OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 B. Davis

Go down 
+20
Rachel Gatina.
Leyton_TrueLoveAlways
...*Bojana*...
MajaYeah
guru_Pajoridža
Mačkica ♥ Tom
Haley James
Chad My Love <3
*Ana ♥ Brooke*
Haley J.S.
Aimee Liam
One.Crazy.Blonde♡
Brooke P.Davis
Tiinaa ^^
P.
fan of one tree hill
brucas_oth
KingHaley
P. Sawyer
B. Davis
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
AuthorMessage
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyFri Aug 20, 2010 2:27 am

First topic message reminder :

Izvolite :)
Back to top Go down

AuthorMessage
Taylor Cobain
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
Taylor Cobain


Posts : 717
Reputation : 1
Join date : 2012-02-13
Age : 26
Location : Nathan's bed ^^

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyThu Aug 16, 2012 3:11 pm

Da li si veseljak ili depresivac? :)
Back to top Go down
Gost
Guest
Anonymous



B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyThu Aug 16, 2012 10:43 pm

Tvoj avatar je baš onakav kako ja tebe zamišljam. :D Jesi čitala neka Šekspirova dela na engleskom i ako jesi, jesi tražila po internetu neka pojašnjenja i ostalo? I da li si možda čitala knjigu [You must be registered and logged in to see this link.]? :)
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyFri Aug 17, 2012 12:50 am

Nisam sledala američku pitu,o čemu se radi? :D
Aha,hvala na obaveštenju :) Postoji li i knjiga?
Pa za sada mi se više sviđa album Wish,nekako me je više privukao i sad samo to slušam :D
Hoću,čim završim ponovno čitanje HP-a..želim da sve knjige pročitam redom,jer do sada nisam :D
Pokloni meni neku,da se ne udaviš :P
Kniga zbog koje si zavolela čitanje? Jesi li čitala neke dečije knjige,kad si bila mala?
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyFri Aug 17, 2012 9:44 am

Taylor Cobain wrote:
Da li si veseljak ili depresivac? :)

Verovatno zlatna sredina. :D Ali da se zna, trudim se da se fokusiram samo na sebe i ciljeve koje sam odredila i da ne padam u depresiju iako svima dođu takvi dani. :D Ne valja biti depresivan jer realno uglavnom nemamo razloga za to. Uvek treba biti srećan. :D

H. James wrote:
Tvoj avatar je baš onakav kako ja tebe zamišljam. :D Jesi čitala neka Šekspirova dela na engleskom i ako jesi, jesi tražila po internetu neka pojašnjenja i ostalo? I da li si možda čitala knjigu [You must be registered and logged in to see this link.]? :)
Hahahaha, verovatno mi i odgovara. :D Čitala sam Cezara i njegove sonete, što se ovog drugog tiče pronašla sam ovaj kul sajt sa objašnjenjima svakog [You must be registered and logged in to see this link.] :)
Nisam čitala, kakva je? :)

Leyton_TrueLoveAlways wrote:
Nisam sledala američku pitu,o čemu se radi? :D
Aha,hvala na obaveštenju :) Postoji li i knjiga?
Pa za sada mi se više sviđa album Wish,nekako me je više privukao i sad samo to slušam :D
Hoću,čim završim ponovno čitanje HP-a..želim da sve knjige pročitam redom,jer do sada nisam :D
Pokloni meni neku,da se ne udaviš :P
Kniga zbog koje si zavolela čitanje? Jesi li čitala neke dečije knjige,kad si bila mala?
Američka pita je zezanje, nema neku konkretnu radnju. :D Možda da pogledaš trejlere filmova tako ćeš videti na šta mislim. :)
Možeš samo da mi pojasniš onu rečenicu "Postoji li knjiga?" izgubila sam se u razgovorima silnim pa ne znam na šta misliš kada me to pitaš. :D Izvinjavam se. :D
Tooooooooooooo! Živeo d kjur :D
Divno, podržavam. :D To i ja planiram, ali nakon što ih sve kupim na engleskom kad budem išla u London. :)
Dogovoreno, moje knjige su tvoje knjige. :D
Mislim da sam čitanje zaista zavolela kada sam čitala Hari Poter i kamen mudrosti. :) Svi mi koji smo odrasli uz HP serijal znamo na šta mislim. :) Čitala sam milion knjiga. :D Obožavala sam jednu veliku sa divnim ilustracijama i pričama o životinjama, ali sam iscepila prve strane pa nikada neću saznati njeno ime (zamisli, ja koja sada pazim na knjige kao nenormalna sam iscepila strane!! razočarala sam se u sebe kao dete :D, mada možda mi je i neko od rođaka ili brat to uradio, više mi to na njih liči :D), basne sam jako volela i razne bajke posebno od Hansa Kristijana Andersena, pipi dugu čarapu sam čitala, petra pana... sve što mi je bilo pri ruci. :) Oduvek sam dosta čitala i volela to. :)
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptySat Aug 18, 2012 5:03 am

Pogledaću :)
Ma za Hobita :D
Živeoooo! :D
Jesi li čitala do sad neke knjige na engleskom ili nekom drugom jeziku? Ja bih baš volela da pročitam neke knjige na engleskom,nekako sam sigurna da će mi tad biti još bolje :)
Planiraš li da ideš u London uskoro,ili ti je to želja? :)
Ijaooo,hvala ti :D :* Ja baš volim da čitam,ali imam samo četiri moje knjige :( + 3 dela HP-a koje je brat dobio.. Ali skupljam sad pare da bi na sajmu kupila bar još par knjiga..i dvoumim se da l' da kupim one koje volim,ali već sam ih pročitala,ili neke nove Hmmm
Da,da sećam se kad smo dobili 6. deo HP-a,bilo je leto i ja sam sedela i čitala po ceo dan,mama nije mogla da me odvoji od knjige i na kraju mi je uzela knjigu i isterala me napolje :D
Ja bih pre rekla da su rođaci,nekako ne mogu tebe da zamislim da cepaš knjigu :D
I ja sam volela bajke i čitala sam brdo nekih maminih starih knijga,od kojih su mi neke na kraju bile i lektire..baš sam pre nekih nedelju dana išla kod dede da nađem te knjige :D I mislim da sam ja izrod,jer niko u mojoj porodici ne voli da čita,a ja onako ne mogu da dočekam raspust da mogu na miru da čitam xD (not like you care : P)
Da li često kupuješ knjige? Najveći broj knjiga koje si odjednom kupila? I jesi li čitala neke knjige na internetu?
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptySat Aug 18, 2012 12:11 pm

Postoji knjiga The Hobbit. :) Toplo preporučujem! :)
Čitala sam na engleskom, nemačkom, španskom i francuskom. Znaš kako, mislim da će ti biti bolje. Ja se trudim da svaku knjigu pročitam onako kako je orginalno napisana jer se tokom prevođenja potpuno izmeni orginalni stil pisanja i uvek mi mnogo veći utisak ostavi knjiga koju čitam na tvz. izvornom jeziku nego kad čitam njen prevod. A i doživljaj je mnogo bolji. :)
Htela sam ovo leto, ali sam sa dogovorila sa bratom da ćemo ići zajedno kada on završi četvrtu godinu srednje pa možemo veći deo septembra kada ćemo oboje biti slobodni provesti tamo. :) Dakle, za tri godine. :)
Nema na čemu! for you f
Kupovinu knjiga uvek podržavam! :) Da, da, to je večiti problem. :D Ja sam se ipak odlučila da uglavnom kupujem knjige koje su provereno dobre, a želim da ih imam. To se odnosi na one za čiji kvalitet nisam sigurna. Klasici tu ne spadaju ni u ludilu. :) Ako te zanima, moja omiljena knjižara za kupovinu knjiga na engleskom je knjižara Culkana pa pogledaj na njihovom sajtu da li ti se nešto dopada. :) Isporuka je fantastična - drugi dan su ti tu knjige, a i sada im je sniženje. :)
Ja sam na moru pre milion godina neprekidno čitala Harija, jedva su me u vodu oterali. :D Razumemo se! :D
Rođaci su sto posto. :D
Drago mi je što si ih našla i čuvaj ih. :D Samo gomilaj knjige i čitaj, ne postoji lepša stvar. :)
Vidiš valjda iz gifa u mom potpisu da mi je stalo. :D Mrzim ljude koji ometaju ljude koji čitaju. :D
Kupujem, što se broja tiče nemam pojma. :D Na sajmu sam pre par godina kupila izuzetnu gomilu knjiga. :D
Jesam, ali one kraće. Htela sam Igoove Jadnike, ali sam odustala. Ne mogu da čitam preko 2000 strana, nema šanse. Obično čitam one kraće i one koje zaista želim, a ne mogu nigde da nađem. :D

Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptySun Aug 19, 2012 3:07 am

Jaooo divno sto toliko citas :D Videh da si citala Gospodara prstenova..ja nisam ni citala ni gledala filmove..Sta mi je pametnije da prvo uradim?xD
Ja sam ovih dana u selu i ne mogu da se nateram da citam Rat i mir i to mi se nikada nije desilo xD
Postoji li knjiga koju prosto nisi mogla da citas?
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptySun Aug 19, 2012 4:10 am

Pročitala bih,ali hoću da prvo pročitam Gospodara prstenova,jer mi se mnogo sviđa film :)
Stravaaa,znaš sve te jezike? Znaš li još neki jezik?
Quote :
Znaš kako, mislim da će ti biti bolje. Ja se trudim da svaku knjigu pročitam onako kako je orginalno napisana jer se tokom prevođenja potpuno izmeni orginalni stil pisanja i uvek mi mnogo veći utisak ostavi knjiga koju čitam na tvz. izvornom jeziku nego kad čitam njen prevod. A i doživljaj je mnogo bolji. :)
I ja tako mislim. :) Samo ne znam da li bih mogla sve da razumem..mislim znam ja engleski poprilično dobro,ali opet.. Hmmm Jesi li ti te knjige koje si čitala u originalu prvo čitala na srpskom?
A supeeeeeer! :) Nisam znala da imaš mlađeg brata :D Je l' se lepo slažete?
Verujem da ne možeš da dočekaš :) Šta ti se najviše sviđa kod Londona(Britanije),i šta ćeš prvo posetiti kad budeš otišla tamo? :)
Hvala na preporuci,pogledaću :) Bi li mogla ti da mi preporučiš neke knjige? :)
Nekako uvek kad zamišljam kuću u kojoj ću živeti(kad porastem xD) neizostavne su police sa brdo knjiga na raznim jezicima :) I volela bih da već sad počnem da skupljam te knjige :D
Haha,da,potpuno se razumemo :D
Ma sigurno su rođaci,nema dileme :D Samo još treba da otkriješ koji rođaci xD
Jao,kad smo kod toga,baš sam se danas iznervirala -.- Taman sam se lepo udubila u knjigu,a onda me je mama jedno deset puta zvala da nešto uradim..odlepila sam :@
Mislim da je najlepše kad čuješ za neku knjigu koja ti zvuči dobro i onda je kupiš i pročitaš u roku od dva dana :3 Ali dobro,ja nemam nešto para,pa mi se više isplati da kupujem na sajmu..a žao mi je da mami stalno skačem po glavi da mi kupi neku knjigu :D Toliko mi je bilo drago kad sam za rođendan dobila dve knjige meme1 Onako,u oktobru treba da se uči svi ispituju,a ja samo čitam i baš me briga :D Inače prošlog leta sam pročitala sve tetkine knjige pa sam ove godine morala da idem u biblioteku :D
Ja do sad još nisam čitala na internetu,nekako mi nije to to kad ne držiš knjigu u rukama..
Koja ti je najdraža lektira i postoji li neka lektira koju nisi mogla da pročitaš?
Back to top Go down
Gost
Guest
Anonymous



B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptySun Aug 19, 2012 8:39 am

Znam za taj sajt, hvala ti u svakom slučaju. :) Što se tiče njegovih dela i Canterbury Tales, za to sam te pitala jer uskoro treba da počnem da ih čitam kao lektire, a teško mi je jer su jako stare i pisane jezikom koji je nama sada dosta nerazumljiv (Canterbury Tales je iz 14. veka), pa sam mislila ako si ih čitala da mi kažeš gde si našla neka objašnjenja. :)
Postoji li neka knjiga za koju su ti svi govorili da je odlična, a tebe je razočarala? A film? :)
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyWed Mar 06, 2013 12:04 am

Sanjaaaa dodji nam!!!!!! <3
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyWed Jul 24, 2013 12:26 am

P. Sawyer wrote:
Sanjaaaa dodji nam!!!!!! <3
!!!
Back to top Go down
B. Davis
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
B. Davis


Posts : 3076
Reputation : 7
Join date : 2009-09-16
Age : 30
Location : Fascination street

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyFri Aug 09, 2013 4:05 am

Dobar dan, divne žene, vratila se Sanja! :D <3 im in love 
Back to top Go down
It's.Nina.Biatch
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
It's.Nina.Biatch


Posts : 939
Reputation : 1
Join date : 2013-08-06
Age : 30

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyFri Aug 09, 2013 4:39 am

Slusas Lanu Del Rey ?
Back to top Go down
http://bruno-mars.great-forum.com/forum
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyFri Aug 09, 2013 10:49 am

Welcome back Sanja! <3 
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptySat Aug 10, 2013 12:52 am

Sanjicee,dobrodošla nam nazad! for you f <3
Pa šta ima novooo? Kako život,fakultet? Kako ljubaav? :D
Btw,moram da ti se pohvalim,počela sam da slušam Kjur ;D
Back to top Go down
It's.Nina.Biatch
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
It's.Nina.Biatch


Posts : 939
Reputation : 1
Join date : 2013-08-06
Age : 30

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyTue Aug 13, 2013 11:19 pm

Da li ti je vazno sta ljudi misle o tebi?
Back to top Go down
http://bruno-mars.great-forum.com/forum
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptySat Aug 17, 2013 10:20 am

Sanja je u Parizu ^____^ da sam na njenom mestu ja se ne bih vracala x'D
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
It's.Nina.Biatch
Let Me Get What I Want
Let Me Get What I Want
It's.Nina.Biatch


Posts : 939
Reputation : 1
Join date : 2013-08-06
Age : 30

B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 EmptyThu Aug 22, 2013 6:19 am

5 najboljih bendova, po tebi ? I za svaki napisi pesmu koju najvise volis ?
Back to top Go down
http://bruno-mars.great-forum.com/forum
Sponsored content





B. Davis - Page 29 Empty
PostSubject: Re: B. Davis   B. Davis - Page 29 Empty

Back to top Go down
 
B. Davis
Back to top 
Page 29 of 29Go to page : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
 Similar topics
-
» Brooke P.Davis
» B.Davis house
» B.Davis Otplaćivanje br. 1
» B.Davis Otplaćivanje br. 2
» Karen Roe/B. Davis Home

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: