam :(
Sta citas ovih dana?
Kad si išla? :) Skontala sam da si bila u petak i subotu x D Daa,koja je prašina,ja nisam mogla da verujem :O Ništa nisi pila?! o.O haha xD Ozbiljnoo? Pa da,to samo da zarade što više mogu -.- Na čemu si se vozila? xD
Ni ja ne mogu bez mesa xD Još sam čitala negde da ljudi treba da potpuno izbace meso iz ishrane :O -NEMA TEORIJE
Evo počela sam danas Odani,od Harlana Kobena :) A inače,baš sam dosta čitala ovog raspusta :D Još jednu knjigu od njega,dve od S.Šeldona,dve od N.Roberts,Zelenu milju,pre neki dan sam završila Sedam godina kasnije.. :3 Stižeš li ti da čitaš? :)

Haley J.S. wrote:
Gledas li TVD? :)
Da :D
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyThu Aug 22, 2013 5:28 am

ja ne bih da pričam dalje o vegetarijancima, šalu na stranu, neko bi se mogao uvrijediti :) A za to meso dajem 8,6, a i povrće mi je privlačno, možda jer nisam odavno jela : P Danas sam pravila makarone, stavila sam 4 litra hladne vode, kad sam shvatila da je hladna, bilo mi je mrsko da sipam novu, pa joj je trebalo oko 1 da provre... Sjetila sam se kad sam gledala seriju Hell's kitchen kako je neka genijalna cura rekla glavnom kuharu kako voda još nije provrela i on je pitao zašto, kaže ona jer sam stavila hladnu i ovaj sav začuđen i ljut pita zašto je to uradila, ona će na to 'mislila sam da hladna treba brže da prokuha' ... Enivej, pravila sam samo pola kese makarone od 500 g, a stavila toliko vode, ni sama ne znam zašto. Mislim da je sestra razmišljala o tome da naruči nešto dok moj specijalitet ne bude gotov. Na kraju sam zaboravila na njih i otišla da se kupam i onda sam počela da se derem 'makaroni!!' pa je sestri trebalo vremena dok me čuje jer je gledala seriju i imala slušalice =P na kraju sam uzela lonac i direktno iz njega jela jer tako neće imati uvida u to koliko sam pojela i nešto sam se bila zamislila, pa kad sam vidjela da je jedva malo ostalo, pokažem sestri i smijem se... Ona me pita je l' ti muka, a mene sramota da kažem da nije i da bih mogla još : P
The lames story of the day - treba da mi napravite nagradu :Đ
Ni slučajno ne izbacuj meso u potpunosti! Meso, tj. proteini iz njega ti treba za normalno funkcionisanje organizma i izgradnju ćelija. Moguće da se misli na nemasno ili manje masno meso, ali nećemo o tome :Đ Trenutno čitam Khaled-a "And the mountains echoed", pa sam zato i pitala! Samo sam pročitala Lovac na zmajeve i ta mi se mnogo dopala, a čitala sam nekad davno 1000 sjajnih sunaca, ali je nisam pročitala nisam do kraja jer sam uzela sa sajma kad sam radila i morala sam vratit' kad je završio, ali sam je nabavila nedavno, pa planiram da je ponovo pročitam u bližoj budućnosti :D
[You must be registered and logged in to see this image.] ?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
It's.Nina.Biatch
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
It's.Nina.Biatch


Posts : 939
Reputation : 1
Join date : 2013-08-06
Age : 30

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyThu Aug 22, 2013 6:14 am

Da li bi volela da se drugacije zoves ? I kako ?
Back to top Go down
http://bruno-mars.great-forum.com/forum
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptySun Aug 25, 2013 1:00 pm

Da, ja pivo ne podnosim xDVino volim i belo i crno i to je ono sto mogu da pijem i da se ubijem  od  jedne case xDJer inace ne pijem xDVozila sam se ove godine na spidiju i enterprajzu, a inace sam prethodnih godina isla i na sve ostalo..kamikaze, onaj rejnbou, brodic..na autice nisam htela da dajem pare kad kod mene u selu ima vasar sa boljim auticima za 50 din..a voznje su ovde preskupe stvarno...prosto mi bilo zao posle..mogla sam na dve kafe otici xD
Jao blago tebi, ja samo jednu knjigu ovog raspusta procitala i to zato sto nista drugo nisam imala -.-...ne stizem ni da spavam..po ceo dan sam negde..i uvek budem ona koja prvog dana skole kad nas pitaju jeste li se odmorili prva kaze NISMO xDuzas..valjda cu od srede da se naspavam malo pred skolu..sad cetvrta godina, ajooj
ahahahah Hadzera kuvarica :DBitno da si se ti najela :DA meso je meso <3Meni je Haled odlican, bas cu tu novu da procitam.
Back to top Go down
It's.Nina.Biatch
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
It's.Nina.Biatch


Posts : 939
Reputation : 1
Join date : 2013-08-06
Age : 30

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyMon Sep 09, 2013 1:13 am

Omiljena pesma i spot od Bon Jovi-a?
Back to top Go down
http://bruno-mars.great-forum.com/forum
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 EmptyMon Jul 21, 2014 5:41 am

P. wrote:
ja ne bih da pričam dalje o vegetarijancima, šalu na stranu, neko bi se mogao uvrijediti :) A za to meso dajem 8,6, a i povrće mi je privlačno, možda jer nisam odavno jela : P Danas sam pravila makarone, stavila sam 4 litra hladne vode, kad sam shvatila da je hladna, bilo mi je mrsko da sipam novu, pa joj je trebalo oko 1 da provre... Sjetila sam se kad sam gledala seriju Hell's kitchen kako je neka genijalna cura rekla glavnom kuharu kako voda još nije provrela i on je pitao zašto, kaže ona jer sam stavila hladnu i ovaj sav začuđen i ljut pita zašto je to uradila, ona će na to 'mislila sam da hladna treba brže da prokuha' ... Enivej, pravila sam samo pola kese makarone od 500 g, a stavila toliko vode, ni sama ne znam zašto. Mislim da je sestra razmišljala o tome da naruči nešto dok moj specijalitet ne bude gotov. Na kraju sam zaboravila na njih i otišla da se kupam i onda sam počela da se derem 'makaroni!!' pa je sestri trebalo vremena dok me čuje jer je gledala seriju i imala slušalice =P na kraju sam uzela lonac i direktno iz njega jela jer tako neće imati uvida u to koliko sam pojela i nešto sam se bila zamislila, pa kad sam vidjela da je jedva malo ostalo, pokažem sestri i smijem se... Ona me pita je l' ti muka, a mene sramota da kažem da nije i da bih mogla još : P
The lames story of the day - treba da mi napravite nagradu :Đ
Ni slučajno ne izbacuj meso u potpunosti! Meso, tj. proteini iz njega ti treba za normalno funkcionisanje organizma i izgradnju ćelija. Moguće da se misli na nemasno ili manje masno meso, ali nećemo o tome :Đ Trenutno čitam Khaled-a "And the mountains echoed", pa sam zato i pitala! Samo sam pročitala Lovac na zmajeve i ta mi se mnogo dopala, a čitala sam nekad davno 1000 sjajnih sunaca, ali je nisam pročitala nisam do kraja jer sam uzela sa sajma kad sam radila i morala sam vratit' kad je završio, ali sam je nabavila nedavno, pa planiram da je ponovo pročitam u bližoj budućnosti :D
[You must be registered and logged in to see this image.] ?

Uđem ovde i prvo što vidim je tvoj post sa hranom, naravno  :P 
Kad smo kod hrane i kulinarskih sposobnosti, pravim sutra i ručak i dezert, pa ću da ti pošaljem da balaviš :P :P A možeš i doći da probaš, slobodno
Inače, odavno sam ti rekla da t kuvanje nije jača strana i da ti je suđeno da ti muž bude kuvar, jer kako ćeš inače jesti? ahahah Ali bitno da se trudiš :Đ I onako ne stigne to daleko, eventualno do sestre  :DD Šalim se ja malo
Čitaš li, ili samo lenčariš i jedeš? :P Ja jedva dočekah upis da se uhvatim neke knjige, ali sam tek jednu stigla da pročitam, to će se, nadam se, uskoro promeniti

It's.Nina.Biatch wrote:
Da li bi volela da se drugacije zoves ? I kako ?
Zapravo mi je ime jedna od retkih stvari koje volim kod sebe, tako da ne bih :)
A tiii?

...*Bojana*... wrote:
Da, ja pivo ne podnosim xDVino volim i belo i crno i to je ono sto mogu da pijem i da se ubijem od jedne case xDJer inace ne pijem xDVozila sam se ove godine na spidiju i enterprajzu, a inace sam prethodnih godina isla i na sve ostalo..kamikaze, onaj rejnbou, brodic..na autice nisam htela da dajem pare kad kod mene u selu ima vasar sa boljim auticima za 50 din..a voznje su ovde preskupe stvarno...prosto mi bilo zao posle..mogla sam na dve kafe otici xD
Jao blago tebi, ja samo jednu knjigu ovog raspusta procitala i to zato sto nista drugo nisam imala -.-...ne stizem ni da spavam..po ceo dan sam negde..i uvek budem ona koja prvog dana skole kad nas pitaju jeste li se odmorili prva kaze NISMO xDuzas..valjda cu od srede da se naspavam malo pred skolu..sad cetvrta godina, ajooj
ahahahah Hadzera kuvarica :DBitno da si se ti najela :DA meso je meso <3Meni je Haled odlican, bas cu tu novu da procitam.
Hoćeš li ići i ove godine? :) Eto, kao što se da videti, godinu dana mi treba da odgovorim xD
Kako provodiš ovaj "najduži rasput u svom životu"? :D

It's.Nina.Biatch wrote:
Omiljena pesma i spot od Bon Jovi-a?
Auh, veoma teško pitanje. Recimo [You must be registered and logged in to see this link.]

Back to top Go down
Sponsored content





 Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Leyton_TrueLoveAlways     Leyton_TrueLoveAlways  - Page 9 Empty

Back to top Go down
 
Leyton_TrueLoveAlways
Back to top 
Page 9 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: