OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kako je serija utjecala na vas?

Go down 
+4
KingHaley
B. Davis
Brooke P.Davis
Aimee Liam
8 posters
AuthorMessage
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyWed Feb 02, 2011 8:52 am


Pa da li je serija utjecala na vas na neki način?
Pomogla vam, promjenila vaša mišljenja.
Da li ima neki lik koji je ostavio poseban utisak na vas; u kome se pronalazite?

Koliko nam OTH pomaže u svakodnevnom životu..?
Back to top Go down
Brooke P.Davis
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Brooke P.Davis


Posts : 1168
Reputation : 0
Join date : 2010-11-07
Age : 27
Location : Tree Hill

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyWed Feb 02, 2011 9:03 am

Uuu na mene je mnogo uticala,jako sam se vezala za likove,kao ni za jedne druge :)
Najvise sam ze vezala za Brooke i Peyton,i za Lucasa,msm za Lucasala sam se jos od kad xD
A pomaze mi kako kad :) <3
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyWed Feb 02, 2011 10:23 am

Mislim da sam sve rekla u temi Zašto gledate OTH? tako da ću prekopirati ovde:

B. Davis wrote:
Sad ću da se raspišem, nema vam spasa xD

Zašto gledati OTH? To je kao da su me pitali zašto učim, zašto idem u školu, gledam tv, slušam muziku... OTH je za mene deo svakodnevnice.
Ova serija je najkvalitetnija serija koju ja znam, a verujte mi, gledala sam ih mnogo. Ovo je zapravo jedna od retkih realnih serija čija se vrednost ne ogleda u ultrazgodnim supermenima u uzanim helankama (iako u OTH-u ima mnogooo frajera :) ) već u problemima i radostima koji su deo života, uči nas kako da ih prebrodimo, da ne potonemo kad nam je teško već da se izdignemo iznad svih nedaća i patnje i postanemo bolji ljudi.
Ja sam uz ovu seriju sazrela, naučila mnoge stvari i jako sam ponosna što je deo mog života. Zaista ne znam kakva bih bila da je nisam pronašla jer mi je ova serija bila najbolji prijatelj u mnogim teškim trenucima kada sam bila mrzovoljna i bezvoljna i nisam želela da budem slaba pred drugima i podelim sa njima svoje brige. U svakom trenutku - kada sam se smejala, plakala, radovala iz sveg srca, partijala, zabavljala se, odmarala, uživala u sunčanom danu, radovala se vikendu... u svakom sitnom trenutku radosti i tuge pronašla sam citat koji je apsolutna slika mojih osećanja, u likovima iz ove serije i nedaćama i sreći koja ih odlikuje pronašla sam deo sebe, poistovetila se sa njima i to mi je pomoglo da izguram neke od najtežih trenutaka, da verujem da bolje sutra postoji, da raskid nije kraj života već početak nečeg sasvim novog, da krajevi zapravo ne prestavljaju mračni završetak svega već svetlo koje nas vodi u nove šanse i pobede, u novo sunčano jutro.

Zašto gledati OTH?
Zato što je ta serija deo mene, deo tebe, deo svih vas iako toga možda niste svesni...
Back to top Go down
KingHaley
"One Tree Hill"
Kako je serija utjecala na vas? 5000
KingHaley


Posts : 5168
Reputation : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 28
Location : London,UK

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyWed Feb 02, 2011 10:45 am

Ja je obozavam i uvjek ce mi ostati u sjecanju i uvek mi je pomagala u zivotu^^ <33333
Back to top Go down
*Ana ♥ Brooke*
Moderator
Moderator
*Ana ♥ Brooke*


Posts : 5505
Reputation : 2
Join date : 2010-02-09
Age : 29
Location : Mystic Falls.

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyThu Feb 03, 2011 12:33 am

Mnogo, najbolja serija ikada, pomaze nam da shvatimo neke stvari iz svakodnevnog zivota, da nas nauci mnogo cemu.
Poseban utisak na mene je ostavila Brooke. Zbog njenog nacina zivota, osobina, osjecanja...

Sanja je sve objasnila ♥
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptySun Feb 20, 2011 5:56 am

Na mene je serija ostavila ogroman utisak..
msm da nije bilo tako ne bih je danas gledala..i ne bi ovaj forum postojao..!

Na mene je Brooke ostavila poseban utisag..posebno kada pogledam kroz sta je sve prosla u zivotu..i kakva je danas osoba..!
A pronalazim se pomalo u Haley i Peyton..mada ima tu i Brooke..
u Haley sam se pronasla zbog skole..u Peyton zbog zivota "People always live"..a u Brooke, tj uz pomoc njenog lika sam prebrodila neke trenutke..razmisljajuci kako bi ona postupila i uz nju sam postala jaca..!

Mada se sada malo pronalazim i u Alex..!
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Brucas♥
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Brucas♥


Posts : 837
Reputation : 0
Join date : 2010-08-29
Age : 27

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyThu Mar 24, 2011 10:14 pm

ova serija je mnogo uticala na mene.
ja sam bila u nekoj depresiji skoro pola godine.
nisam imala najbolju drugaricu uz sebe, imala sam probleme i sa roditeljima i sa skolom.
bilo mi je mnogo tesko.
ali, sam svo to vreme gledala seriju, i zajedno uz nju prebrodila sve, i sada sam najsrecnija osoba na svetu.
mnogo mi je pomogla jer sam shvatila mnogo stvari i pocela opet da zivim. <3
serija je mnogo poucna i definitivno jedna od najboljih stvari u mom zivotu. <3
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyFri Mar 25, 2011 1:31 am

Hehe, i meni.
Ja kad sam u nekoj teškoj situaciji samo se pitam: Što bi Peyton uradila? :D


Back to top Go down
Brucas♥
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
Brucas♥


Posts : 837
Reputation : 0
Join date : 2010-08-29
Age : 27

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyFri Mar 25, 2011 4:20 am

to, tooo :D
bas tako <3
Back to top Go down
Lucas Scott
I Will Dare
I Will Dare
Lucas Scott


Posts : 264
Reputation : 0
Join date : 2010-02-21
Age : 27

Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? EmptyThu Jul 28, 2011 10:10 am

Jedno vrijeme samo bila (kao) zaljubljena u Lucasa xD Nije nešto posebno uticala na mene osim što mi nije bilo dosadno dok sam je gledala :D
Back to top Go down
Sponsored content





Kako je serija utjecala na vas? Empty
PostSubject: Re: Kako je serija utjecala na vas?   Kako je serija utjecala na vas? Empty

Back to top Go down
 
Kako je serija utjecala na vas?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Omiljena serija
» Omiljena serija? Glasajte za OTH
» Markova nova serija
» Nova serija: Hilarie u "Hostages" CBS
» Džakson (Džejmi): nova serija “See Dad Run”

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: One Tree Hill :: Diskusije-
Jump to: