OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! Empty
PostSubject: Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!   Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! EmptySat Jan 21, 2012 6:46 am

Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! 297290289413047751510153

"Ja sam veoma ponosna što smo uspeli da trajemo ovako dugo. Bilo je puno savršenih krajeva za seriju"


Zap2It: Sad kada je snimanje poslednje sezone One Tree Hill-a završeno, kako je bilo gledati svoje kolege kako jedan po jedan odlaze pošto su završili posao?

Bethany: Svako je rekao zbogom na zateturanoj sceni, svi smo se sa seta tako oprostili. Mi bi smo se oprostili sa Karen Cafe, ali ja bi ponovo snimala (drugu scenu) sledeće nedelje. Zahvalna sam na tome, jer na taj način, to nije bilo samo sve od jednom.

Zap2It: Šta misliš o dobijanju šanse za poslednju sezonu i prilici da se oprostiš?

Bethany: Ja sam veoma ponosna što smo uspeli da trajemo ovako dugo. Bilo je puno savršenih krajeva za seriju, ako se prisetite prethodnih sezona, ali drago mi je što ustvari nikada nije moralo da se završi, sve do ove godine."

Zap2It: Haley je prošla kroz mnogo toga tokom 9 sezona serije, od postanka muzičke zvezde, do toga da postane roditelj...dva puta. Šta sad misliš o liku koji si glumila?

Bethany: Uvek kažem da je to jedna od najboljih stvari, biti u ovoj grupi. Ponekad ste stvarno početak i sredina, a ponekad dobijate da olakšate životne priče drugih ljudi. Kada ste početak i sredina, zaista možete da opustite mišiće i uživate. A kada ste u drugom planu, imate puno slobodnog vremena, i niste potpuno posvečeni radu. Možete odlaziti i dolaziti.
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! Empty
PostSubject: Re: Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!   Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! EmptySat Jan 21, 2012 7:16 am

Mica...Jako je volim <3
Ne mogu da verujem da je ova zadnja sezonu... Jos mislim da ce da snimaju jos jednu :(
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! Empty
PostSubject: Re: Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!   Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! EmptySat Jan 21, 2012 7:28 am

Divna je..nju volim, a Haley ne volim xD
Zelim joj divnu karijeru posle OTH-a, i muzičku i glumačku.
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! Empty
PostSubject: Re: Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!   Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! EmptySat Jan 21, 2012 7:53 am

Ja volim i nju i Haley xD
I ja joj zelim sve najbolje i bas bi htela da je tacno da ce ona da glumi u filmu Save Haven od Nicholas Sparks. Predivna kniga i ona ce super da odglumi i mislim da ce to biti jako dobar pocetak u njenu karijeru kao glumicu
Back to top Go down
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! Empty
PostSubject: Re: Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!   Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! EmptyThu Mar 08, 2012 11:19 pm

LOCK!
Back to top Go down
Sponsored content





Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! Empty
PostSubject: Re: Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!   Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo! Empty

Back to top Go down
 
Bethany: Ponosna sam što ovoliko trajemo!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bethany Joy: A Little Hi!
» Bethany J.L.
» Bethany Joy
» Bethany se razvodi.
» Bethany Joy intervju.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: