OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 James Lafferty voli Harry Potter-a

Go down 
3 posters
AuthorMessage
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 3:05 am

James Lafferty voli Harry Potter-a 0111-james-laffertyob

James Lafferty volu Harry Potter-a, i druge činjenice koje niste znali o ovom macanu iz Tri Hila.

Glamur.com:
Kada je zvezda One Tree Hill-a, James Lafferty, svratio u našu kancelariju u septembru, svi smo pomalo bili šokirani. Mislim, ima li neko ko se bar u jednom trenutku serije nije "zaljubio" u njega?

Poslali smo našu Julie da ekskluzivno intervjuiše James-a, a on joj se otvorio pričajući o onome što dolazi posle finalne sezone OTH-a, o Victoria Secret katalogu(Šta?), njegovom filmu..ma, samo pročitajte intervju. :)

Julie: Dakle, to je to - poslednja sezona One Tree Hill-a. Kakav je osećaj?

James: Prvu epizodu smo snimili 2003. godine i bićemo emitovani do 2012. godine, dakle, to je devet godina! Sad kada je serija završena srećan sam što ću se malo odmoriti i razmislim o tome šta je bilo i šta će tek doći.

Julie: Da li si ikada gledao svoje stare epizode?

James: Da, s vremena na vreme pogledam. Stalno smo na SoapNet, što ja smatram smešnim i odličnim, jer mogu da uključim TV i gledam sve nas pre 6 godina i vidim koliko puno smo se svi promenili.

Julie: Da li se uvek setiš epizode kada je gledaš na TV-u?

James: To je načudnija stvar. Upalim TV i gledam neke scene i nemam osećaj da sam ikada bio tamo! To bi bilo kao da neko snima svaki dan tvog školovanja, i ti bi bio kao: "Ne sećam se da sam to rekao! Ne sećam se da sam to radio..", ali pretpostavljam da jesam, zato što je na TV-u.

Julie: Šta sledeće planiraš?

James: Počeću sa audicijama za uloge, što je ludo. Nisam imao pravih audicija več duže vreme, pa ću morati da se ponovo uhodam, da uđem u tu sobu i samo radim moje stvari. Ali sam takođe napisao film koji želim da režiram.

Julie: O čemu se tu radi?

James: Pretpostavljam da može da se uvrsti u post-apokaliptične zombi vesterne. Pisao sam scenario 2-3 godine. Volim zombije.

Julie: Koji su tvoji omiljeni filmovi?

James: "Wayne's World" (komedija) je moj omiljeni film svih vremena. Gledao sam ga na VHS non-stop sa mojim bratom kada sam imao 10 godina. Takođe volim "Harry Potter" filmove - genijalni su! Gledao sam ih sve za poslednji dan zahvalnosti - nisam mogao da verujem šta sam sve propustio.

Julie: Koje je po tebi fantasy odelo za devoku?

James: Pa, dajem intervju za "Glamur", i znam da mogu biti raspet zbog ovoga, ali trenutno je trend da devojke nose odeću koja je velika, bez oblika i pada. Nema elementa misterije. Znam da je to udobno, ali devojke bi samo da sve sakriju.

Julie: Dakle, želiš da vidiš malo kože.

James: Razumem zašto mnogo žena želi da se oblači "hipster"-ski. Ali ja sam odrastao skrivajući mamin Victoria Secrets katalog...da bi mogao da gledam zgodne cure!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 6:47 am

hahaha...ovo zadnje je jeko smesno :D
Naughty naughty :D

Omg...ma kazem ti ja da smo srodne duse...i ja volim harry potter <3 :D
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 6:55 am

Quote :
To je načudnija stvar. Upalim TV i gledam neke scene i nemam osećaj da sam ikada bio tamo! To bi bilo kao da neko snima svaki dan tvog školovanja, i ti bi bio kao: "Ne sećam se da sam to rekao! Ne sećam se da sam to radio..", ali pretpostavljam da jesam, zato što je na TV-u.
I ovo xD lud je :D

Jedva čekam da vidim kakav će film režirati..mada bih više volela da se pojavljuje ispred kamera, a ne iza..!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 7:18 am

Aha...I meni je to bilo smjesno... A dobar je i pocetak:
Kada je zvezda One Tree Hill-a, James Lafferty, svratio u našu kancelariju u septembru, svi smo pomalo bili šokirani. Mislim, ima li neko ko se bar u jednom trenutku serije nije "zaljubio" u njega?

Haha...zamisli on ulazi i svi gledaju u njega...OMG :D

Pa ko zna mozda ce i rezirat i ce glumiti u film :D
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 7:32 am

Quote :
Haha...zamisli on ulazi i svi gledaju u njega...OMG
Pa tako je 100% svugde gde on ide..msm i ni koji ne znaju za OTH ne mogu da odvoje oči s njega..a kamo li oni koji redovno prate OTH xD
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 7:37 am

Bas tako...Ja i kad ga gledam na kompjuteru u seriju i on kada nastupi na scenu ja sam ^_^
Bukvalno mi uzme dah :*
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 7:45 am

Blako njegovoj ženi..biće ljubomoran na nju ceo ženski svet xD
A bogami, i ona će biti ljubomorna kad neke budu odmeravale James-a :P
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptySat Jan 21, 2012 7:59 am

Hahah...Ja nikad necu biti ljubomorna jer ja sam ta koja ga ima i cuvacu ga kao moje oci:P
A sad to sta ce druge biti ljubomorne sta ga ja imam a one ne to je njihovo
Back to top Go down
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a EmptyThu Mar 08, 2012 11:19 pm

LOCK!
Back to top Go down
Sponsored content





James Lafferty voli Harry Potter-a Empty
PostSubject: Re: James Lafferty voli Harry Potter-a   James Lafferty voli Harry Potter-a Empty

Back to top Go down
 
James Lafferty voli Harry Potter-a
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» James Lafferty je u vezi sa Eve Hewson.
» James Lafferty se vraca u zadnjoj epizodi.
» James Lafferty on KTLA (1/11/12)
» James Lafferty u filmu 'Lost On Purpose'.
» I James Lafferty se pridruzio twitteru!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: