OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! Empty
PostSubject: Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super!   Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! EmptyFri Sep 09, 2011 2:45 am


Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! 2u7yiww

One Tree Hill fanovi, Shantel VanSanten je veoma uzbudjena zbog zadnje sezone serije, koja ce biti puna misterija i drame.
O Chadu i Hilarie:
"Cula sam da Chad dolazi, i drago mi je sto cu raditi sa njim. To ce biti super i onda cu zaista moci da kazem da sam upoznala skoro cijelu ekipu, kao i Tylera. Osim Hilarie, koja se, ja mislim, nece vratiti."
Sta da ocekuju fanovi od devete sezone:
"Puno misterije i drame! Ipak se nadam da ce se srecno zavrsiti. To mi je san, ali se nikad ne zna sa Markom. Mislim da svi imaju zivot pun drame i komplikacija, i kroz dosta toga prolaze. Umijesana sam u svaciji zivot, ne kao ranije... Bice zanimljivo."
O najuzbudljivoj prici ove sezone:
"Nista nam ne govore. Sta ce se dalje desavati tek saznamo kad dobijemo scenario, sto je prilicno kul, sve izgleda kao tajna novela. Cini da se sto bolje poistovijetimo sa likom. Mislim da Mark daje sve od sebe i fanovi nece biti razocarani."
O atmosferi na setu:
"Ponasamo se kao da smo se vratili sa novogisnjeg odmora. Svi su srecni i uzbudjeni, i zahvalna sam sto sam dio svega."
O Brooke-inim i Julianovim blizancima:
"Preslatki su! Bas je mnogo djece na setovima. Bicemo odlicni roditelji poslije ove sezone, jer svi radimo s bebama."

Izvor
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! Empty
PostSubject: Re: Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super!   Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! EmptyFri Sep 09, 2011 3:00 am

Quote :
Mislim da Mark daje sve od sebe i fanovi nece biti razocarani.
fanovi su vec razocarani zato sto se Hilarie ne vraca! :|

Quote :
"Preslatki su! Bas je mnogo djece na setovima. Bicemo odlicni roditelji poslije ove sezone, jer svi radimo s bebama."
Da li to znaci da ce i ona i Clay imati bebu..?! o.O :D
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! Empty
PostSubject: Re: Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super!   Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! EmptySat Dec 10, 2011 5:34 am

LOCK!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Sponsored content





Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! Empty
PostSubject: Re: Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super!   Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super! Empty

Back to top Go down
 
Shantel VanSanten uzbudjena zbog Chadovog povratka: Bice super!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shantel VanSanten(Quinn) kaze da su ona Rob Buckley(Clay) nerazdvojni u privatnom zivotu.
» S9: Datum Lucasovog povratka.
» Shantel VanSanten Fashion Week
» Shantel VanSanten/Quinn James
» Shantel VanSanten 17.10.2013 Beverly Hills, California

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti :: Stare Novosti-
Jump to: