OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mark Schwahn: O Rachel i Leyton

Go down 
4 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Mark Schwahn: O Rachel i Leyton Empty
PostSubject: Mark Schwahn: O Rachel i Leyton   Mark Schwahn: O Rachel i Leyton EmptyThu Jun 14, 2012 4:50 am

One Tree Hill se završio pre više od 2 meseca, ali mi još uvek nismo završili sa tim. Zap2it su bili na ATX Festivalu i nisu mogli a da ne pitaju nešto Mark Švana.

Jedan od naših omiljnih sporednih likova, Rejčl (Danneel Ackles), nije spominjana u poslednjoj sezoni, uprkos njenom značaju u istoriji serije. Iako je na žalost bila u fazi narkomana, Mark kaže da je u njegovom umu Rejčel "spuštena na zemlju".
Mark Schwahn: O Rachel i Leyton Danneel-harris-one-tree-
"Rejčel je očigledno dobro", obećava Mark. "Ona će uvek biti dobro. Onaje vrlo lukava, a ipak , ima dobro srce i u odličnoj je formi".

Da su se stvari drugačije završile za Dena Skota, možda bi smo više viđali Rejčl u Tri Hilu. "Da je Den živeo, mislim da bi se Rejčl vratila i otkrila da nikada nije potpisala papire za razvod" kaže Švan. "On bi rekao: 'Moraš razumeti da sam ja sad siromašan!' a ona bi rekla: 'Da li misliš da nisam uzimala novac od tebe svih ovih godina? Imam sačuvano gomilu novca. Bićemo mi dobro.' To ja mislim o Rejčl. Ona je lukava, ona je divna, ona je dobro."

I onda, naravno, tu je ono drugo pitanje bez odgovora...gde su otišli Lukas i Pejton? Nije tajna da su Čad i Hilarie napustili seriju nakon što su pregovori sa studiom propali, ali nikada nismo dobili objašnjenje za odlazak njihovih likova iz Tri Hila.

Mark Schwahn: O Rachel i Leyton One-tree-hill-hilarie-bu
Pošto je kraj došao zbog biznisa (novca), ne Markovom željom i vizijom, odlučio je da ostavi fanovima dopusti da popune tu prazninu. Godinama kasnije, on i dalje ne govori ništa o njihovom prebivalištu.

"Ne znam da li to frustrira ljude da čuju ovakav odgovor, ali ne postoji odgovor kojim bi svi bili zadovoljno, i ja na neki način volim tu ideju", kaže Mark. "Ako voliš ove likove, popunićeš ovu prazninu bolje nego ja."

-A ako nisi voleo ove likove?

Mark se smeje, "Ako si mrzeo ove likove, možete da popunite praznine na veoma zadovoljavajuć način da održite svoju mržnju! To je veliki deo TV-a, gde je kao - ostavite ga otvorenim, jer kakvo god je vaše životno iskustvo i vaša strana gledanja, popunićete sasvim lepo."

Šta vi mislite o "praznini" vezanoj za Lukasov i Pejtonin odlazak? Kako bi ste je vi popunili? Kako su po vama oni živeli ove 2 i po sezone?
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
janchy000
Search for Something More
Search for Something More
janchy000


Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2012-06-14

Mark Schwahn: O Rachel i Leyton Empty
PostSubject: Re: Mark Schwahn: O Rachel i Leyton   Mark Schwahn: O Rachel i Leyton EmptyThu Jun 14, 2012 8:22 am

Pa, kada je Hejli pisala pisma Lukasu, uvek sam zamisljala Lukasa, Pejton i njihovu cerkicu kako citaju pisma u nekoj kuci na plazi...:D
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

Mark Schwahn: O Rachel i Leyton Empty
PostSubject: Re: Mark Schwahn: O Rachel i Leyton   Mark Schwahn: O Rachel i Leyton EmptyThu Jun 14, 2012 9:34 am

Ja Lucasa i Peyton zamišljam da su se nakon svih svojih putovanja i lutanja vratili u Tree Hill.
To je njihov dom, tu im je mjesto.. Pa da sva njihova dječica odrastaju zajedno. :)

Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

Mark Schwahn: O Rachel i Leyton Empty
PostSubject: Re: Mark Schwahn: O Rachel i Leyton   Mark Schwahn: O Rachel i Leyton EmptyFri Jun 15, 2012 8:42 am

Ja kada sam pogledala zadnju sezonu i kada je Jullian kupio staru Krooke-nu kucu zamisljala sam kako se i Leyton i mala Sawyer vracaju i Lucas kupuje staru Peyton-ini kucu i tako su svi zivjeli happily ever after :D I naravno tu je su i Naley i Jamie i Lydia u njihuvu predivnu kuca sa bazentom :D
Back to top Go down
Sponsored content





Mark Schwahn: O Rachel i Leyton Empty
PostSubject: Re: Mark Schwahn: O Rachel i Leyton   Mark Schwahn: O Rachel i Leyton Empty

Back to top Go down
 
Mark Schwahn: O Rachel i Leyton
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mark Schwahn: Hvala vam na svemu!
» Mark Schwahn nas podsjeca da gledamo OTH.
» Mark Schwahn o kraju serije
» "Shelter" - nova serija Mark Schwahn-a
» Mark Schwahn govori o povratku Lucas&Peyton u seriju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: