HomePortalSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

zlocko malli

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AuthorMessage
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: zlocko malli    Thu Apr 05, 2012 11:10 pm

First topic message reminder :

Pa navalite sa pitanjima?
Pitajte sta god hocete! Odgovaram na sve excited
Back to top Go down

AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: zlocko malli    Thu Aug 15, 2013 11:19 pm

pa to, da..tako je moje drugerice (sada bivsi decko) istetovirao S - Svetlana, i oni posle 2-3 meseca raskinuli..ali ce njemu zauvek ostati to na ruci..

Znam ^_^ ja ne volim tetovaze bez znacenja..npr neko cvece, sare i sl..ako vec hoces da se "obelezis" i da te to prati ceo zivot, onda to treba da ima neko znacenje :)

Hahahaha x'D meni to ne bi bio problem xD jedino ako bude jako bolelo XD

I jaaa obozavam :3 ja sam htela da ih uradim pre nego sto se osisam (posto sam imala jako dugu kosu) ali mi mama i tata nisu dali -_- tj rekli su mi da me nece primiti u kucu xD a sad mi je jako kratka kosa :S a i realno, je l' bi ti zaposlila advokata sa dredovima i tetovazama?! x'''D

_________________________One Tree Hill Balkan_________________________

[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:

Back to top Go down
http://facebook.com/oth.serbia
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan

PostSubject: Re: zlocko malli    Fri Aug 16, 2013 12:11 am

Ja sam gledala NY i LA ink i stvarno rade fantastične tetovaže :3
Je l' postoji neki citat koji bi istetovirala? :)
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Fri Aug 16, 2013 1:13 am

P. Sawyer wrote:
pa to, da..tako je moje drugerice (sada bivsi decko) istetovirao S - Svetlana, i oni posle 2-3 meseca raskinuli..ali ce njemu zauvek ostati to na ruci..

Znam ^_^ ja ne volim tetovaze bez znacenja..npr neko cvece, sare i sl..ako vec hoces da se "obelezis" i da te to prati ceo zivot, onda to treba da ima neko znacenje :)

Hahahaha x'D meni to ne bi bio problem xDjedino ako bude jako bolelo XD

I jaaa obozavam :3 ja sam htela da ih uradim pre nego sto se osisam (posto sam imala jako dugu kosu) ali mi mama i tata nisu dali -_- tj rekli su mi da me nece primiti u kucu xDa sad mi je jako kratka kosa :S a i realno, je l' bi ti zaposlila advokata sa dredovima i tetovazama?! x'''D

Kazu da kas radis na kostima onda bas bolii xd

Hahah meni je majka prvo bila kao bljak prljavo ovo ono a onda kao pa dbro bolje i to nego da stalno drzis vezanu kosu(sto ja radim) i tako sam odlucila da hocu samo jedan za pocetak x D

Hahaha ko zna sad je sve moguce ..Bila bi moderni advokat :D
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Fri Aug 16, 2013 1:13 am

Leyton_TrueLoveAlways wrote:
Ja sam gledala NY i LA ink i stvarno rade fantastične tetovaže :3
Je l' postoji neki citat koji bi istetovirala? :)
Sedim vec 15m i razmisljam o ovom pitanju x D i nemam ideju toliko stvari mi pada na pamet ali ne znam x D mozda kad bi tetovitala neki tekst tako nesto napisala bih samo " Se Fue " na zglobu rucnom C:
Back to top Go down
Ainlises
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Fri Aug 16, 2013 4:42 am

Zaboravila sam da ti kazem da je bila mnogo dobra epizoda sinoc...konacno neka epizoda da me nasmeje. Najjace je bilo ono kad su se u pola noci digli Hulijan, Ramiro i Gamboa i prerusili se u Magicne Kraljeve ili kako se vec zovu. Ramiro i Hulijan ulaze na vrata, zaticu Gambou, celog garavog u licu, on prevrne ocima i kaze "Bez komentara" umrla sam na tu scenu hahahahaha :D
A Rikardo i Hulija...premicasti su i presmesni..ko neka deca..kako pricaju o onom poljupcu, pa sve analiziraju do detalja ahahha da li je bio uzbudljiv ili nije i tako dalje xD
Back to top Go down
http://www.bruno-mars.biz/forum
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Fri Aug 16, 2013 4:52 am

Reyes Magos : D [You must be registered and logged in to see this image.]

Hahah Gamboa mukica dobio onog najgoreg x D A tako mi je bio mica tu nekako :D

A Ricardo i Julia smotani na kvadrat ,ali su premcasti : 3 Ja sam jedva docekala taj poljubac pocela sam da skacem i vristim od srece kad sam to gledala x D skroz su duse C:

Back to top Go down
Ainlises
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Fri Aug 16, 2013 8:45 am

zlocko malli wrote:
A Ricardo i Julia smotani na kvadrat ,ali su premcasti : 3 Ja sam jedva docekala taj poljubac pocela sam da skacem i vristim od srece kad sam to gledala x D skroz su duse C:
Ufff i ja bogami...:D

Jel slusas The Wanted?
Back to top Go down
http://www.bruno-mars.biz/forum
P.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: zlocko malli    Sat Aug 17, 2013 7:17 am

Spamerko, jedva sam našla o čemu smo pričai zadnji put : P
Znaaam, stalno se ubejđujem da cijenim to što sam na raspustu, ali mi nekad dođe zlo od svega i ne znam šta bih od sebe... : P Ali nađem ja neku seriju, pa me prođe ycrazyx 
Najranije sjećanje iz djetinjstva?

Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Sun Aug 18, 2013 5:22 am

Ainlises wrote:
zlocko malli wrote:
Ufff i ja bogami...:D

Jel slusas The Wanted?
Nene ali mi se svidela ona neka pesma koju si mi rekla nemam ideju kako se zove,ali sam je skinula x D

P. wrote:
Spamerko, jedva sam našla o čemu smo pričai zadnji put : P
Znaaam, stalno se ubejđujem da cijenim to što sam na raspustu, ali mi nekad dođe zlo od svega i ne znam šta bih od sebe... : P Ali nađem ja neku seriju, pa me prođe ycrazyx 
Najranije sjećanje iz djetinjstva?

Hahahha x D

Daaa ti bar mozes da gledas serije kad oces xd Ja ih gledam nocu kad imambrz net (a sad sam i to uspela da istorsim -.- )

Nz tacno koliko sam godina imala ali bila samm jako jako mala secam se samo detalja ali gledala sam sestru na nekom takmicenju iz atletike -skok bez motke i secam se momenta kada se ona zalece i preskace . Kazu meni moji da se oni toga ni ne secaju a ja se secam tako da eto hahaah x D
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan

PostSubject: Re: zlocko malli    Mon Aug 19, 2013 12:18 am

Šta znači Se Fue ? : P (ja glupa,a moram da pitam :P )

Kog dana na bf-u si se najbolje provela? :D
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Mon Aug 19, 2013 12:49 am

Leyton_TrueLoveAlways wrote:
Šta znači Se Fue ? : P (ja glupa,a moram da pitam :P)

Kog dana na bf-u si se najbolje provela? :D
Nisi glupa samo pitaj :)

Se fue - bi u mom slucaju znacilo otisao je x D

Najbolji su mi bili -cetvrtak i petak :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers

PostSubject: Re: zlocko malli    Mon Aug 19, 2013 9:37 am

Dubioza bila odlicna, Corba isto..mene Bajaga toliko smorio nesto..ne znam koji dan to bese o.O da sam ja zapravo stojecki zaspala :O A sta vi to spansko gledate? :O
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Mon Aug 19, 2013 10:45 am

Bojaaaaaaaaaaaaannaaa pa gde si tiiiii ? :D Nedostaja si mi ovde da caskamo o Internatu i tako : p

Slazeeem za Dubiozu i Corbu,a Bajaga mi se mnogo oduziiio nesto x D

Gledamo El Barco :D Obavezno pogledaj msm da ce ti se svideti i preporucujem ti Luna el misterio de Calenda :D
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan

PostSubject: Re: zlocko malli    Tue Aug 20, 2013 12:40 am

Ko je to otišao? :/Bezobraznik : P
Ja neću prežaliti što nisam bila na Čorbiii ;S A kad me neko nije ubio dok je bila Dubioza xD
U kom ste delu bile (i ti i Bojana x D),do bine,ili nazad?
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Tue Aug 20, 2013 12:47 am

Aaaa preduga je to prica xd 2 osobe su u pitanju xd

AAA posle Dubioze nisam mogla da stojim ..malo je falilo da frug pocne da me nosi ,nisam osecala noge x D

Ja sam bila tamo izmedju Amstela i Heineken-a - kod onih kobasica haha x D Negde na sredini,ali blize bini cini mi se x D
Djes ti bila ?
Back to top Go down
...*Bojana*...

PostSubject: Re: zlocko malli    Tue Aug 20, 2013 7:15 am

Ja isto kod amstela..kod onog sata s reflektorom, jer smo se nalazili sa nekim drustvom i jedva ih nasli posle..ja zaboravila na njih, Dubioza raspalili onu poljanu..ja sam toliko skakala..nikakav mi trening nije trebao..a prasina do kolena xDDD E, cula sam za el barco, obavezno moram to da pogledam..hahaha toliko vise nema spanskih serija, da mi drugarica danas javila "BOJANA, JAO POCINJE NEKA SPANSKA SERIJA NA PINKU OD JESENI" ja kao vazi, gledamo xD Zaboravicu jezik od ovih Turaka i indijskih serija -.- Sta ti gledas sad?
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Tue Aug 20, 2013 8:04 am

A znam znam gde si bila x D

Od one prasincine nisam vise mogla da raspoznam koje sam patike obukla haha x D

A bukvalno,ja se ne secam kad sam poslednji put odgledala neku bilo kakvu seriju u kojoj se prica spanski na tv-u ..vise ni meksicke serije ne pustaju .Sad samo turci i indijanci posizecu,ona Mala nevesta kad ce vise da umre? -.- 

Hahah a rekli su kao da dolazi novo iznenadjenje za sve ljubitelje telenovela -videla sam na fb-u ,a osecam da ce ispaliti u poslednjem momentu -nije kao da bih ih ja sad gledala,ali nedostaje mi da cujem "Yo soy tu MADREE" bar jojs jednom hahaha x D

Sad trenutno neki seriju koju je Hadzeri preporucio Milan,a ona meni "Rectify" :DDanas sam gledala prvu ep .. XD
Gledala sam Misteriju Kalende,ali sam odustala nemam dovoljno brz net da bih gledala online,a ne mogu da skinem 2s nemam vremena x D
Back to top Go down
...*Bojana*...

PostSubject: Re: zlocko malli    Wed Aug 21, 2013 9:57 am

Hm, prvi put cujem za tu seriju xD O cemu se radi? Ma ja tv bukvalno ni ne palim, osim vh1 da mi ne bleji tisina kad sam sama, jer mi je net toliko zabagovan da yt ne dolazi u obzir -.- ali znam za te turke i indijske jer ih pola moje familije prati i samo cujem jezike i kao neeeee..ocu spanski malo da cujem, pa makar onaj najgori xD
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Wed Aug 21, 2013 10:39 am

Ova sto je Milan preporuci Hadzeri,a ona meni jos uvek nisam sigurna jer sam tek pocela x D

A Misterija Kalende je bas dobra evo ti opis ..na hrvatskom je al bolje da ja ne prepricavam nesto cu izostaviti   Sara je sutkinja, koja se seli u gradić Calendu, u koji zajedno sa svojom kćeri adolescenticom Leire pokušava obnoviti svoj obiteljski život. Jedan zapanjujući događaj koji će ubrzo uslijediti uvjerit će Saru da Calenda nije tako mirno mjesto kako se to na prvi pogled činilo. Otkriva da mnogi njeni stanovnici nalaze objašnjenja za stvarne zastrašujuće događaje u starim legendama i pričama.
Nakon svog dolaska, Sara ponovo pronalazi svog supruga Davida, kapetana civilne garde, koji odlučuje nadoknaditi godine koje je izgubio služeći svojoj profesiji u dalekim i opasnim misijama. Dok je njena kći Leire buntovna i impulsivna tinejdžerica koju roditelji, kako bi joj dali novu šansu, prisiljavaju da u gradu ostavi sve do čega joj je bilo stalo: prijatelje, kuću, ples... U novom okruženju će otkriti Joela, misterioznog i tihog tipa, koji će je privući od prvog trenutka.

Znam kakav je osecaj kada net zabode i ne mozes nista da uradis meni je to svakodnevna prica : p
Slusaj spansku muzikuuuu :D
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan

PostSubject: Re: zlocko malli    Thu Aug 22, 2013 12:23 am

Haha xD Ja sam bila negde u nivou trećeg ulaza/izlaza,blizu sredine..na početku sam bila bliža bini :D A posle sam pobegla nazad,da ne nastradam x D
Jesi li pila neko pivo? xD
Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Thu Aug 22, 2013 1:00 am

Ko zna mozda smo se u onoj guzvi sudarile jednom haha x D

Pila sam mnogo piva hahaha x D Ja i drug smo uzimali jednom za nas dvoje,tako smo stedeli pare,mogli smo da probamo vise razlicitih i smanjili rizik od moguces napijanja haha x D

Ti ?
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: zlocko malli    Thu Aug 22, 2013 4:57 am

jesi li se ti raspravljala s nekim likom oko muško-ženskog prijatljstva na book forumu? : P zašto sam se toga sjetila? zašto nas vanzemaljci ne posjete i komuniciraju s nama, nego umjesto toga ukradu kravu? možda nisu probali piletinu
Vjeruješ li u vanzemaljce? :D

Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Thu Aug 22, 2013 5:16 am

P. wrote:
jesi li se ti raspravljala s nekim likom oko muško-ženskog prijatljstva na book forumu? : P zašto sam se toga sjetila? zašto nas vanzemaljci ne posjete i komuniciraju s nama, nego umjesto toga ukradu kravu? možda nisu probali piletinu
Vjeruješ li u vanzemaljce? :D
Uf ne znam ,znam da sam se raspavljala s nekim oko toga da nisam Edipalna devojcica haha toga se secam -nisam dugo posecivala taj forum xD -Znam da je liku bio nick Aladin ili tako nesto ahha x D

HAhahhaha ovo nije normalno ahahah *placem,al bukvalno* laugho 

Verujem da tamo negde daleko na nekoj maloj planeti postoji jedno zeleno bice koje ceka momenat kada ce da sidje i kaze nam "Zdravo" [You must be registered and logged in to see this image.]

a "pametni" ljudi ce pokusati da ga ubiju jer su glupi i ne shvataju da je to mica bezopasna koja ce nas jednoga dana ako se previse udomi pokusati da nas porobi -jer kazu da se otrvo cuva u malim bocicama- xD

*puklasam*
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: zlocko malli    Thu Aug 22, 2013 5:44 am

aa, na kraju samo došli do homoseksualizma, ni ja se ne sjećam kako :DD
svaki put kad bih mu vidjela nick, znam da bih se sjetila pjesme 'aladine, drug mi budi, svoju lampu mi posudi, da u školi budem glavna, djevojčica da sam sjajna' hit sa malog šlagera : P a gdje ću mu to reć, svakako je uvijek isticao u svakoj mogućoj prilici kako je on stariji od nas...
Baš takve ljude privlači onaj Dunjin forum, znam da je jednom prilikom neki lik od bukvalno nekih 50tak godina došao na forum i držao (pisao) nam predavanja i kritikovao nas ističući kako je on stariji...
ni ja ne znam kako sam došla do toga, znam da sam negdje vidjela sliku na taj fazon, pa sam dodala to s piletinom.. ja stalno pričam o piletini!! To sam upravo shvatila : P Nedavno sam negdje vidjela video gdje su pričali kako se ljudi čude što nikakva vanzemaljska stvorenja nisu stupila u kontakt s ljudima, a kako smo mi bezobzirni, kad vidimo crva na cesti zgazimo ga namjerno bez ikakvog razmišljanja o tome zašto smo to uradili
Zadnja knjiga koju si pročitala?

Back to top Go down
zlocko malli
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want

PostSubject: Re: zlocko malli    Thu Aug 22, 2013 6:06 am

Hahaha e tu pricu moram da vidim x D

P. wrote:
'aladine, drug mi budi, svoju lampu mi posudi, da u školi budem glavna, djevojčica da sam sjajna'
koji hitt aaa ja cu ovo da pevam ceo dann excited  !

AAA mrzi te koji pokazuju da su stariji kad su u mladjem drustvu -ceo zivot si mator,opusti se kad si s mladjima x d

Dobro pa nisu stavili nekog sitnijeg insekta -.-normalno da cu da zgazim crva,ne nego cu da stanem i cekam da on prodje xd msm bezosecajna sam ali -ja stanem kada vidim psa ili macku ili neku vezu zivotinju ali dati primer crva ne znam x D
A jbga ja msm da se vanzemaljci plase nas vise nego mi njih i da imaju negde gore svoje neka cuda pomocu kojih mogu da vide nas i onda oni kada vide kako smo mi u sustini zli ljudi(ne svi) onda ih strah da sidju x D

AAu nzm Poslendja vojvotkinja- Gabrijela Kim
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: zlocko malli    

Back to top Go down

zlocko malli
View previous topic View next topic Back to top 
Page 19 of 21Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next