OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ...*Bojana*...

Go down 
+13
zlocko malli
Vanja Scott
Shmiga
P. Sawyer
Rachel Gatina.
Brooke P.Davis
fan of one tree hill
Mačkica ♥ Tom
Leyton_TrueLoveAlways
B. Davis
Aimee Liam
P.
...*Bojana*...
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySat Jun 23, 2012 5:36 am

First topic message reminder :

Jao pa ovo je zabavno xD
Prvi put ovo radim, ali valjda nije tako strasno :D
Pa, pitajte ^^
Back to top Go down

AuthorMessage
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySat Sep 15, 2012 9:08 am

Mislim da treba Sofija da namjesti da vidiš taj dio, htjela sam joj reći da te postavi, ali pošto svakako ne znam šta će bit s forumom, a samim tim i sa novinama, ne znam ima li svrhe
Najdraži komučar/ka?
Čula sam za sladoled sa slaninom.. Amerikanci stvarno nemaju mjeru : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySun Sep 16, 2012 8:45 pm

Straaašnooo xD
Hahaha xD Ja još nemam ni jednu ocenu : P Al' več je pola njih počelo da propituje :O A tek je dve nedelje prošlo..
Jesi li dočekala komp? Sad više ne moraš da se biješ sa bratom,pa će ti biti dosadno xD
A supeer :) Što se i ti nisi prijavila za tu stipendiju(ili šta je to već xD)?
Phahahaha,ne mogu da verujem xDD Je l' bi ti probala taj sladoled? :D
Daaa,tako je i meni bilo u prvom polugodištu druge godine..a ja volim da brbljam,a ona pored mene usta ne otvara xD
:OO Mi smo dobili samo logiku,ustav dobijamo u 4.,a psihologiju smo imali u 2.
Prevođenje? Nisam ni znala da taj predmet postoji u srednjoj xD To nešto vezano za engleski,ili..?
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyTue Sep 18, 2012 1:42 am

Jesi li polozila vozacki?
Kako je bilo?
A da pitam...tvoj je brat mladji ili stariji od tebe????? :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyWed Sep 19, 2012 8:56 pm

H-Ako sam dobro razumela mislis na komicara i komicarku? xD
Jensen Ackles xD <3 i Emma Stone mi je urnebesna XD
Vazi :)

Andjo- ma kakvi, ali evo jutros sam ustala ranije da mi ne moze nista muahhahaha xD
Pa jer nemam toliko znanje engleskog XD Ucim ga od prve srednje prakticno, jer u osnovnoj nista nismo radili, ali sam imala zelju da naucim, pa sam upisala ovu skolu. Sada imamo dva predmeta vezana za engleski sam i mnogo smo napredovali..a za drugu i prvu godinu ne bih bas rekla to..a i najveci razlog zasto ne, jeste jer bih se razocarala da sam prosla, a da me mama ne pusti(a ne bi me pustila xD)
Boze sacuvaj, nema sanse xD Ne volim slaninu ni ovako, a kamoli u sladoledu xD
Da, prevodjenje nam je novi predmet i imamo ga samo u trecoj..dosadan je..prevodimo neke glupe tekstove iz Gardijana, Tajmsa i tako toga..ali bar prosirujemo fond reci i idioma, tako da je korisno :)

Maro- Vozacki polazem oko 20. oktobra :D
Casove imam skoro svakog dana i prezadovoljna sam :D Vozim vec po putu i maltretira me sa skretanjem i brzinama, ali uspevam xD
Mladji..sad ima 11 godina :)
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySun Sep 23, 2012 9:20 pm

I ja ih volim!! meme1
Sviđa li ti se lektira za ovaj mjesec? :D
Ja sam upravo shvatila da mi jer rok do slijedeće sedmice da pročitam knjigu koji još nisam ni nabavila -.-
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyWed Sep 26, 2012 6:20 am

Um mi smo poceli da radimo Cvece zla i ja jos nisam krenula da citam xD Nisam bas tip za poeziju i bas me zamara sto radimo svu tu analizu..ali sta da se radi..ljudi ja da se javim samo, u guzvi sam gadnoj, doci cu za vikend da kuckam vise :*
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyWed Mar 06, 2013 12:02 am

Bojana sto te nema na forumu??? Hmmm
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySat Mar 09, 2013 2:19 am

xD Ne znam, zamorno mi postalo da kuckam svakog dana xD Uvek mi bude zao da prestanem skroz da dolazim an neki forum, ali se to nekako uvek desi na kraju :( Ne mogu sve vreme da budem na kompu..a ja kad zasednem, ne mogu da se odvojim xD Sad sam dobila mail i setila se da nisam bila mesecima ... pa rekao ajde da obidjem malo :D Nisam ni odgledala jos tri hil do kraja..nikako da stignem sve..zvuci bzvz, ali stvarno je tako... kako si ti Sofka? Vidim ja tvoje grupe po fbu, uclanila sam se u neke sto si slala xD
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySat Mar 09, 2013 10:54 am

Znam kako ti je xD
Evo nije loše, počela sam da gledam ponovo OTH pa reko ajde da obnovim forum ;D
Malo učim, malo visim na fejsu, tviteru i tumblru..i tako :D
Kako to da još nisi odgledala OTH?! o.O
Do koje sezone/epizode si gledala? :)
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyWed Jul 24, 2013 12:34 am

...*Bojana*... wrote:
Ne mogu sve vreme da budem na kompu..a ja kad zasednem, ne mogu da se odvojim xD
E,i ja isto tako xD
P. Sawyer wrote:

Kako to da još nisi odgledala OTH?! o.O
Do koje sezone/epizode si gledala? :)
? :)
Baš sam pre neki dan naišla na početnoj na fb-u na tvoje slike..čini mi se da si se dosta promenila u odnosu na onu sliku koju si ovde postavila.. :)
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySat Aug 17, 2013 7:18 am

^ Stalker : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyMon Aug 19, 2013 8:41 am

ahahahah :D de ste ljudi? :D pozdrav veliki od mene :*
Nemam pojma sta sam postavljala..ali verovatno da su to stvarno stare slike bile xD mogu ja ponovo da postavljam xD
negde sam na polovini osme sezone xD imam jos spn da odgledam ovo sto kasnim, pa cu oth da zavrsim ^^
Vidi ovu Hadzeru, sto godina te nema, ili mene, ili obe xD Kako ste svi vi? :D
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyTue Aug 20, 2013 12:17 am

AAAAAAAAAAA,Bojana nam se vratilaaaaaaaaa excited 
:* 

O,pa nisam znala da i ti gledaš SPN :3 Dokle si stigla?
Kako provodiš raspust? Kako si? Ima li nekih nosvostii,dugo nisi bila ovde? : P
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyTue Aug 20, 2013 12:26 am

BOJANAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa je li moguće??? baš smo te neki dan spominjali! raspravljali o tome ko ima hrabrosti da ti se javi da nam dođeš : P ... (toliko o tome)
Je li te neko podsjetio ili si sama došla? :D Ja? Ovdje sam uvijek, ne znam gdje ste vi ostali : P I mora da si me pomiješala s nekim, te neke perverzije dovodiš u vezu sa mnom, pa još govoriš da me nema.. ycrazyx Ma slabo... trenutno uživam, nisam otišla da radim danas, pa razmišljam kako ću se suočit s posljedicama : P Nije ni to za svakog, ja ću se fino udat i izležavat po cijeli dan ( [You must be registered and logged in to see this image.] )
Šta ima kod tebe? Kako provodiš raspust? Vidim da i ti gledaš Supernatural :D Možeš onda spamovat sa mnom i Anđelom o njima : P
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyTue Aug 20, 2013 7:09 am

Kako bre ne gledam, to mi omiljena serija :D Pratim ima nekoliko godina vec xD..na poslednjoj sam sezoni..ovu nisam pratila sa Amerikom, nego sam sacekala cela sezona da se zavrsi, pa narezala i sad gledam :D Raspust provodim u zurbi i ludovanju xD Lepo mi je skroz, samo se nista odmorila nisam :O bila sam na moru u junu, pa kod babe u selu..sad cekam skola da pocne i da se vratim malo dosadi XD
Nisam bila sto godina, ali Sofija, svaka joj cast, ona me uvek vrati xD
Znaci ogovarali ste me, strasno :P AHAHHAHAHAHA ne ujedam (jeste da volim da jedem, ali kanibal bas nisam :P) Jeste, Sofija mi poslala na fejsu poruku :D Ocu da spamujem o spnu uvek, samo kazite gde :DD sta si pocela da radis? Ja se pre nekoliko dana vratila iz sela, sad cu i ja soj cv da saljem pa mozda nadjem neki poslic :D
Back to top Go down
Ainlises
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Ainlises


Posts : 1094
Reputation : 0
Join date : 2012-01-20
Age : 32
Location : ღ El Internado Laguna Negra ღ

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyTue Aug 20, 2013 7:28 am

Koje sve serije pratis?
Back to top Go down
http://www.bruno-mars.biz/forum
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyWed Aug 21, 2013 9:49 am

Breaking bad-na poslednjoj sezoni
Supernatural-takodje
TVD-sve odgledala
True Blood-peta i sesta nepogledane
OTH-na 8.
Seranovi-to nema, pojma..Gilje i Tete su se smuvali xD
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyThu Aug 22, 2013 12:17 am

Ja sam počela sad da pratim,mislim da nema ni mesec dana : P Ali tako mi je supeeer serija :3 Možemo spamovati gde god hoćeš xD U tvojoj,Hadžerinoj,mojoj,SPN temi..čak i u Sofkinoj XD : P
Ma baš te briga,bolje da si zauzeta,nego da se dosađuješ : P
Ko/šta ti je obeležilo ovo leto?
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyThu Aug 22, 2013 5:21 am

hahah, kad smo kod toga, jesi li gledala Hannibal-a? :D Imamo posebnu temu u kojoj te ogovaramo : P Ma to sam preko tatine firme radila, ništa zvanično, samo uletim kad nema niko drugi da pati, mislim radi =P Sretno btw!
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
It's.Nina.Biatch
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
It's.Nina.Biatch


Posts : 939
Reputation : 1
Join date : 2013-08-06
Age : 30

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyThu Aug 22, 2013 6:15 am

5 najboljih bendova, po tebi ? I za svaki napisi pesmu koju najvise volis ?
Back to top Go down
http://bruno-mars.great-forum.com/forum
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySun Aug 25, 2013 12:50 pm

Ovo je prvo leto da imam decka i to je ono kao r u crazy vaaaaa i i dalje se pitam jesam li prsla, ali kazu mi ljudi da sam se zaljubila i eto..cudan je ovaj zivot, ali ajde ne zalim se xDMoji prijatelji naravno..moje drugarice sa kojima sam isla na more...neke lude avanture po gradovima, pecanje koje sam prvi put probala, Paralija, grcka muzika i ljudi ludaci, GIROS<3, salsa, breaking bad, sedam dana bejah sama bez roditelja xD..ma svasta nesto XD Ovo leto mi je bas bilo odlicno :DMoze, moze, evo pisem svuda o spnu : DDD

Kakav crni Hanibal XD Ju, posalji mi tu temu ogovaracku : P Aha, ma posao je posao, sve je to iskustvo i super :Dfala :D

Joj bendovi..ja vise ne znam ni sta slusam xD
Papa Roach-take me, scars
Three days grace-pain, let it die
nickelback-someday, burn it to the ground
ova tri najvise slusam i skupljam pare za Budimpestu i nicelback koncert xDU poslednje vreme sve vise slusam pojedince :D
A juce i prekjuce sam imala punoletstva..slusala sam Marija, Marija vino mi noc prija..luckasta si ti takav sam i ja i glavobolja od vina a nigde aspirina..e, pa..nakon toliko sati toga..slusace se Jamiroquai, nesto od gore pomenutih i bilo sta sto ne kaze "Ja baraba sve je dzaba, ukrascu te moja vilo"
Back to top Go down
Baby C.
"One Tree Hill"
...*Bojana*... - Page 8 5000
Baby C.


Posts : 11654
Reputation : 3
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Location : With Ian :D

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyMon Aug 26, 2013 4:29 am

Jel pratis neke blogove ? :)
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyMon Aug 26, 2013 10:00 am

Je li to onaj s profilne? Ako nije, bila bih zabrinuta za ozbiljnost vaše veze, da sam na njegovom mjestu : P Ako jeste, preslatki ste, bar na slici :DJoj zvuči super, posebno pečenje <3
hahahha, znači niko ne može spomenut grčku, ili giros (pivo tu i tamo) da ja ne počnem pjevati ovo:

Vjerovatno si to slušala dok si išla tamo : P Mislim da sam tu pjesmu svima slala... Kako ti Hannibal ne zvuči obećavajuće?  : P Ja ti toplo preporučujem da pogledaš, ja sam oduševljena, a inače ne volim krimi serije.
hahaha jao kakve su ti to pjesme, draga Bojana... : P Nije da osuđujem, ali kako možeš? :DD
Evo ti poslušaj nešto normalno:D

Sam/Dean?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptyThu Aug 29, 2013 1:49 am

Nisam do sada pratila blogove, ali sam pocela da se interesujem za studije u inostranstvu, pa sam ubacila nekoliko blogova ljudi koji su tamo da pratim sve to :D
Jeste, to je onaj sa profilne, dzindzer :P
Aahhahah meni je u Grckoj bilo fantasticno i isla sam prvi put :DKakve sam sve budale upoznala pa to nigde nema xDahahhahaha cuj pesmu hahaha :DD Dodji u Grcku da jedemo giros..kupio sam celu prodaaavnicu za moju famiiliju...Grkinje su dobre, Srpkinje jos bolje..jao :'D I prvi put ovo cujem xD
Zvuci obecavajuce, samo sto nemam sad vremena da gledam to :/Morala sam..uzivo neka pevaljka i "pevac" koji su unistili svaku boziju pesmu ako je to uopste moguce s obzirom da se tadi o pesmi tipa OD VINA OD VINA NIJE OD KARMINA, TA MRLJA CRVENA JOS SI MI JEDINA ..uh.
Dean :DJer je kralj totalni i obozavam kako se postavlja prema ljudima koje voli i odnos sa Cassom i Lisom i sva zrtvovanja i uloga big brothera koja mi je uvek bila urnebes jer je Sam dve glave visi :Pa i sad kad je Jared ostario, to se vise ni fizicki ne uocava toliko xDVolim ih obojicu u principu, samo su Jaredu stavili takvu ulogu da ga ponekad zamrzis, ali mi je i Sam isto tako drag.. omiljena braca ikad <3Komp mi strasno baguje, pa cu ovu drugu pesmu poslusati kad se smiluje i dopusti mi.
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 EmptySun Sep 01, 2013 3:11 am

hahaha, jao zar ga tako zoveš, mogu mislit šta mu radiš : P Pjesma je najbolja, uvijek pjevam 'Dođi u Grčku, dođi, dođi u Grčku" : P HAHAHAHA jao teksta :DD
Slažem se, meni je isto Dean malo draži, jer sama radnja serije to tako nalaže, mi nemamo ništa s tim, ali mi je Sam isto drag i često mi ga je žao jer je budala, pa stalno neke gluposti pravi : P Mislim, nije ni Dean svetac, ali Sam kad pogriješi, baš napravi neki belaj ogromnih razmjera...
jesam li ja tebe pitala šta si upisala btw? jer sad vidim da si napisala da se interesuiješ za studije u inostranstvu...
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
Sponsored content





...*Bojana*... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ...*Bojana*...   ...*Bojana*... - Page 8 Empty

Back to top Go down
 
...*Bojana*...
Back to top 
Page 8 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Otplacivanje banera-...*Bojana*...
» Otplacivanje seta avatara-...*Bojana*...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: