OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 fan of one tree hill

Go down 
+23
Rachel Gatina.
...*Bojana*...
MajaYeah
Taylor Cobain
dunnnja
B. Davis
Dulchita
Baby C.
guru_Pajoridža
Haley J.S.
Aimee Liam
Brooke P.Davis
Mačkica ♥ Tom
LiveLovePunk
P.
*Ana ♥ Brooke*
Chuck
Angel_one_♥
KingHaley
Sanja94
P. Sawyer
brucas_oth
fan of one tree hill
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AuthorMessage
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyTue Jul 06, 2010 9:26 am

First topic message reminder :

Evo i mene na Hot Seat.
Pa sta hocete da znajete o meni?
Back to top Go down

AuthorMessage
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptySun Aug 26, 2012 6:00 am

Trenutno je užasno vrućeeee..mislim da nije padala kiša poslednjih nedelju dana xD
A najdraži profesor? :D Učiš li još neki jezik osim engleskog?
Da li se makedonski mnogo razzlikuje od srpskog?
Haha,jesi li skoro upoznala nekog takvog? ;D
Auu,ako si kao Hadžera,teško nama xD : P
Koju pesmu najviše volš da pevaš? :)
Haha,da i meni je to dobro došlo kad sam radila mini val xD
Lepa siii i lepa ti je frizura i super ti stoji :3
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyWed Aug 29, 2012 2:40 am

@Filipa Hvala Filipa aw
Kod Nathana samo ne volim kad je iao onu dugu kosu....i bradu....kad je bio u kolica u 5 sezonu bio mi je :@ to mi se nije svidjalo

@Andjela Najdrazi profesor......profesoricu iz informatike...super mi je i iz engleskog i moju klasnu :)
Osim engleskog ucim i nemackog makedonski i latinskog od ove godine :)
Pa ne mnogu....vise je slican sa srpskom nego hrvatskom jeziku
Jesam...nekoliko ali kad bolje razmislim ne u zadnje vrjeme :D
Pa Hadzera mi je ama...ako ne na nju na koga...oca nz ko mi je....ne James mi je otac...mislim da je tko bilo :D Geni sta ces :D
Nemam posebnu....sve volim da pevam....
Mini val??????? o.O
Hvala aw



[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyThu Aug 30, 2012 1:13 am

Koristiš li neki program za obradu slika? Šta je najzanimljivije što si učila na informatici?
Iz čega ti je razredna(klasna)?
Je l' ti bilo teško da naučiš srpski?
Haha :D
Bolje da si na tatu nego na mamu xD
Pesma koja ti se vrti po glavi ovih dana? :)
Mini val ti je kad ukovrdžaš kosu sa nekom kiselinom i to ti traje oko 6 meseci- [You must be registered and logged in to see this link.] tako izgleda(ali možeš da biraš kakve će biti lokne ),zanemari moju facu xD
Nema na čemu,stvarno si lepa :)
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyFri Aug 31, 2012 12:23 am

Ahm....koristim photoshop mada u zadne vrjee sam ga zanemarila.... :D
Najzanimljivije sta sam ucila na informatici je.... ne secam se sta smo ucili :D mozda movie maker...mislim to nismo ucili....svi smo znali da radimo na to i profesorica nam dala domasni i kad smo gledali videe sta smo napravili bilo je super :D
Razredna mi predaje biologiju <3
Pa nz.....mozda samo malo.....hrvatski mi je tezi nego srpski
hahaha jeste bolje ali po mom karakteru mislim da sam vise na mamu....osim matematiku kao sta sa rekla to sam na tatu :D
Pesma..... Oh Love - Green Day <3 prelepa je.... A ti slusas Green Day ili?
Ahaaa......a bas si cute....jako mi se svidja i mislim da sa tom facom si vise slatka.... :D
Kada si uradila to?
Hvala :*
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyFri Aug 31, 2012 9:37 am

Je l' teško da se radi u photoshop-u? Ja hoću da skinem neki program za obradu slika,ali ne znam koji :D
Priznaj da ti ništa nisi učila :P Super,praviš li često nešto u movie maker-u? Mi još to nismo učili xD
Voliš li biologiju? Da li ti je bila bolja razredna/razredni iz osnovne ili ova sad? :D
Srećom :D matematika/fizika?
Ne slušam,znam par pesama koje sam čula na radiju :)
Haha,pa i nisam,ali hvala ti :* :* :*
Radila sam dva puta,a poslednji put pre skoro godinu dana.Ovo je kad sam prvi put radila,negde u aprilu prošle godine :)
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyMon Sep 03, 2012 12:41 am

Pa nije tesko mada ako hoces neke slike sa efektima sta ja znam malo je teze ali zabavno je pa ces jako brzo da naucis ;)
Ja nz puno drugih ali po meni PS je najbolji program za obradu slike.....tamo imas sta god pozelis i na internetu imas tutorijale.
Pa dobro sada....nije kao nista da nisam ucila....ali drugo polugodiste nisam knigu uhvatila... :D
Ma ne....samo to je bilo...mrzi me..... :D To nije za mene. To je za neko ko ima strpljenja :D
Ahm....volim biologiju i jedva cekam da pocnemo da ucimo anatomiju <3
Ajme definitivno je bolja ova razredna nego razredni iz osnovne.....taj je bio ko svinjetina....kako je mirisao, dolazio je u skolu i mirisao na pot, izguzvanu majicu.....katastrofa je bio i predavao mi je istoriju i gragansko i mislim da zato i ne volim istoriju sada......kada smo isli na ekskurziju u ohrid na 3 dana on je dosao sa jedno kese u koje su bile njegove pidzame i sa tom bluzom i farmerke sta je nosio bio je 3 dana...odvratno...... xD
Matematika.....bolje mi ide nego fiziku i profesor koji mi predaje fiziku je jako strasan grfgr
Aaaaaa ja obozavam Green Day-a....predobri su mi....a jel ti se svidja njihov stil muzike?
Ma znas sta......ti sa te oci mozes i da budes celava a da budes i prelepa....ti imas jedne od najlepse oci koje ja imam vidjeno...ozbiljno ti kazem :)
Back to top Go down
Aimee Liam
Almost Everything I Wish
Almost Everything I Wish
Aimee Liam


Posts : 3575
Reputation : 14
Join date : 2010-07-04
Age : 30
Location : Winterfell

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyMon Sep 03, 2012 12:57 am

Naj predmet? :)
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyMon Sep 03, 2012 8:31 am

De si Maro :D
Jao skola T_T
Necu o njoj xD Nego kako si ti, sta ima novo? Otkad radis u psu? :D
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyTue Sep 04, 2012 2:23 am

Ja sam skinula pre par dana PhotoScape,i još se ne snalazim najbolje : P Ali mi je zanimljivo :D
Haha,mi smo uglavnom radili u nekim programima i davala nam je profesorka neke vežbe koje smo radili po 4-5 časova -.- A ove godine imamo samo teoriju..
Da li se lako iznerviraš?
Šta ti je najbolje/najzanimljivije što si do sada učila iz biologije? :) Meni je biologija ok,ima zanimljivih stvari :D
Ne želim to da zamišljam,a tek da vidim nenene Hahaha,ko je njega takvog zaposlio? A ja mislila da je moja razredna loša :D
I meni je bolja matmatika :3 Fiziku uopšte nisam volela prošle godine jer smo imali neku reterdiranu profesorku -.-
Je l' voliš hemiju?
Sviđa mi se njihov stil :) Ali ja uglavnom slušam radio i nemam vremena da preslušavam pesme na YouTube-u,tako da nema mnogo pevača/pevačica/grupa koje baš slušam..
Aaaaaaaaaaa aw
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hvala ti!! <3
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptySat Sep 08, 2012 9:00 am

@Filipa Pogodila si moju Ahilovu petu.....nemam omiljeni....ali nisu losi bilogiju, informatiku i engleski...nadam se da ce ove godine biologija biti najbolje jer cemu ucit o covjeku a do sada so ucile za zivotinje i rastenija i tako :)

@Bojana Ma prvo pitanje je gde si ti? Kao da si propala u zemlju......ja mislila da si nas zaboravila :D
Ajme nomj mi pricat.....bice jako "interesantna" ova godina......tesko meni :@
Nema nista novo......skola je pocela :D pa sam malo skrenula sa uma :D smisljavam neku teoriju da magovorim roditelje da me puste sledeci cetvrtak da idem u drugi grad ali je radni dan i trebam iz na skolu pa nz dal ce i dat i nz sa cime da ih nagovorim :D Ako imas neki prjedlog....please jump in :D
A nz...prvi put sa radila kad sam bila 4 ili 5 razred ali tada nisam bas puno razumela i nije mi bilo interesantno i ona kada sam se uclanila tu na forumu i kada sam vidjela kakvi sve radovi su imali Sofija i Ivana....zaljubila se u PS i pocela ucit sa pomocu Sofiju i neke tutorijale na netu i tako :)

@Andjela Ja nemam ni ideje kako izgleda PhotoScape tako da kada uradis neku sliku oah postavi da je vidimo :)
Mi smo uvek imali i teoriju i praktiku :D Ali je bilo dosadno... ucili smo Excel i Word....mislim HELLOOOOOOO :D
Pa ponekad....to jako zavisi jesam li u PMS-u :D
Khm.......paaaaa u 8 odeljenje kada smo ucili o nastanjivanj zigota :D
Ajme secam se da su dolazili kao inspektori radi kontrole i imali smo prezentaciju iz biologije i ja sam imala da pricam o zigotima i kako za malo nisam rekla da pe..s ulazi u va..nu i onda kada se desi ere...ju, spe..a izlazi i spermatozoidi kada oplodu jednu jajcekletku tako nastaje zigot....ja ono samo pricala i pricala i bas sam pocela pricat o toe profesorica me prekinula i tako nisam je posramotila :D
Ma ni ja nz.....to je bilo 4 smrdljivih godina :D Tada sam pocela da sedim u zadnju klupu :D
Kako sam bila srecna kada sam zavrsila osnovnu....one of the best days in my life :D
I ja zato ne volim fiziku...i u osnovnu i u srednju imam jako otkaceni profesori...ali loso otkaceni....ona iz osnovne jedan trenutak vice a drugi trnutak prica jako tiho...ma bila je totalno luda...jedan dan je dosla i sve je bilo uobicajeno pocela je da pise na tablu a mi u nase sveske i bilo je tiho kad ona spiska i kaze...."Jesam li ja iskljucila peglu" i ja sam bila ovako
[You must be registered and logged in to see this image.]
i mislim what did just happened?
A ovaj profesor sta mi predaje sada znas kakve pitanja postavlja???? Svaki put kada imao cas on kaze: "Vi ste dobro, a jas kako sum?" what?
Jedanput dodje i kaze mi da ustanem i pita: Koristis li vibrator? i ja sam izgledala ovako [You must be registered and logged in to see this image.]
a iznutra sam bila [You must be registered and logged in to see this image.]
I mislila...sta cu rec...sta on hoce da cuje...jel on to mene zeza....
i onda mi kaze da on koristi i ja opet u sebi sam ovako [You must be registered and logged in to see this image.]
My brain...it's making pictures.......BUUUURN...
i onda iz pantalone izvuce njegov mobilni i ja [You must be registered and logged in to see this image.]
Kakva trauma :D
Hemija....pa nije mi nesto....uci jer moram... :/
MA nista...samo pricam istinu :*
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyMon Sep 10, 2012 10:35 am

AHAHAHAHHAHAHAHAH koji slog a? XD
Jao inace ovi gifovi Cassa i Sama i Deana <3
skola je pocela
to je to XD haos XD Ne znam gde se nalazim..ja sam inace skroz pogubljena prve dve nedelje kad krene tako skola...glavni problem mog nedolaska ovih dana jeste moj brat koji poseduje ovaj komp(ja jos uvek nisam dobila svoj) i onda mi on diktira vreme -.- sto je diskriminacija starijih sestara -.-
Ranije sam bila u selu i nisam imala net do pocetka skole prakticno..
ovih dana sam vadila naocare i isla po lekarska uverenja i knjige..mini haos XD
Pa pazi, roditelji ce te pustiti ako kazes da ides u edukacione svrhe inace ne znam bas XD
Mene drustvo zvalo u NS i mama nije htela da me pusti -.-
Tako da sam ja u tom ubedjivanju sjajna xD
Super! Ja bih bas volela da naucim da radim u psu :D ali to kad budem imala malo vise vremena :D
Back to top Go down
Leyton_TrueLoveAlways
V.I.P. clan
V.I.P. clan
Leyton_TrueLoveAlways


Posts : 6769
Reputation : 4
Join date : 2012-06-25
Age : 28

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyTue Sep 11, 2012 3:47 am

Aha,čim budem napravila nešto lepo :D

Haha,meni je to bilo dosadno xD A sad treba da učimo programiranje i imamo 1 čas nedeljno,a još će nam i blokove(po 3 časa) ubacivati kad im se svidi(i u suprotnu smenu) -.-

Hahaha :D Šta/ko te najlakše iznervira?

AHAHAHAHAHAHAHA laugh laugh Sad zamišljam tu scenu i umirem od smeha laugh
Osećam da ti profesorka više nikad nije dala da radiš prezentaciju xD Sreća pa je bio 8. razred xD

Haha,i ja sam bila srećna kad sam se oslobodila nekih ljudi :D Ali sam dobila neke u srednjoj da ih zamene,šta ću,vole me budale xD Je l' ti bilo bolje društvo u osnovnoj ili sad u srednjoj?

Ahahahahahaha,kakve ti doživljaje imaš sa fizike :DD Ali mislim da ti je ova iz osnovne bila prihvatljivija :DD
A ovaj iz srednje k'o naš profesor biologije :DD
HAHAHAHAHAHAAHAHAAHA laugh Ja mislim da bih umrla od smeha kad bi mene tako pitao :DD

Evo sad pesma na radiju-"To mi radi uu,to mi radi aa,jer ti,možeš da mi radiš sve" meme2 Morala sam to da podelim s tobom ;D

Mi nemamo više hemiju :P

Hvala još jednom<3 :)
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyTue Sep 18, 2012 1:36 am

@Bojana Stvarno je bio sok...nakon 2 casa ja jos nisam mogla povjerovat sta me je to on mene pitao :D
Naemam pojma o kojia pricas :D Ne znam ni Cassa ni Sama ni Deana :D Nasla ih na google :D
Pepoznala sam jednoga jer je muz na ansu Rachel :)
A i ja sam imala isti problem...ali ne vise...moj brat je juce otisao na fakultet i sada kompjuter je samo moj :D Ali najlose je bilo u pocetku septebra jer svi prijatelji mog brata isle na fakultet i on je ostao sam i cjeli dan je na kompjuteru...kad dodzem od skolu on je spavao i imala sam samo jedan sat da sedem i on onda ustane i opet sedne i tyako se do ujutro kad se ja probudim da idem na skolu onda on stane iz kompjutera i ide lec....bilo je ko da sam u pekolu :(
A sta ti je sa vidom? Nije ti dobro nesto ili?????
Znam kako ti je :D i ja sam imala tog problema...pozvala e jedna prijateljica koju sam upoznala u jedan kamp ovog ljeta i pozvala me u Bitolu i moji mi nisu dali da idem ;(

@Andjela Am i nemora da je lepo...moji su prvi radovi u PS bili uzasni ali ih postavila tu da mogu Sofija i Ivana da me kritikuju i da mi kaze gde sam pogresila sta treba da uradim da popravim to i tako sam postala sve bolja i bolja :)
I mi ucimo programske jezike.....nije mi previse interesanto ali sa obzirom sta smo ucili prije (Word, Excel) ovo je puno interesantnije....I mi imamo jednom u nedeju ali blok casove :)
Jako me nervira moja mama jer ona stalno i kaze ne rai ovo, radi ono,kada nisam htela da citam knige oni mi kaze da citam sada kad citam kaze mi da ne citam da odorim oci malo i to me jako nervira,a takodje nesto sto me jako nervira je kada ja pricam nesto sa nekim i on me uopste ne cuje i onda kaze da povtorim..... :@ ajme ubicu ga bump
Da znas...kad bolje razislim i od tada i nije mi dala ni jednu prezentaciju.... :DD hahah...ja to nisam primjetila tada....mislila sam da mi ne daje jer sam ono odlicna ucenica sve petice i to....ali kad bolje razmislim sada :D ajme :D
Ma gde god da ides naici ces na nove budale i idiote...to je uvek tako....
Definitivno mi je bolje sadasnje drustvo......tu u srednju sam nasla i moja najbolju drugaricu, moju drugu polovicu....stalno smo zajedno...ne ogu zamislit sada sta bi bilo da je nisam upoznala.....sve zna o meni i ja o njoj i za to cu uvek biti blagodarna na srednju skolu......to je jedna jedina pozitivna stvar sta moze proizac iz skole :D
Ma nisam se mogla nasmijat....ono slogirala sam se....blokirao mi se mozak...da i to pitanje postavi nek prijatelj zezat cu se sa njime ali to profesor mi postavio..... :D
Hahahaha....Vjeruj mi da ces biti zadovoljna meme2 a ko je to pesma...jako mi je poznata ali nemogu da se setim....
:O :O :O :O :O :O Zasto nemate hemiju???????
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyWed Sep 19, 2012 8:31 pm

ahahhahah :D verujem :D
E, pa to su likovi iz moje omiljene serije supernatural *O*. Znam za Rejc i drazesnog mi Jensena <3
Jao, ma najbolje je kad imas nesto svoje i kad znas da mozes kad hoces da ga upotrebljavas.
Imam dioptriju o,5 i o,75 pa sam zbog radjenja lekarskog za vozacki ispit morala da izvadim naocare xD Nosim ih povremeno, ne stalno..to uglavnom kad sam na casu gde se pise ili prepisuje sa table ili kad vozim...tada ih nosim :D
Mislila sam da ce mi grozno stajati, ali ispalo je ok XD
Nosis li ti naocare?
Back to top Go down
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptySat Oct 06, 2012 2:41 am

aaaahaaaa!
A kako idu casovi iz voznje?
Ja ne nosim...ali moja najbolja drugarica nosi i sada treba da ih izvade jer joj se vid oporavio ali ona se ne moze navic jer od mala nosi naocale :D
Back to top Go down
...*Bojana*...
Sad Songs for Dirty Lovers
Sad Songs for Dirty Lovers
...*Bojana*...


Posts : 720
Reputation : 2
Join date : 2010-05-02
Age : 29

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptySat Oct 20, 2012 8:55 am

Voznja ide super xD Polozila sam testove juce! I sad mi je to jedna briga manje :D Ma ja se ne mogu nikako naviknuti na naocare :S Izbegavam ih kad god stignem XD
Koji ti je omiljeni praznik? :D
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyMon Oct 22, 2012 11:13 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Cim sam procitala naslov..nzm zbog cega..ti i Hadzera ste mi pale na pamet xD
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyMon Oct 29, 2012 3:12 am

@Bojana E super :) Cestitke :D Sada jos da ti tvoji kupe kolu i sve je super :D
Omiljeni praznik.....nz.....mozda bozic ili uskrs....nz :D
Ajme za ovu temu smo pricale na casu iz germaskog i prfesorica je pitala na koje praznike ne idemo na skolu i mi smo samo 3 praznike nabrojali i onda moj drug kaze zadusnica.... svi smo se smijali ko ludi :D
A tebi koji je?

@Sofija LOL :D A koji dio te potsjetio....kradjenje ili kidnapovanje meme2
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyMon Oct 29, 2012 12:08 pm

Otimanje "tudjeg" deteta xD
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyFri Nov 16, 2012 1:55 am

P. Sawyer wrote:
Otimanje "tudjeg" deteta xD

Ne znam da se smijem ili da placem :D ;(
P.S. Lep potpis imas meme2
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptySun Nov 18, 2012 8:40 am

I ja sad mogu otvoriti forum! :Đ
Btw ona mčka me svu izgrebala još je proizvodila neke krikove, sama je sreća što komšije nisu zvale policiju. Šta ima kod tebe, pedo??? Neću da te peglam na fejsu, pa reko da ti ovdje nešto napišem čisto da ti aktiviram temu :D Zapravo bih trebala pisati lektiru, ali... : P Sutra odgovaram matematiku! :) Šta ima kod tebe?
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptySat Nov 24, 2012 7:13 am

Haha...ko zna sta si radila :D
Pa sigurno se macka ugledala tebi....ja nz zasto te cudi to...ti si ista....svaku vecer te cujem u sobu kako pravis te zvuci sa kozna ko xD
Hahaha...hvala sto me ne peglas na fejsu jer da neko procita sta mi ti pises meni nz sta bi bilo :D
Samo vi sa ovog foruma znate ovu moju stranu :D i dobro i neke druge prijatele :D ja sam ti inace jako dobra, mirna djevojcica :D
hahah...koju lektiru???
Ajmeeee....i ja pravim za 2 nedejle pismenu iz matematike i to iz svega sta smo ucili od sptemvri do sada :'(
Ja evo do sada sam radila nesto na PS i cistila sam i jela i tako :D Od svega po malo :D
Back to top Go down
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyFri Nov 30, 2012 11:35 pm

Nisam ništa radila! D: Hahah.. još će ljudi pomisliti svašta.. : P Znam, nije kao da su mi se samo jednom žalili i molili me ljudi da, ako već moram, da ih maltretiram isključivo preko poruke :D Tako da to više po navici radim :)
Joj više se ni ne sjećam koja je lektira bila u pitanuu
Gospoda Glembajevi ili Hrvatski bog Mars. Ove semice smo već dobili novu -.- Ne mogu ništa nevezano za školu da čitam od slinih lektira u_u
Šta si pravila u PS-u? :)
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
fan of one tree hill
Moderator
Moderator
fan of one tree hill


Posts : 8839
Reputation : 4
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Location : Paradise City

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyFri Dec 14, 2012 8:30 am

hahaha....ja vise i ne citam te lektire...neka ako mi deluje nteresantno onda je citam...druge ne :D
na PS-u sam radila banere sa Hilarie i Alex i neke avove i tako...jedan od njih stoji u mom potpisu a ostali su u moju temu kod Clothes over bros :D
Kako skola????jesu li pismeni zavrsili?
Back to top Go down
P. Sawyer
Administrator
Administrator
P. Sawyer


Posts : 12057
Reputation : 23
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Tree Hill

fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 EmptyTue Mar 05, 2013 11:56 pm

Marija zasto te nema na forumu??? Hmmm
Back to top Go down
https://facebook.com/oth.serbia
Sponsored content





fan of one tree hill - Page 23 Empty
PostSubject: Re: fan of one tree hill   fan of one tree hill - Page 23 Empty

Back to top Go down
 
fan of one tree hill
Back to top 
Page 23 of 24Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Hi
» One Tree Hill na HRT 2 !!!!
» One Tree Hill
» fan of one tree hill Otplacivanje
» Glasanje: Should One Tree Hill end with S8?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: Off teme :: Karen`s cafe :: Hot Seats-
Jump to: